Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saçımdaki sarımsak kokusu acil yardım !!

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
A

ayca88

Ziyaretçi
:çok üzgünüm: KIZLAR 1 AY ÖNCE SAÇIMA SARIMSAK SÜRMÜŞTÜM.... KOKUSU HALA GEÇMEDİ GEÇMESİ İÇİN ÖNEREBİLECEĞİNİZ BİŞİ VARMI ŞAMPUAN PARFÜM YADA HERHANGİ BİŞİ :ecrin_bebek:

canım bikac sene önce bende yapmıştım ama benimkide gecmemişti bu sıcak havalarda neden yaptınki,terledikce ve sacın ıslandıkca cok kotu kokar.ama sıcak suyla yıkadıysan olur dediler bana cok ılık suyla yıkamak gerekiyomuş.devamlı hergün yıka kokulu ne bulursan belk gecer

Sarımsağı neden sürdünüz saçınıza??

Son düzenleme:
:çok üzgünüm: KIZLAR 1 AY ÖNCE SAÇIMA SARIMSAK SÜRMÜŞTÜM.... KOKUSU HALA GEÇMEDİ GEÇMESİ İÇİN ÖNEREBİLECEĞİNİZ BİŞİ VARMI ŞAMPUAN PARFÜM YADA HERHANGİ BİŞİ :ecrin_bebek:

canim 2 förmül vercem ise yararmi yaramazmi deneyince görürsen
1. 1 demet maydanozu 1 liter su ile kaynat süz sonra suyun ilimasini bekle bu su ile saclarini yikadiktan sonra son duruluma suyu olarak kullan yada
2. sirke su karisimi kullanabilirsin burda belli bir ölcü bilmiyom ama ben bugün mesela 1.5 litre suya 3 cay bardagi kadar sirke koymustum gercig kokusunu almiyor bende nedense ama baskalari cok memnunlar sende deniyebilirsin canim:1hug::enbuyukkk:

Benim 1 sene oldu daha yeni yeni geçiyor kokusu
Songül ablacım sarımsak yeni saçlar çıkarıyor bol bol :kedi:

bende sürüyodum taki bigün küçük kardeşim gelip üff bu ne koku kim yemek yapmışş diyene kadarr o gün benim için sondu :sinifsinif: ve kokusu hala devam ediyo yaa

sarımsak kokusundan bende muzdarip oldum.. ilk defa başıma geldi.. kabus yaşayacaktım.. herşeyi denedim.. maydoonuz suyu iyi geldi.. çıkardı kokuyu..

X