tüp bebek tedavisi sonrasında adet gecikmesi

hem sana birşey daha söyleyeyim
sebepsiz infertileteler de bu tedavilerden sonra gebe kalma sansı bence daha fazla
çünkü eşinde sperm azlığı yok sende de yumurtlama
o sefer belki tutmuyor ama bunyeye aldığımız ilaçlar hormonlor demek ki tam atılamadığı için kanda dolaştığı için midir nedir bi bakılıyor ki hamile kalınmış
bu tur arkadaşları bu siteden de okudum ve çok seviniyorum okudukça
çünkü yurudugumuz yollar hiç kolay yollar degil o kadar emek heyecan iğne para pul çok zor
allah hepimizin yardımcısı olsun

ben de nisan ayında ilk tüp bebek denememde sonuç negatifti.iğneleri bıraktıktan iki gün sonra adet gördüm.Ama o ilk adetten sonra adetim hep düzensizdi.Ya 5-10 gün gecikiyor ya da 10 günde bir tekrarlıyordu.Bu 4.adetim olacak şimdi bekliyorum normale dönmeyi.Normalde benim adetim 1 gün bile şaşmazdı.Zaten normal yolla 4 gebeliğim var.Adetim bir gün gecikse hamile kalmışımdır ama tüp bebek denemesinden sonra çok düzensiz oldu.

yarın kan tahlili yaptırıcam. hiç umudum yok gerçi ama kafamı da kurcalıyo devamlı.
hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.

yarın kan tahlili yaptırıcam. hiç umudum yok gerçi ama kafamı da kurcalıyo devamlı.
hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.

merhaba online görünce sorayım dedim size,bende geçen ay tüp bebek yaptrdım olmadı,bu ay adetim 2 gün geçti,sizin ne oldu merak ettim gerçi baya olmş ama

Merhaba Arkadaşlar,Bende gecen ay aşılama yaptırmıştım tutmadı herzaman zamanında adet olan ben 2 gün önce adet görmüştüm,hiç ara vermeden tüp bebek denemesine girdik,transferden 12 gün sanra kanda test yaptırdım negatif çıktı 2 gün sonra tekrar test yaptırın sonuc cok da fark etmez ama yıne yaptırın dedıler.adet olmam gereken günden 5 gün geçti sürekli idrara çıkıyorum hala adet olamadım.yarın ikinci testi yaptıracağım.Bu arada 2 defa idrar testi yaptırdım fakat sonuç yine negatif.Yarından hiç umudum yok eminim sonuç çokta şaşırtmayacak!!!!

aynı sorun bende de var ilk tüp bebek denemesinden iki gün sonra ilaçları da bırakınca adet gördüm ocak ayında.şubat 5 6 sı gibi adet görmem gerekirdi ama gelmedi gelmediği gibi ayın 8 inden itibaren iki günde bir kırmızı akıntı ve kahverengi lekelenmeler oldu ve hala devam ediyor üç gündür hergün oluyor.birde kasıklarım ağrıyor.test yapmadım heveslenmek istemiyorum zaten pozitif te olsa herhalde bu akıntılara bebek falan kalmaz die düşünüyorum bilemiyorum kafam çok karıştı.....

ayn� sorun bende de var ilk t�p bebek denemesinden iki g�n sonra ila�lar� da b�rak�nca adet g�rd�m ocak ay�nda.�ubat 5 6 s� gibi adet g�rmem gerekirdi ama gelmedi gelmedi�i gibi ay�n 8 inden itibaren iki g�nde bir k�rm�z� ak�nt� ve kahverengi lekelenmeler oldu ve hala devam ediyor �� g�nd�r herg�n oluyor.birde kas�klar�m a�r�yor.test yapmad�m heveslenmek istemiyorum zaten pozitif te olsa herhalde bu ak�nt�lara bebek falan kalmaz die d���n�yorum bilemiyorum kafam �ok kar��t�.....

merhaba
bende dun test yaptirdim negatif cikti moralim bozuldu adetim gecikyor icimden kendimi umutlandiryorum test yalnis cikmis olsun diye, cumku bu benim 2ci tup bebek denemem embriyolar da kaliteliydi.ee peki sizin sonuc ne oldu cnm

Merhaba arkadaşlar benim yumurtalarım toplandı ohs riskinden dolayı embryoları dondurduk 5 ile 10 gün içinde adet olacaksın 2.adetinde transfer sürecin baslancak dendi yumurtada toplamadan 4gun sonra adet oldum 2.adetimi olmam gerekırken 10gun geçti normalde asla gününü sasmaz sadece adet gunu olmam gerekm gün leke geldi adet oldum sandım olmamışım 🤦🏼‍♀️ Çok endişelenıyorum 3kere teedavi deneyımım var hiç yaşamadım böyle birsey bnm gibi yasayan varmı acaba yumurta toplarkrm bırseymı yaptılar dıye korlar oldum🤦🏼‍♀🙈

Merhaba arkadaşlar benim yumurtalarım toplandı ohs riskinden dolayı embryoları dondurduk 5 ile 10 gün içinde adet olacaksın 2.adetinde transfer sürecin baslancak dendi yumurtada toplamadan 4gun sonra adet oldum 2.adetimi olmam gerekırken 10gun geçti normalde asla gününü sasmaz sadece adet gunu olmam gerekm gün leke geldi adet oldum sandım olmamışım 🤦🏼‍♀️ Çok endişelenıyorum 3kere teedavi deneyımım var hiç yaşamadım böyle birsey bnm gibi yasayan varmı acaba yumurta toplarkrm bırseymı yaptılar dıye korlar oldum🤦🏼‍♀🙈
Meraba bende de aynı sorun var. Opu sonrası adet oldum adetlerim düzenlidir her ay yumurtlamayı mutlaka hissederdim bu ay ne yumurtlama ne adet hiçbirini hissetmiyorum ve çok endişeliyim acaba siz ne sonuca vardınız?

X