Hangi bebek bezi tercihimiz olsun??

en iyi bebek bezi hangisi

• Prima

OY: 145 61,7%
  • Molfix

OY: 33 14,0%
  • Huggies

OY: 44 18,7%
  • Canbebe

OY: 13 5,5%

• Ankete Katılan
    235
selam güzell anneler
sanırım eksiklerimiz yavaş yavaş tamamlandı
peki yeni doğacak yavrularımıza hangi marka bez almamız gerek
tecrübeli ve fikir sahibi olan anneler ve adayları çoğunluk neyi tercih etti

tatlım bn ilk doğduğundan beri prima kullanıyorum bi ara huggies kullandım pişik yapınca tekrar primaya döndüm çok da memnunum ama bez konusu bnce bebeklere göre değişio denedikce öğrenilio yani bide hangi bezle başlarsan öyle gidio...

kızım 4 aylık, prima premium care kullandım ilk 3.5 ay
doğduğunda ilk kaka yüzünden pişik oldu, unibabynin yenidoğan için olan ıslak mendilinden kullanmamıza rağmen silecez diye tahriş etmişiz çocuğu, biraz da cadaloz altını hiç açamıyorduk ciyaklamalarından
aslında bu işin ilacı havalandırmak
kışın ortasında evde sürekli yıkadık sonra da pamuk-su 2 aylık olana kadar, yani çok hassas
burayı okuyunca düşündüm acaba pişik bezden mi oldu?
pişik korkusundan hiç bez denemedim ama hemen hemen her kaka yapışında (günde 4-5 kez) belinden kaçırıyordu, gerçekten de çamaşıra harcadığın para daha çok oluyor
belden çıkma bez küçük gelince oluyormuş ama 3 numaradan da çıkıyor yani, 4 de çok büyük
bir de premium care'in sırt kısmında pamuk yok, bomboş, dolayısı ile çekecek birşey de yok
pişik bitince de sıvı kakayı emmiyor diye diğerlerine geçmiyordum, annem dedi o deliklerinin büyük olmasındandır, kakanın suyunu diğerleri de çeker
prima aktif bebeye geçtim bu sefer de yanlardan kaçırıyor kakayı, hem de her seferinde, paketi zor bitirdim
anlamıyorum herkes çok memnun, çok da dikkatli bağlıyorum, bizim kızda bi problem var diye düşünmeye başladım, o kadar para veriyoruz, bir sürü sıkıntı, kakayı yaptıktan hemen sonra değiştiriyorum yine de kaçıyor
tamam kabul yaptı mı biraz çok yapıyor :))) maşallah
huggies aldım şimdi, internetten bakmamıştım markette kuru ve rahat vardı onu aldım, biraz sert geldi elime ama belinde lastik var inşallah kaçırmaz
br de yumuşak ve rahat varmış bunu beğenirsem ondan devam edicem

tek kelıme ile prima diyorum ben oğluma hep onu kullandım..bır kadın regl de nasıl daha ınce petle daha rahat edıyorsa bebek ıçınde oyl ve prima bu yonden cok güzel ve yumusak ..

Kesinlikle canbebe prima iyidir diye aldim pisik yapti ve 2 haftadir gecmesi icin ugrasiyorum. Birde ilk dogdugunda hngisini kullaniyorsaniz onunla devam edin bez degistirmek de pisik yapiyor.

kızım 4 aylık, prima premium care kullandım ilk 3.5 ay
doğduğunda ilk kaka yüzünden pişik oldu, unibabynin yenidoğan için olan ıslak mendilinden kullanmamıza rağmen silecez diye tahriş etmişiz çocuğu, biraz da cadaloz altını hiç açamıyorduk ciyaklamalarından
aslında bu işin ilacı havalandırmak
kışın ortasında evde sürekli yıkadık sonra da pamuk-su 2 aylık olana kadar, yani çok hassas
burayı okuyunca düşündüm acaba pişik bezden mi oldu?
pişik korkusundan hiç bez denemedim ama hemen hemen her kaka yapışında (günde 4-5 kez) belinden kaçırıyordu, gerçekten de çamaşıra harcadığın para daha çok oluyor
belden çıkma bez küçük gelince oluyormuş ama 3 numaradan da çıkıyor yani, 4 de çok büyük
bir de premium care'in sırt kısmında pamuk yok, bomboş, dolayısı ile çekecek birşey de yok
pişik bitince de sıvı kakayı emmiyor diye diğerlerine geçmiyordum, annem dedi o deliklerinin büyük olmasındandır, kakanın suyunu diğerleri de çeker
prima aktif bebeye geçtim bu sefer de yanlardan kaçırıyor kakayı, hem de her seferinde, paketi zor bitirdim
anlamıyorum herkes çok memnun, çok da dikkatli bağlıyorum, bizim kızda bi problem var diye düşünmeye başladım, o kadar para veriyoruz, bir sürü sıkıntı, kakayı yaptıktan hemen sonra değiştiriyorum yine de kaçıyor
tamam kabul yaptı mı biraz çok yapıyor :))) maşallah
huggies aldım şimdi, internetten bakmamıştım markette kuru ve rahat vardı onu aldım, biraz sert geldi elime ama belinde lastik var inşallah kaçırmaz
br de yumuşak ve rahat varmış bunu beğenirsem ondan devam edicem
Bende kizimda prima kullandim kilosunu buyutunce pisik yapti molfixe gectim kakasi yanlardan belinden cikti hagiyse gectim memnun kaldim kizim 6 yasinda ikinciye hamileyim bende arastiriyorum hagiyse bakicam sorun cikmazsa hagigizs

Yesil prima kizimin cildinde tahris yapti yada pisik baslangiciydi bilmiyorum hemen beyaza gectim premium care ve cok memnunum hastane 2 adet canbebe vermisti denedim o ne ya sisiyoda sisiyo bez :/

Primanin premium care da yesil olani da pisik yapti. Can bebe denedim sivi kakayi emmiyor sirtina cikiyor bebegimin poposunuda yakiyor haliyle. Huggies kesinlikle super bnce. Ama her bebege farkli iste deneyerek oluyor :/

Ya prima premium care kullaniyordum esim cuma gunu bi paket bez almis bu buyuk kangurulu marketten bez sanki cakma prima gbi
Icindeki file yok ici mavi ve kokusu keskin degisik bir bez o marketten almis olmasa kacak fln dicem bi anormallik var acaba bezlermi degisti artik boykemi olacak?

X