Maske Tarifleri Ya bezeleri

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

banu51

Guru
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2009
6
0
43
Arkadaşlar sadece göz altımda değil,şakaklarımda da yağ bezeleri var.çok rahatsız oluyorum..elimi dokunduğumda pütür pütür bir his.ayyı sorunu yaşayıp,çözüm bulan varsa paylaşabilir mi?şimdiden teşekkürler.

bende de var yağ bezeleri beyaz ama nedense bi türlü geçmedi genellikle yazları daha belirgin oluyor

benim gözümün altnda vardı pek tavsiye etmyrum bşta korkutcu gelyo ztn ama önce bi iğneyi temzledm ve ucunu yaktım sıcakken bezenin üstne değdrdm ve ucunun açılmasnı sağladm insan ilk başta korkuyo yapamyo ama cesartmi topladm yandğnıda hissetmedm ztn korkulcak bişy değilmiş dha snra o açılan yer küçük yara olyo ve yara geçnce beyaz bi iz kalyo o da zmanla geçyo arkadaşlar tavsye edemem tehlkeli gbi görünyo çnkü ama bn yararını gördüm yani diğer gözümün hemen yanında var ona yapmayı düşünmyorum ama.. a.s.

canım onlar sıkmadan geçmıyoriz kalmadan geçmesı için güzellik merkezinde gidip aldırabilrsin

X