Pudra, Fondöten, Kapatıcılar mac fondöten ve pudra kullananların yorumları

edoski

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2009
20
0
37
mac ürünlerini denemek istiyorum kullananlar düşüncelerini paylaşabilir mi ? cildim karma.birçok kapatıcı parlama yapıyor. halaaa uygun bir ürün bulabilmiş değilim :sinifsinif:

mac studio fix fondoten kullanıyorum
oldukca memnunum
doğru kullanımını öğrenirseniz kesinlikle mükemmel uyum sağlıyor ciltle
firca da al yanlız canım mac fondoten için
en yüksek verimi bu sekilde elde edersin

mac pudra aldım ama ızmırde yasadıgım ve havalar cok sıcak oldugu ıcın daha kullanamdım fakat allıgı kullandım ve super
ayrıca ruju ve goz kalmıde

bende mac marka anladım sanırım arkadaşlarda öle anladı. mac faxtor bilmiyorum ama mac markanın ürünleri dehşet ii tavsiye ederim allığını kullanıyorum tüm gün yüzde kalabiliyor

mac fondoten aşkı memnuda bihterin yüzüne uygulanıyordu:KK6:

kızlar lütfen banada yardım edinnn
mac studio fix fondoten istiyorumm ama nerden bulabilirimmmm ?:18:

cildim yağlı , bikaç tane sivilcem var ve sivilce izlerimm
büyük gözeneklerimm :KK59:
anlıcağın korkunçç durumdayımm bu yüzden güzel kapatan ve parlamayan bişeye ihtiyacım var
araştırıyorum ne zamandır mac sanırım en iyisi

m.a.c studio fix pudra kullanıyorum, böyle bir pudranın varlığı beni şaşırttı...

Kesinlikle makyaj havada durmuyor, maske görüntüsü vermiyor, cildi sağlıklı gösteriyor. Kapatıcılığı ise yüksek...

Bu pudrayı aldığımdan beri fondötene gerek duymuyorum. Ciddi anlamda kapatıcılığı ve dokusu çok güzel. :103:

Hiç düşünmeden alın derim.

peki nerden alabilirim izmirdeyim ve araştırdığım kadarıyla burda satan biyer yok

Bende İzmir'deyim ve malesef İzmir'de mağazası ve satışı henüz yok... :KK68:
İstanbul'dan aldım ben, umarım en kısa zamanda burayada gelir ve diğer ürünlerinide deneme fırsatı buluruz...
İzmir gibi bir şehirde m.a.c mağazasının olmaması büyük eksiklik...

bu mac'den şikayetçi olanı hiç duymadım benimde almam lazım ama fiyatı ne kadardırki acaba bilen varmı?

mac izmirde yok.ben 4 çeşit ürünü seçip ankaradan getirtmiştim..mağazasını aradım..kargo ücreti almıyrlar..studio fix pudra çok güzeldi...ama kalemi ya olduğu için biraz akabilir..allığıda kalıcı..rimeli istediğimden göndermemişler ama yinede beğendimm.fakat bi zaman sonra içi donuyo..

dün pudra aldık ordan kızlar fiatı 62 lira,pudra fırçası ise sıkı durunnnn 90 liraymış onu malesef alamadık ama orda denedik gerçekten çok güzel yani cildinde çok iz sivilce olmayanlar fondoten yerine pudra kullansınlar bence her yerinden kalite fışkırıyor ben çok beğendim yalnız kullananlara bir sorum olucak pudra çok iyi bir markanında olsa sivilce yapar mı?

dün pudra aldık ordan kızlar fiatı 62 lira,pudra fırçası ise sıkı durunnnn 90 liraymış onu malesef alamadık ama orda denedik gerçekten çok güzel yani cildinde çok iz sivilce olmayanlar fondoten yerine pudra kullansınlar bence her yerinden kalite fışkırıyor ben çok beğendim yalnız kullananlara bir sorum olucak pudra çok iyi bir markanında olsa sivilce yapar mı?

yapmaz cnm eğer cildinizi güzelce temzileyip nemlendirip bakımını yaparsan bişeycikler olmaz:)

X