Hamilelikte akıntı için fitil kullanan var mı?

05_07_2008

bebişim seni bekliyorum
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2009
62
0
KIZLAR 20 HAFTALIK GEBEYİM VE MANTAR ENFEKSİYONUNA BAĞLI SÜREKLİ AKINTIM OLUYO DR A SÖYLEDİM 14TANE FİTİL VERDİ KULLANMAM İÇİN AMA BEN BEBİŞİME YAN ETKİ YAPAR DİYE TEDİRGİNİM DR BİLİYODA VERMİŞTİR TABİKİ AMA EMİN OLAMIYORUM İŞTE ARANIZDA KULLANAN VAR MI. LÜTFEN YORUM YAZIN.. :CüvCüv:

var canım ben kullandım 12 tane vajinal ovül kulandım ve yanı sıra 5 günlük antibiyotik tedavisini iki kere uyguladı doktorum akıntı ve idrar yolumdaki iltihaplanması için bebeğe bir zararı yok olsa zaten doktorlar vermez

bende kullandım canım doktor zaten dozajını düşük veriyor hamile olduğun için,bence korkacak birşey yok...geçmiş olsun.

Ilk 3 ayda fitil vermiyor krem veriyor.Ilacin prospektüsünde yazar zaten.Sen atlatmisin 3 ayi icin rahat olsun.Mantari vucut kendisi yapiyor.Ilac sart ama iccamasiri ve akinti icin konulan petlerden tuvalet kagidina kadar bir cok sey hassas ciltlerde önemli oluyor.Ben akinti icin peti birakip sürekli pamuklu iccamasiri giyerek cözüm buldum.Bunlarida 90 derecede yikayip ütülüyorum birdaha giymeden.Cunki ilaci kullanirsin sonra ortam degismediginden tekrarlar. Birde dar giysiler pantalon vs giyme bol etekler giy bu dönem.Birde cok asiri yikamamak yikarkende sade suyla yikamak gerekiyor.Gecmis olsun.

bende 21+5 günlük hamileyim bugün banada akıntıdan dolayı doktorum verdi tedirginliklik oldu bendede ama 10mg olduğunu görünce ilaç biraz rahatladım umarım sorun olmaz

X