bebeğim çok kaka yapıyor:(

KIZLARIMCANLARIM

Nirvana
Pro Üye
27 Şubat 2008
9.874
12.585
merabalar.. benim kızıım 2.ayına yaklaştı .. ama hala çok kaka yapıyor.zamanla azalması gerekmiyormu kakanın sizce??canım sıkılıyor. benim sütüm kakaya ancak yetişiyor diyorum. çok da kilo aldığını sanmıyorum.. evde bebek tatımız var.. mesela bu ay şimdilik daha 550 gr almı.. haftaya 2.aymız dolcak kısmetse.. çokda kilo alamış ya.. canım çok sıkılyıor.. birde bu aralar az emiyor.. 5 dk ancak:KK43:çok üzülüyorum.. ne yapabilirm sizce:KK43:(:gitme:senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Gulum aynı problem bendede vardı 5 dk emıyo bırakıyodu o yuzden gelısmıyodu belkıde ama ınternette okudugum bı yazdan cok faydalandım bebegınızı uygun sıcaklıkta cıplak bırakın ve oyle emzırın dıyodu.Şahsen faydalandım kolay gelsın...

canım ben de kaka yapmıyo diye üzülüyordum. hala da yapmıyo benim oglan. kılo alımının kakayla alakası yokmus. bunu dert etme ve bence doktorunla görüş. haftaya kontrole gıttıgınde soylersın. hem kılosuna da bakar bı yol soyler sana

Gulum aynı problem bendede vardı 5 dk emıyo bırakıyodu o yuzden gelısmıyodu belkıde ama ınternette okudugum bı yazdan cok faydalandım bebegınızı uygun sıcaklıkta cıplak bırakın ve oyle emzırın dıyodu.Şahsen faydalandım kolay gelsın...

canım iki gündürde hava serin.. çıplak bırakamam. ama zaten bady le duruyordu.. ilk defa bugün tulum giydiridm ince. hava serin biraz.. üşütmeyeyim birde.. offoff.. teşkler canım ilgine..

canım ben de kaka yapmıyo diye üzülüyordum. hala da yapmıyo benim oglan. kılo alımının kakayla alakası yokmus. bunu dert etme ve bence doktorunla görüş. haftaya kontrole gıttıgınde soylersın. hem kılosuna da bakar bı yol soyler sana
öylemi.. bende diyorum bu kakadan kilo almıyor.. halk arasında derler ya kabız olunca yarıyor yedikleri diye.. ondan düşünmüştüm:KK43:inş öyledir..sağolasın.

Öncelikle Allah bağışlasın yavrunuzu...
günde 7 den fazla kaka yaparsa ishal grubuna giriyormuş bebekler,
yediğini sık sık çıkaran bebekler,tabi ki zor kilo alırlar,
bi takip edin bakalım,kaç kez yapıyor kakişini...
tabi sizde yediklerinize dikkat edin ...
olmadı doktora götürün ,belki gayta testi isteyebilir...
sevgiler...

sevgiler...

sevgiler...
teşk ederim ilginzie.. bakalımsayıyım.. inş öyle biş değildir..

bence yapamaması çok daha kötü benim kızım yapamadıgı günlerde çok aglıyor yaptıgı zaman rahatlıyor ayrıca ilk aylarda bebeğin 700 grmla 1000 grm arası alması normal sanırım haftaya kadar 700 grmı bulur drsi kontrol edince anlar zaten sütün yarayıp yaramadgını sen anne olarak hiçbirşeyi çok kafana takıp üzülme annenin huzurlu olması bebegin huzurlu olması demek dktru yardımcı olucaktr
inşllah rahatsz edici bir durum yoktur rabbim sıhat versin bebişine sağlıklı günler diliyorum

bence yapamaması çok daha kötü benim kızım yapamadıgı günlerde çok aglıyor yaptıgı zaman rahatlıyor ayrıca ilk aylarda bebeğin 700 grmla 1000 grm arası alması normal sanırım haftaya kadar 700 grmı bulur drsi kontrol edince anlar zaten sütün yarayıp yaramadgını sen anne olarak hiçbirşeyi çok kafana takıp üzülme annenin huzurlu olması bebegin huzurlu olması demek dktru yardımcı olucaktr
inşllah rahatsz edici bir durum yoktur rabbim sıhat versin bebişine sağlıklı günler diliyorum

çok teşk ederim ilginize.. tabikide yapmamamsı daha da kötü.. baklam ayın sonunda kontrolümüz var.. dr umuz ne dciek..

X