Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar KEPEK icin kesin cözüm 2 kisi tarafindan denendi onaylandi :))))

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

cansutr

Guru
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2008
4.637
7.804
33
arkadaslar yillardir kepek sorunuyla bogusan bir abim vardir birde ben ben yillar önce vichy dercos kepek sampuanini kullanmistim normal ve yagli saclar icin kepegime iyi gelmisti ama fiyati cok pahala oldugu icin biraktim sonradan gene cikti benim kepekler:eek:klava: sampuan degstirdim düzelir gibi olmadi ama gene geri geliyorlardi isirgan suyun biraz faydasi oldu ama gende kesmedi gelelim abime kendisi piyasada ne kadar sampuan varsa kullandi ama genede kurtulamadi kepekten bende vichy dercos tavsiye ettim bana zamaninda iyi geldigi icin inanmazsiniz abim 2-3 kullanimdan sonra yanima geldi kim bu sampuani sana tavsiye etti diye:teytey:sırnaşık şey 1 yildan beri abim kullaniyor kullandigin günden beri kepekten eser yok bende kullanmaya basladim yaklasik 1 aydan beri kepekden eser yok süper birsey biraz tuzlu ama degiyor arkadaslar siddetle tavsiye ederim.....

buda sampuanin resmi daha kolay bulabilmeniz icinsırnaşık şey

Eklentiler

• $2315-Anti-Schuppen-Shampoo-fuer-trock.jpg
    $2315-Anti-Schuppen-Shampoo-fuer-trock.jpg
    11,3 KB · Görüntüleme: 448
arkadaşlar bu sampuanı kullandım ben bir ara inanın daha beter yaptı çok kötü şampuan iğrenç zaten kokusu görüntüsü.

arkadaşlar bu sampuanı kullandım ben bir ara inanın daha beter yaptı çok kötü şampuan iğrenç zaten kokusu görüntüsü.

yapma ya :çok üzgünüm: rengi turuncu kokusu haklisin pek hos degil ama ben artik o sampuan sayesinde kepeksizim abimde sırnaşık şey herkeste baska sey fayda eder herkesin sac derisi baska tepki verebilir ama bende kesinlikle ise yaradi:teytey::nazar: senin sac tipin nasildi ipek ? kuru normal yagli ???

arkadaslar yillardir kepek sorunuyla bogusan bir abim vardir birde ben ben yillar önce vichy dercos kepek sampuanini kullanmistim normal ve yagli saclar icin kepegime iyi gelmisti ama fiyati cok pahala oldugu icin biraktim sonradan gene cikti benim kepekler:eek:klava: sampuan degstirdim düzelir gibi olmadi ama gene geri geliyorlardi isirgan suyun biraz faydasi oldu ama gende kesmedi gelelim abime kendisi piyasada ne kadar sampuan varsa kullandi ama genede kurtulamadi kepekten bende vichy dercos tavsiye ettim bana zamaninda iyi geldigi icin inanmazsiniz abim 2-3 kullanimdan sonra yanima geldi kim bu sampuani sana tavsiye etti diye:teytey:sırnaşık şey 1 yildan beri abim kullaniyor kullandigin günden beri kepekten eser yok bende kullanmaya basladim yaklasik 1 aydan beri kepekden eser yok süper birsey biraz tuzlu ama degiyor arkadaslar siddetle tavsiye ederim.....

kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı

kepeğin türlü türlü nedenleri var.
kimisinde strese bişeye bağlıdır evet geçer ama kimisinde seberoik dermetit ve benzeri olabilir ki benim öyle. bunlar sampuanlarla geçmiyor malesef... kremlerle de geçmiyor. kendini tekrarlayan hastalıklar bunlar. sadece üstünü kapatır losyonlar şampuanlar kremler. çünkü bizde bu biraz irsi ordan biliyorum

benim saçım normal cnm o zamanlar az kepek vardı hadi dedim eczaneden kepek şampuanı alayım gittim bunu dercos yeşil renkli olanı kapak için dediler kullandım daha beter etti gittim bunu alcaksınız bana başka şampuan verceksiniz dedim maf oldu saçlarımın dipleri dedim biraz cazgırlık yapınca değiştirdiler şu an organıcum kullanıyorum memnunum ama saçımda böyle daha çok kepeğe benzer değil de beyaz noktalı şeyler var onları alırken saç köklerimle geliyor elma sirkesi kullanıyorum ama daha yeni bilmiyorum etki edecek mi mafoldumben

:1shok::a015:insallah sende kurtulursun ipek kepeklerinden:1hug: herkeze baska sey iyi geliyor ama o vich dercos yeil kaplai sampuanin kücük boyutuda var 250 degilde galiba 125 ml isteyen deniyebilir ama bir arkadasimizin deigi gibi irside olabilir kepekin irsi olabilecegini ilk kez duydum cok ilginc bide head and shoulders sanirim ismi bide onu deniyeyim demistim arkadasim tavsiye etmisti benim saclarim biraz cabuk yaglanir ondan limonlusunu aldim offf ne bicim sey saclarimi dökdü banyoda:1shok: anenmde limonlu sampuan kullanmisti onunda sacini döktün o günden beri limonlu sampuan eve girmez... yani dedigim gibi herkeze ayni sampuan fayda edecek diye birsey yok arkadasimda head and shoulders kepegi kesti bende sac döktü sadece bir doktora danisin yada ezcaciya kesinlikle sorun bende vichy ilk aldigimda ezcaciya sormustum.....nice .kepeksiz günlere insallah kizlar:1hug::teytey::nazar:

X