Eczane Teknisyenliği

NILBERA

SeVGi KeLeBeĞi
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
6.086
95
37
evet kızlar eczacı kalfası yani eczacı teknisyenliği var mı aramızda ben bir kaç arkadaşın olduğunu biliyorum evet başka hangi arkadaşlar var

:bbo: :bbo: yeni gördüm. 10 yıldır bu işi yapıyorum :1closedeyes:

canım neden alınayım ki ben o sertifikayı almak için başvurdum ama daha gidip alamadım ama bende sertifikayı almak için kursa girmedim bilmiyorum:))

inşaatmı bu kalfa olsun.eczacı hanım sizde kusura bakmayın.ben abimle çalışıyorum kendisi eczacı.ben ve diğer personel olmasa hiçbirşey yetişmiyor bu genelde bütün eczanelerde böyle.devlet her ilde kurs açtıda bizmi gitmedik.eczacılık içinde diplomalı bakkal diyorlar.he he..sizde kusura bakmayın artık...sevgiler..

merhaba ben istanbul anadolu yakasında bi eczacı bayanın yanında çalışmak istiyorum işi bilmiyorum ama inanın bana çabucak öğrenirim.lütfen yardımlarınızı bekliyorum

merhaba ben istanbul anadolu yakasında bi eczacı bayanın yanında çalışmak istiyorum işi bilmiyorum ama inanın bana çabucak öğrenirim.lütfen yardımlarınızı bekliyorum

slm cnm bende çalıştım senelerce eczanede bayanlara göre rahat bir meslek bulrsan sakın kaçırma yaşın kaç bilmiyorum ama genelde ufak alıp yetiştirirler şu anda eşimin görevi nedeniyle ist değilim şarktayır bulsam burdada çalışacağım ama nasip işte olmuyor burda yabancısın halk için zor yani hakkında hayırlısı yaramı deştin offf off :a015:bazen ilaç almak için bile girdiğimde eczaneye koklarım rafları gözümle bir tararaım yani alışkanlıkta yaptı bende :roflol:

selam arkadaşlar bende eczane teknısyenıyım kalfa degılım eczacıdan daha çok eczanede kalıyorum hastalarla daha çok ilgileniyorum sadece diplomam yok. istanbul eczacı odası ücretsiz kurs açtı bılgınız olsun ve agustos ta kurs başlıyor umarım katılmak isteyen arkadaşlar vardır.arkadaşın biri eczacıların kazancını merak etmiş şöyle diyeyim eger kurum karşasında açarsan sana kazanç saglayan kişileri müşteri degilde hasta olarak görürsen eminolki çok kazanırsın... sevgiler meslektaşlarım:teytey:

bende eczanede çalışıyorum 15 gün oldu daha çoğu şeyi öğrendim ama çok dikkat isteyen bir iş yavaş yavaş öğrenecem inşallahhh

bende kursa girdim bütün sınavlarımı başarıyla verdim çok şükür şuan stajyer olarak görunuyoruz sanırım bu senin sonunda belgelerimizi alacağız hayırlısıyla​

X