13 yıl sonra gelen ama bugün 9+6 günlük olan bebeğimi kaybettim

Sera96

benimdemeleğimvar
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2008
904
3
slm arkadaşlar bu topikte sizlerlede tanışmak nasipmiş
13 yıl bekledikten sonra 3.cü tüp bebek tedavisinde hamile kaldım bu gün 9+6 günlük olan bebeğimi gelişmesi durduğu için ilaçla düşürmek zorunda kaldım

canım acıyor ama ruhum daha çok acıyor

allahım tez zamanda dileyen bekleyen hepimize en kısa zamanda anneliği nasip etsin
emeklerimizi boşa çıkarmasın allah hepimizin yardımcısı olsun

allah yardımcınız olsun inşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalırsınız

canım çok üzüldüm ne diyebilirimki inşallah enkısa zamanda tekrar hamile kalırsın sağlıklı bir evladın olur rabbim hepimize çok aratmadan versin kimsenin kucağı boş kalmasınsenağlama

BaŞın saĞolsun.allah bır daha nasıp etsın ınŞallah.ÜzÜlmeyın verende alanda allah.dua edın ınŞallah tekrar verır.

başın sağolsun canım aynı durumu 10 gün öncede ben yaşadım senin neler hissetiğini az çok anlıyorum sen çok uzun yıllar beklemişsin ve daha çok mücadele vermişsin gerçi ama bende 2,5 yıl bekledim 2, aşılamad ahamile kalmıştım onuda kaybettim malesef nediyelim allahım bizi sınıyo bi şekilde sabredicez en azından hamile kaldık bi şekilde demekki kalabiliyoruz buda bir güzellik bence şimdi kaldıysak yine kalırız diye düşünüyorum belki yine uzun zaman geçicek belkide hemen hamile kalıcaz allah evlat isteyen kucakları boş bırakmasın inşallah

canım yaa allahım sabırlar versin ama biliyosunki senin sağlığın daha önemli o yüzden kendine dikkat et çünkü bir bebiş için sen lazımsın ve güçlü olman lazım

çok geçmiş olsun.Allahım inşallah en kısa sürede en sağlıklısını nasip etsin..
bende 4.5 aylık bebeğimi kaybetmiştim..çok zor çok iyi anlıyorum sizi..
ama şu bir gerçek vucut sağlıksız bebeği atıyor.

Allah sabır versin canımmm
bende 4 aylık bebeğimi erken doğum yaparak kaybetmiştimmm.ama sabredince yüce mevlam mutlaka tekrar hamileliği verecektir.Rabbim yardımcınız olsun:Saruboceq:

Canım çok üzüldüm umudunu yitirme rabbim elbet senin sesini duyucak sabret.

canım çok geçmiiş olsun çok üzüldüm.allahım sana sabır ve güç versin.dilerim en kısa zamanda acılarını dindirecek bir evlat nasip etsin sana rabbim.

paylaşım ve güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim
hamile olan arkadaşlara sağlıklı hamilelikler
anne olan arkadaşlara bebeklerini sağlıkla büyütmelerini
benim gibi bekleyen arkadaşlarında tez zamanda evlat sahibi olmalarını diliyorum

slm sera öncelikle çok üzüldüm bende 10 sene bekleyip 4. tüp bebekle hamile kaldım maalesef 8.5 haftalıkken kalbi durdu ve kürtaj oldum ne kadar acı olduğunu biliyorum ve seni tesselli edecek bendede güç yok rabbim hepimize sabır versin yeni melekler nasip etsin

Geçmiş olsun canım,
Benimde bir aya önce bebeğimi kalp atışları olmadığı için kürtajla almak zorunda kaldılar. Bu ikinciydi. Ama kısmet değilmiş. Sizlerler bu sitede duygularımı paylaşarak moral bulmaya çalışıyorum. Ancak benim yaşadıkları yaşayanlarla paylaşarak acım hafifliyor inan. Unutması çok zor. Allah sabırlar versin. En kısa zamanda sağlıklı bri evladın olur inşallah.

Çok geçmiş olsun .Alllah yardımcın olsun.Rabbim tez zamanda yüzünü güldürsün tekrardan

çok geçmiş olsun canım Allah sabır versin çok üzüldüm inş.rabbim bebeğini kucağına alacağın zamanlarıda gösterir.

çok teşekkürler arkadaşlar
yaşananlar aynı olunca teselli edecek kelimeleri bulmakta zorlaşıyor ama bir yerlerde beni anlayan birilerinin olmasıda çok güzel bende sizlere geçmiş olsun dileklerinde bulunmak istiyorum
allahım bir daha yaşatmasın böyle zorlu sınavlara sokmasın biz kullarını
ve dileğimizi bir an önce kabul edip versin meleklerimizi

çok geçmiş olsun ,allah sabır versin arkadaşım,en yakın zamanda güzel haberlerini duyarız inşallah..

X