Maske Tarifleri Hintli kadınlar neden bu kadar güzel?

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
hint bayanlarını ben de çok beğeniyorum çok farklı bir cazibeleri oluyo, hem masum hem kibar hem de kadınsı bir çekicilikleri var...bana çok güzel geliyor güzelleri...yerinde olmak istediklerim çok oldu film falan izlerken..priyanka chopra ya bayılıyorum..bence şu anda türkiye de popüler olan güzellerden çok çok daha güzeller...çirkin ve pis demelerini de anlayamadım...heralde fakir ve geri kalmış halkından bahsediyorlar onlardanda eminim vardır çok güzel olanlar..pis ve çirkin diye nitelendirmek de çok yanlış...konuyu açan arkadaşa katılıyorum...hintliler güzel gerçekten ama bence genlerinde var canım birazda..resimlerde iyi olmuş ama film lerini izlerseniz hint li güzeller video görüntüsünde daha bi hayranlık bıraktırıyor insan da yani resim de görünenler güzelliklerinin bir kısmı....bu kadar yazmamın sebebi de çirkin ve pis diye nitelendirmeleri çok yanlış bence..bir de güzel bir ırk yanii.çirkin olsa neyse..

aynen..

baharatı deli gibi tükettiklerini söylememize gerek yok sanırım heleki köri kremalı makarna yaparken kullanmışlığım üzerimden kokusu gitmeyince kokudan çıldırıp yıkanmışlığım vardır. öyle sinir bozucudur uzun süre üzeride durması.. bunlarda da genel olarak bu sorun baharatlar o kadar ağır kokuyor ki üstlerine başlarına da lokantalarından da kötü kokular çıkabiliyor.
bakımsızlıktan falan saçları yağlı değil adamların bildiğin gerçek yağ kullanıyorlar. hatta yağ kullanmayana fakir yada özenti muamelesi yapıyorlar. bu çok önemli bir şey onlar için.
güzelleri aşmış güzellikte ama yurtdışındaki hele ki ingilteredeki temsillerini iyi biliyorum, pek güzel bulmadığımı da söylemiştim geneli için.
benim asıl takıldığım nokta bu kadar pis ve çirkin denmesi ısrarla. resmen faşizanlık.

burda resmi paylaşılan hintli kadınlar çok güzel. ama çoğunluğu öyle güzel midir bilemem, hindistana hiç gitmedim, genelleyemem o yüzden. bir de hintlilere koyu göz makyajı çok yakışıyor.

burda resmi paylaşılan hintli kadınlar çok güzel. ama çoğunluğu öyle güzel midir bilemem, hindistana hiç gitmedim, genelleyemem o yüzden. bir de hintlilere koyu göz makyajı çok yakışıyor.

bence butun ülkelerde hem güzel,hem güzel olmayan kadınlar var.hint kadınlarıda çokda güzel degıller.aralarında var tabi guzel olan.

yasadigim yerde cok fazla hintli var, hatta kapi komsum gecen seneye kadar hintliydi. kesinlikle bizden guzel olduklarini dusunmuyorum(genelleme yaparak yaziyorum) ayrica Allahim yarattigin kullar nasil bu kadar pis olablir, nasil bu kadar kotu kokabilir. Bu nedenle hicbir hintliye arkadaslik edemiyorum.

evet doğru her milletin güzeli de vardır çirkini de..ama yani bir gerçek var hint li kadınların güzel olanları da çok çok güzeller yanii..bu kadar güzel çıkan bi ırk da bence çirkin olamaz..genlerinde var güzellik..tabi zevk meselesi yine de ben çok beğeniyorum hayran kaldıklarım var güzellikleirne ileana d cruz var o kadar farklı bir güzelliği var ki ....normal halktan insanları da bilemem nasıllar hiç tanışmadım hint li biriyle...

:nazar::nazar: $148500_581201221895478_754829278_n[1].jpg

tabii izlemek isterseniz :)))
1-- 3 idiot
2--my name is khan

bu ikisi benim favorim... hımmm bu arada aamir khan hastasıyım allahım bu kadar mı sempatik olur bi insan ya...çok da güzel oyunculuğu var...

bu filmlerin ikisi de süper... kesinlikle tavsiye ederim pişman olmayacaksınız...

Her hintli kadının güzel olduğuna inanmıyorum, her millette güzel ve çirkin vardır. Zira google hintli kadınlar yazmanız yeterli.
Bu resimdekiler güzeller tabiki ama dediğim gibi bir ülkenin sadece yıldızlarını ele alarak hepsi güzeller denemez.. :KK14:

Her hintli kadının güzel olduğuna inanmıyorum, her millette güzel ve çirkin vardır. Zira google hintli kadınlar yazmanız yeterli.
Bu resimdekiler güzeller tabiki ama dediğim gibi bir ülkenin sadece yıldızlarını ele alarak hepsi güzeller denemez.. :KK14:

tabii ki her hintli kadın güzel değildir bu heryer de böyledir zaten güzeli de vardır çirkini de iyiside vardır kötüsü de.. ama sonuçta aralarından çok güzeller de çıkıyor yanii..

tabii ki her hintli kadın güzel değildir bu heryer de böyledir zaten güzeli de vardır çirkini de iyiside vardır kötüsü de.. ama sonuçta aralarından çok güzeller de çıkıyor yanii..

E hep böyledir zaten, bizde de çok güzel olan hatunlar var bende onu kastediyorum. Ama bu hintli kadınlar niye bu kadar güzel deyip şaşıranlara bende şaşırıyorum yani. :KK34:

ne güzeli yahu, ölü yıkadığı nehirde hem yıkanıyor hem de çamaşır yıkıyor.

E hep böyledir zaten, bizde de çok güzel olan hatunlar var bende onu kastediyorum. Ama bu hintli kadınlar niye bu kadar güzel deyip şaşıranlara bende şaşırıyorum yani. :KK34:

evet doğru nie bu kadar güzeller diye şaşırmak ilginç her yerde çook güzeller var sonuçta..ben sadece güzellerini çok beğeniyorum ve pis ve çirkinler diye aşağılamayı yanlış buluyorum...onu belirtmek istedim...

evet doğru nie bu kadar güzeller diye şaşırmak ilginç her yerde çook güzeller var sonuçta..ben sadece güzellerini çok beğeniyorum ve pis ve çirkinler diye aşağılamayı yanlış buluyorum...onu belirtmek istedim...

Hiç hintli tanımıyorum sadece söylenenlerden biliyorum burada hintlileri tanıyan, komşusu olan veya aynı çevrede olan bir sürü insan var, bende onlardan birinden duymuştum oturduğu bölge de hintliler çok varmış ve kişisel temizliğine dikkat etmediklerini, koltuk altı bölgesi uzunken kolsuz giydiklerini söyledi. Bakımsız olduklarından bahsetti mesela bir kız evlenene kadar bıyıklarını almazmış gibi.. Ama dediğim gibi ben bunu bi 4-5 yıl önce okumuştum sadece okudum yakından görmedim bu yüzden şöyleler, böyleler diye kesin konuşamam.

Hiç hintli tanımıyorum sadece söylenenlerden biliyorum burada hintlileri tanıyan, komşusu olan veya aynı çevrede olan bir sürü insan var, bende onlardan birinden duymuştum oturduğu bölge de hintliler çok varmış ve kişisel temizliğine dikkat etmediklerini, koltuk altı bölgesi uzunken kolsuz giydiklerini söyledi. Bakımsız olduklarından bahsetti mesela bir kız evlenene kadar bıyıklarını almazmış gibi.. Ama dediğim gibi ben bunu bi 4-5 yıl önce okumuştum sadece okudum yakından görmedim bu yüzden şöyleler, böyleler diye kesin konuşamam.

ben de tanımadım içlerinden pis olnalar vardır tabikii ama benim demek istediğim şey çok farklı..bir milletin pis ide vardır temizi de hepsini genellersek o temiz olanların günahını almış oluruz..yani genellemek yanlış..temiz olan da vardır pis olan da ..ben tanıdıklarım olsaydı bile yine de temiz ler ya da pis ler diye genellemem çünkü hepsini nerden bilebilirm..çeşet çeşit insan var dünyanın her bir yanında...

genlerınde güzellık falan da yok.artıstlerı guzel bi,o da olcak o kadar koskoca bollywood'da oynuyorlar.

X