vajinada yanma tuvalete gitme hissi ve kaşıntı

HAWAI

Çek elini memleketimden!!
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2008
199
4
Kızlar 2 haftadır idrar yaparken aşırı yanma ve baskı oluyor. Sürekli idrar yapma hissi duyuyorum. Normal zamandada sanki orası tahriş olmuş gibi yanma ve hafif kaşıntı var. sütlükahve rengindede akıntı var. Doktora gitmeye zamanımda yok. Bu aralar çok doktora gittim. İşimden kovulacagım. Benim gibi olanlar ne ilaç kullandınız lütfen ilaç ismi istiyorum.

sistit olmuşsun bol bol su iç cipro diye bi antibiyotik var o cok iyi geliyor ama en önemlisi bol bol su çok geçmiş olsun...

kafana göre ilaç kullanma yaa
işten çıkınca gidersin doktora
idrar yolu enfeksiyonu gibi görünüyor ama
yine de rastgele ilaç kullanmamak lazım
geçmiş olsun canım

ay canım yaa bendede bi kaçgündür aynı senin gibi bi durum var hatta bu başlığı ben açıcaktım
tuvaletten kalkarken bile tuvaletim var sürekli..
kaşınma mütiş bir yanma ve çok açık renkli kan geliyo pmbemsi geçmezse gitcem bende..

ıdrar yolu enfeksiyonu gibi, bol bol su içmen lazım ama kronikleşmeye başlamış sanırım, mutlaka akşam acile git bence de, çünkü herkese her ilaç yaramıyor maalesaef, bana iğne olarak aldığım antibiyotik yaramamıştı mesela haftalarca çektim, sonra başka bir doktor başka bir antibiyotik verdi ve içmeye başladığım gibi geçti. Akıntı kaşıntı falan da var diyosun kesinlikle ihmal etme

Lütfen doktora başvurun.
Bu sorunuza cevap vericek yetide Uzman arkadaşımız bulunmamaktadır.

X