Doğal Saç Bakım Kürleri Entele Yağı

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

_loading_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2009
1.686
2
Kızlar bir ara bildiğiniz gibi entele otu çok meşhurdu.
Kimisi bulamıyordu
kimi aktar zararlı diye satmıyordu
kullananların çocuguda sacı cok uzattıgından bahsediyordu
ben ot olarak bi süre kullandım oda 2 sefer falan ancak yapmışımdır.Sonra
zaten atmıştım sanırım tarifi yapamamıştım
Dün aktara gitmiştim yağlara bakıyordum entele nin yağı çıkmış
aktara sordum bir ara zararlı diye satmıyorlardı diye
oda evet dedi kullanılmasını bilmeyen insanlar tarafından zararlı dedi
o yüzden yağını yapmışlar dedi
saç bakımı içinmi dedim
hayır saç uzatmak için dedi
fiyatıda 14 yada 18 idi almayaı düşünüyorum ben
sizlerden kullanan varmı
saçlarım çok kısa değil südyen hizasına kadar geliyor arkadan
ama fazla saç göz çıkartmaz hem düğünüme kadarda uzar.zemuszemus

kutusunun boyu ne kadar peki 18 tl az değil yane Şeniz kafamçokkarıştı

Ben de dün sordum 20 tl. Kararsız kaldım kararsız kalma nedenim de etkisinin kaynatılıp hazırlanmış şekline göre daha az olabileceği kuşkusu. Yani mesela sarımsak yağı, sarımsağı kesince akan suyu kadar etkili midir acaba gibi..

dün aktara sordum, zararlıdır kullandıkça saçları inceltir dedi arkadaşlar, 25 tl ya sordum bende.. sonuçta adam nie satmak istemesin her zaman gittiğim aktar. aldırmadı bana.. bilginiz olsun kızlar aman saçımız bizim herşeyimiz :)

kızlar merhaba. ben yeni katıldım ve entele yağı hakkında bilgi almak istiyorum. uzun süredir kullanan ve iyi yada kötü sonuçalan arkadaşlar varsa lütfen paylaşsın nasıl kullandıklarını ve ne sonuç aldıklarını. ben bugün alıcam entele yağı, badem yağı ve bepantene ampül karıştırarak kullanmayı planlıyorum.

arkadaşım niye enteleyle falan uraşıyon bak mayalı süt var saçları uzamayanlar buraya linkinde oraya bak bi hem bi sürü zahmet onu saçına sürcen hem bi sürü zahmet onu saçından ayıklamaya çalışcan hem de bi para ödücen sen al kuru mayayı at sütün içine iç enteleden iki kat fazla sonuç sağlamazsa ben buradayım:)

bende bugün aldım entele yağını ankarada bir baharatçıdan aldım ama istanbulda bir eczane hazırlamış bugün başlıyacağım kullanmaya

canım ya ankaradan hangi baharatçıdan aldın bende ankarada oturuyorum ama baharatçı baharatçı gezmek istemiyorum da :))

canım ya ankaradan hangi baharatçıdan aldın bende ankarada oturuyorum ama baharatçı baharatçı gezmek istemiyorum da :))

Ulusta istanbul baharat tan aldım aslında eskiden kendileri entele otundan karışım yapıyorlardı süper birşeydi ama otu bulmakta zorlanıyorlarmış yani yokmuş ellerinde Bu yağıda istanbuldan bir eczacı hazırlamış küçük badem yağı şişesi gibi bie şişenin içinde 10tlye satıyorlar.:eek:

ben de kirpiklerim uzasın istiyorum daha önce hint yağı, badem yağı, fındık yağı, özel hazırlanmış yağlardır hemen hemen hepsini kullandım dersem abartmış olmam kirpiklerim uzadı mı derseniz uzadı mı hiç anlamadım farkedilir bir uzunluk olmadı uzadıysa bile saça bu kadar etkiliyse entele yağı acaba kirpiklere sürsek etkili olur mu aranızda kullanan var mı? Göze zararı olabilir mi? Fikri olan paylaşırsa sevinirim.

yaaa ben yaa entele yağını ya da losyonunu kullanmak istiyorum acaba yağını başka yağlarla kullansam zararlı olur mu ya da etkisi azalır mı

Arkadaşlar mayalı süt saçamı sürüleck içilcekmi peki kullanıpta zehirlenen varmı lütfen bekliyorum cvp :KK53::KK37:

X