bitti hayeler ümitler herşey bitti sadece 3ay sürdü

angela42

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2009
80
0
43
bitti sadece benimle 3 ay kalan bebegim cumartesi kötü bir haberle sonlandı zaten herşey yoluda degildi ama ümitlerimi kaybetmemiştim şimdi ise alacaklar onu benden işin en acı yanı şimdiye kadar bilmedigim ikizlerim olucagı bu beni dahada derinden yaraladı pazartesi 4 boyutlu ulturasona girdim acaba bi ümit onda daha iyi belli olur diye bide ne ögreneyim ikiz demezmi o zaman acım ikiye katlandı ne zor arkadaşlar şimdi hala onlarla beraberim karnımdalar ne acı bi son hergün dua ediyorum allahım bu rüyadan uyandır diye ama galiba rüya degil halbuki ne kadar sevinmiştim şimdi ise eşim ve ben yıkıldık evimizden küçük cenazemiz çıkacak allahım bize sabır verdiye dua ediyorum inanın akşam eşim eve geldimi konuşmuyoruz bile o bi yanda ben bi yanda benim elim karnımda aglamaktan harap oldum bi alsınlar bitsin bu iş diyorum bide böyle hala benimlelerya buda bana yeter diyorum yoruldum gerçekten yoruldum........

Son düzenleme:
canım canım canım kıyamam ben sana
tuylerim diken diken oldu
allah sana ve eşine sabır versin arkadaşım lütfen isyan etme dua et
inşallah rabbim yuzunu guldurecek
demekki hakkınızda hayırkısı böyleymiş de
biliiyorum çok zor çok acı ama dayanmamız lazım malesef bu yola başvurduğumuzda her an herşeye hazırlıklı olmalıyız bende negatif sonuçla bunu öğrendim ve buna inandım canım benim
dayanmamız lazım
allahım yanımızda olsun guç versin saglık versin herşeyden önce
o en dogru zamanı biliyordur

bitti sadece benimle 3 ay kalan bebegim cumartesi kötü bir haberle sonlandı zaten herşey yoluda degildi ama ümitlerimi kaybetmemiştim şimdi ise alacaklar onu benden işin en acı yanı şimdiye kadar bilmedigim ikizlerim olucagı bu beni dahada derinden yaraladı pazartesi 4 boyutlu ulturasona girdim acaba bi ümit onda daha iyi belli olur diye bide ne ögreneyim ikiz demezmi o zaman acım ikiye katlandı ne zor arkadaşlar şimdi hala onlarla beraberim karnımdalar ne acı bi son hergün dua ediyorum allahım bu rüyadan uyandır diye ama galiba rüya degil halbuki ne kadar sevinmiştim şimdi ise eşim ve ben yıkıldık evimizden küçük cenazemiz çıkacak allahım bize sabır verdiye dua ediyorum inanın akşam eşim eve geldimi konuşmuyoruz bile o bi yanda ben bi yanda benim elim karnımda aglamaktan harap oldum bi alsınlar bitsin bu iş diyorum bide böyle hala benimlelerya buda bana yeter diyorum yoruldum gerçekten yoruldum........

angelacım sok oldum ınan okuyunca sana danısmıstım nerde yptırdın falan dıye bende konyadayım.bı mucıze olsada bebeklerın senınle kalsa.canım dualarım senınle rabbım buyuk bellı mı olur bebeklerını sana sag salım bagıslasın su mubarek aylar hurmetıne.her serde bı hayır vardır canım ne olur uzulme fazla allahım saglık versın bıze kı saglıklı evlatlarımız olsun degılmı.bende basladım tedavıme hakkımızda hayırlsı tatlım:teselli:

Allah yardımcın olsun, sabırlar ve kolaylıklar diliyorum. Canım ya, çok kötü oldum okurken.

Ne desem boş, gerçekten ne diyeceğimi bilemedim. Allah yardımcın olsun, umarım bu acıyı atlatacağın günler yakındır. Çok zor, Allah'ım dayanma gücü, tez zamanda yüzünü güldürecek güzel haberler nasip etsin sana inşallah.

cnm benim çok üzüldüm ya Allah sabır versin neden öle olmuş peki inş kendiliğinden olur bekletmez bidaha seni üzme kendini

çok üzüldüm canım.geçmiş olsun.kötü giden ne oldu?umarım güzel haberlerini alırız arkadaşım.

canım canım canım kıyamam ben sana
tuylerim diken diken oldu
allah sana ve eşine sabır versin arkadaşım lütfen isyan etme dua et
inşallah rabbim yuzunu guldurecek
demekki hakkınızda hayırkısı böyleymiş de
biliiyorum çok zor çok acı ama dayanmamız lazım malesef bu yola başvurduğumuzda her an herşeye hazırlıklı olmalıyız bende negatif sonuçla bunu öğrendim ve buna inandım canım benim
dayanmamız lazım
allahım yanımızda olsun guç versin saglık versin herşeyden önce
o en dogru zamanı biliyordur

tşk canım beni burda yanlız bırakmadıgınız için allahım hepimizin yüzünü güldürsün

canım zaten kalp atışı ve gelişimi biraz yavaştı dayanamadı küçük kalbi durdu..

Vardır her işte bir hayır arkadaşım.Kolay değil biliyorum.
Ama devam etseydi gebeliğin ve kalp problemli doğsaydı o minicik can gözünün önünde eriseydi günden güne....Felaket tellallığı değil benim ki inan.Malesef bir arkadaşımda yaşadık...Kızma bana darılma..
Rabbimin bir bildiği vardır muhakkak.En azından gebe kalmak nasıl birşey anlamış bedenin.
İnşallah sağlıklı bir yavrun olur doya doya koklarsın onu..

angelacım sok oldum ınan okuyunca sana danısmıstım nerde yptırdın falan dıye bende konyadayım.bı mucıze olsada bebeklerın senınle kalsa.canım dualarım senınle rabbım buyuk bellı mı olur bebeklerını sana sag salım bagıslasın su mubarek aylar hurmetıne.her serde bı hayır vardır canım ne olur uzulme fazla allahım saglık versın bıze kı saglıklı evlatlarımız olsun degılmı.bende basladım tedavıme hakkımızda hayırlsı tatlım:teselli:

güzel dileklerin için tşk canım allahım seni ve isteyen herkezi kavuştursun bebeklerine

vardır her işte bir hayır arkadaşım.kolay değil biliyorum.
Ama devam etseydi gebeliğin ve kalp problemli doğsaydı o minicik can gözünün önünde eriseydi günden güne....felaket tellallığı değil benim ki inan.malesef bir arkadaşımda yaşadık...kızma bana darılma..
Rabbimin bir bildiği vardır muhakkak.en azından gebe kalmak nasıl birşey anlamış bedenin.
Inşallah sağlıklı bir yavrun olur doya doya koklarsın onu..

yok ne demek canım biliyorum ama acısına da dayanamıyorum işte

cok uzuldum okurken canım allah dayanma kolaylıgı versin sana da esine de. ama unutma rabbim herseyi hayırlısıyla kararlar. vardır hepsinde bir hayır. o minicik kalbi sıkıntılı bir sekilde gelseydi dunyaya cok daha zor olacaktı belki.

rabbim sana da isteyen herkese de tez zamanda hayırlı guzel evlatlar nasip etsin insallah.

Bende ne diyceğimi şaşırdım valla
çok üzüldüm arkadaşım Allah sabırlar versin
dayanma gücü versin gerçekten çok zor
ama kader kısmet işte kaderde bunuda yaşamak varmış
elden başka bişey gelmiyoki

cok uzuldum okurken canım allah dayanma kolaylıgı versin sana da esine de. Ama unutma rabbim herseyi hayırlısıyla kararlar. Vardır hepsinde bir hayır. O minicik kalbi sıkıntılı bir sekilde gelseydi dunyaya cok daha zor olacaktı belki.

Rabbim sana da isteyen herkese de tez zamanda hayırlı guzel evlatlar nasip etsin insallah.
canım belkide öyle ama dedigin gibi rabbim isteyen herkeze hayırlısını versin

bende ne diyceğimi şaşırdım valla
çok üzüldüm arkadaşım allah sabırlar versin
dayanma gücü versin gerçekten çok zor
ama kader kısmet işte kaderde bunuda yaşamak varmış
elden başka bişey gelmiyoki

tşk canım malesef kaderin önüne geçilmiyo

X