düşük yaptıktan sonra rahminde kalınlaşma olan varmı?

esen55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2008
121
0
40
arkadaşlar 21 haziranda düşük yapmaya başladım. kanamalarım 29 unda bitti. doktora gittiğimde rahim duvarımda kalınlaşma olduğunu söledi. ilaç verdi kullanıyorum. ilaç kanamam olmasını sağlıcakmış. kanamam olduğunda tekrar doktora gidicem. bu rahim duvarında kalınlaşma tehlikeli bişey mi. böle bişey yaşayan varmı?

selam cnm

bende 2 mayısta düşük yaptım rahim kalınlaşması olması gerekki herhangi bir yapışıklık vs gibi bir problem olmasın bende ilaç kullanıyorum endişe etme

dr güven herşey yolunda

doktor rahimde kalınlaşma olması iyi bişey değil demişti de o yüzden endişelendim. internetten araştırdım kanserden falan bahsediyor korktum..sen kendiliğinden mi düşürdün? hala niye ilaç kullanıyosun?

canım endişe etme hamile kalınca rahim duvarın kalınlaşır tam düşük yapmadığın için hala kalındır düşük yaptıkça rahim duvarı dökülüp dışarı atılır telaşlanma geçmiş olsun

doktor rahimde kalınlaşma olması iyi bişey değil demişti de o yüzden endişelendim. internetten araştırdım kanserden falan bahsediyor korktum..sen kendiliğinden mi düşürdün? hala niye ilaç kullanıyosun?

kanamam bir ay sürekli devam ettiği için kullanıyorum

gerçi birhafta oldu en son ilaçımı içeli birde böyle deniyeceğiz kanamanın düzen girmesi için

rahim kalınlaşırsa hamile kalıyorsun ve düşük olduğu zaman rahimin toprlanması için biraz zamanın geçmesi lazım

samimiyetimle söylüyorum endişe edilecek bir durum yok

Bende düşük yaptım tam tutunamamış demişti üç gün falan kanamam sürmüştü. son iki aydır adetim düzenliydi bu ay 12 gün geçti dr kan tahlili yaptı negatif çıktı. Akşamda hafif pembe kanamam oldu biraz sürdü. Sabah kalkdığımda adet gibi kanamam vardı. Şimdi dr aradm muayeneye geliyim mi diye gel dedi ve şunu söyledi rahim duvarın da kalınlaşma olmuşsa geç geliyordur adetn dedi ama o zaman böylr bişey söylemedi ve ilaç falan da vermedi

Merhaba uzun zaman olmuş konu ama bende şuan aynı durumdayım kalp durması sonucu kürtaj oldum, 1 ay sonra rahim duvarım kalınlaştı durmayan bir kanamam var çok korkuyorum internette çok kötü şeyler yazıyor, siz ne gibi süreçten geçtiniz durumunuz ile beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum

X