Benden Önce, Benden Sonra....

DustHaze

Dedesinin Meneksesi
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2009
4.290
3
39
Sevgiliniz, Sözlünüz, Nişanlınız, Eşiniz....

Hayatına girdiğiniz erkeğin yaşamına neler kattığınızı düşünüyorsunuz?

Sizinle birlikte, onun hayatında neler değişti?????

-Hayata bakışı
-Kariyer planları
-Eğitim planlaı
....
....
...

Merak ettimCADIARZUCADIARZU

tabii ki hayata bakışı,sorumlulukları,düzeni,hedefleri,öncelikleri, herşeyi değişti. :)) ben eşime çok şey katmışım öyle diyor :)

Benimle tanışmadan önce, okulu bitirip bi atolyede çalışırım diye düşünüyormuş.

1 yıl sonra, avrupa.da bir unv.ye başvurdu ve kabul edildi. Şuan orada master ve doktora düşünüyor. Sonrasında da kendi şirketini kurmayı hedefliyor.

:)

Zaten, en başında benimle kariyer fikri alırım diye arkadaş olmuş. Sonra aşık olmuş :)

....

ne güzel canım rabbim böyle güzel birliktelikleri hiççç bozmasın :))

bensiz yaşayamayacak kadar çok şey kattım aşkımın hayatına :asigim: :asigim: :asigim: :nazar:

benden önce,
eşim arkadaşlarıyla yaşıyomuş..
tanıştığımızda 29 yaşındaydı,evlenmeyi düşünmemiş,hiç ciddi bi ilişkisi olmamış...
nerde akşam, orda sabah...
gözü hiçbişeyden korkmadan yapılan kavgalar...
araba merakı,hız tutkusu yüzünden geçirdiği büyük bi kaza ve öldü diye morga konması...
kötü alışkanlıklar!
nasıl bi hayat yaşadığı daha açık yazamam heralde..içinizden serseri dediğinizi duyar gibiyim..evet serseriydi....

çok şükürki allaha benden sonra;:Saruboceq:
hayatının 2. bölümü başladı...ben bi insan kurtardım...
sigara hariç herşeyi bıraktı...
bişey yaparken artık gözü korkuyor çünkü arkasında gencecik karısı var...
arkadaşları hayret içinde bu değişime inanamıyor...7 yıl önceki hayatını hatırlamak istemiyor..hatalarla dolu bi gençlik...
düzeltmek için özel bi çaba sarfetmedim...sadece sevdim,sabrettim,kazandım...
ailesi bile yola getirememiş,şimdi bana duacılar...

hayattan umudumu kesmiş sinirli agresif psikolojisi çökmüş, dengesiz bir hatundum, hayatımı değiştirense eşimdi..

kendini bana kattı, bir yada bi kaç şeyi değil, hayatım değişti, değişti, güzelleşti

okuluma devam ettim
işime devam ettim
ve onun sayesinde haritacı olmayı başarabildim, yoksa şimdi okulu bırakmış evde oturuyor olurdum

ben ona o bana cok sey katacak buna inanıyorum opuyorumnanaktan
hersey degişcek olumlu yönde evlenince cok güzel olcak inş mutlulugumuz artacak :asigim: :nazar:

benden önce,
eşim arkadaşlarıyla yaşıyomuş..
tanıştığımızda 29 yaşındaydı,evlenmeyi düşünmemiş,hiç ciddi bi ilişkisi olmamış...
nerde akşam, orda sabah...
gözü hiçbişeyden korkmadan yapılan kavgalar...
araba merakı,hız tutkusu yüzünden geçirdiği büyük bi kaza ve öldü diye morga konması...
kötü alışkanlıklar!
nasıl bi hayat yaşadığı daha açık yazamam heralde..içinizden serseri dediğinizi duyar gibiyim..evet serseriydi....

çok şükürki allaha benden sonra;:Saruboceq:
hayatının 2. bölümü başladı...ben bi insan kurtardım...
sigara hariç herşeyi bıraktı...
bişey yaparken artık gözü korkuyor çünkü arkasında gencecik karısı var...
arkadaşları hayret içinde bu değişime inanamıyor...7 yıl önceki hayatını hatırlamak istemiyor..hatalarla dolu bi gençlik...
düzeltmek için özel bi çaba sarfetmedim...sadece sevdim,sabrettim,kazandım...
ailesi bile yola getirememiş,şimdi bana duacılar...

inşallah bu mutluluğunuz bir ömür devam eder....

sevgiler.

bana sen uğur böceğisin der..nişanlandık araba aldı..karşıdaydı işi,bizim yakaya transfer oldu..
evlendik bikaç ay sonra ev aldık..işleri hep yolunda gitti..evlenmeden önce çok hastalanırdı benle evlendi turp gibi artık..hiçç bişeyi yok..ahhh ahh benim sayemde çok mutlu,şansı yaver gitti hep ama ben???hayatıma girmesiyle tükenmeye başladım..

Sessiz sakin biriymiş, şimdi daha bi ukala :)

çok şımarttım sanırım:bbo::mymeka:

X