Lekeler, Çiller Madecassol merhem

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
E

EU1

Ziyaretçi
Arkadaşlar daha önce bu krem ile ilgili açılan yazıları okudum ama çok tatmin edici olmamış. sivilce lekelerim için bu kremi kullanmayı düşünüyorum. acaba aranızda ben kullandım faydasını gördüm şöyle sürdüm diyecek olan var mı? aynı zamanda çatlaklara iyi geldiği de yazılmış onun içinde kullanmayı düşünüyorum. şimdiden teşekkür ederim kızlarrrr....

Arkadaslar sakin bir doktora danismadan bilmediğiniz bir kremi kullanmayin....ben 29 yaşındayim ..gül gibi cildimi mundar ettim resmen...yaklaşık bir yildir kremler cilt bakim ürünleri benim de yoğun ilgi alanima giriyor...hangi kremin cilde iyi geldigini duysam baslardim arastirmaya...madecassol ude bir yil kadar önce duydum..internettn arastirdim..bu sitenin yorumlarini okudum...sıkintm sadece yaslanma belirtileri yeni baslayn cildimin bi nebze daha parlamasi ve bir iki sivilce izinden kurtulmakti..bir yil kadar sonra fazla olumsuz yorum görmeyince gidip eczaneden aldim madecassolu..bi sevinç eve geldim.yuzume sürdüm..surmemle hafif bi yanma oldu ve bi miktar kizardi..onemsemedim zaten birkac dakika sonra kizarma da yanma da gecti...uyumadan evvl yüzümü temizledim..ertesi sabah yüzüm berbat gorunuyordu..renk dalgalanmalari...agzimin çevresinde kirmizi bi halka..dedim ben kendime ne yaptim..öğleye dogru yüzüm süper oldu dalgalar gitti..sevindim ise yaradı diye..sonra bi sure kullanmadim.on gun kadar once seytana uydum yine sürdüm..yine ayni etkilr oldu..gecer dedim ama geçmedi..agzimin etrafi kıpkırmızı oldu..bikac gün icinde kabardi...küçük kirmizi noktalar oluştu..kasinmalar...ne sursem kar etmedi daha fena yapti..üç gün boyle gitti..aynalara bakamaz oldum..bin pişman oldum...sonra doktora gittim..yuzume bakar bakmz egzama dedi..ben bugune kadar cildimle ilgili tek bir sorun yasamadim..ergenlik sivilcem bile olmadi..niye olur bu egama diye sordum...yeni kullandigin bi urun var mi dedi doktor..o yapmıştir dedi...tabi diyemedim ben boyle bilip etmeden kafama gore kremler kullandim kendimi bu hale soktum diye..aldim egzema kremlerini.dondum eve..hametan da verdi..hametan kesinlikle tuylenme yapiyor bu arada...birde iyilesecegim diye sakallarim oldu...4 gündür krem kullanıyorm ama izler tamamen geçmedi..golgeler var..gecer mi onu da bilmiyorm..güzelim yüzü berbat ettim..simdi lekeli ve extra sakalli biyikli bir cildim oldu...madecassol ve hametan sagolsun...cok uzattım biliyorum ama ben yandım Siz yanmayin...cildinizle ilgili sizi mutsuz eden bir probleminiz varsa kesinlikle doktora gidin...kendi doktorunuz olmayin...bilmediginiz kremleri yüzünüze surmeyin..ben yaptim cok pisman oldum ayni pismaligi yaşayın istemm..kimi ne yarayabilir bu kremler ama bunu bilemezsiniz..bu riski almayin..bu arada benim cilt tipim asiri kuru...madecassolu bacaklarima kullandım..bi zararini gormedim..ama yüzünüze asla surmeyin

medecassol "centella asiatica" yani gotu kola bitkisi içerir. yara ve yanık kremidir aslında cildin kendisini yenilemesini hızlandırır. lekelere kısmi düzelme sağlayabilir, ama ne bileyim ben bir kaç kişide gözlemledim mucizeler yaratmıyor.

X