Dudak Makyajı Ufak hilelerle siz de Angelina Jolie'nin ki gibi dudaklara sahip olabilirsiniz.

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

Halikarnas

DÖNDÜM
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2008
14.247
35
angelina_jolie2.jpg

Dudaklarınız ince diye üzülmeyin

Ufak hilelerle siz de Angelina Jolie'nin ki gibi dudaklara sahip olabilirsiniz.

Hazırlık: Pul pul dökülmeleri engellemek için öncelikle dudaklarınıza bir havlu yardımıyla hafif bir peeling uygulayın ve kurumuş ölü derilerden kurtulun. Bu, süreceğiniz ruja pürüzsüz bir zemin hazırlamak için en önemli adımdır.

1 - Dudak çizginizi doğal dudak renginizle bire bir eşleşen bir kalem ile belirginleştirin. Daha koyu bir dudak kalemi kullanmaktan kaçının. Dudak kenarlarınızdaki çizgileri dudak fırçası yardımıyla kamufle edebilirsiniz.

2 - Bej tonlara sahip pembe bir ruj uygulayın. ıçinde parlak simler olan bu ruj ışığı yansıtırp dudaklarınızı olduğundan daha dolgun gösterebilir.

3 - Dudaklarınızın ön plana çıkması için, hafif parlak beyaz veya solgun altın renkli bir göz farını dudaklarınızın ortasına uygulayın.

4 - ınce bir katman dudak parlatıcısı sürerken köşelere fazla girmemeye özen gösterin. Parlatıcı, rujun dudak köşelerinizden dağılmasına sebep olabilir. Üst dudağınızın kavisli ortasını aydınlatın. Daha dolgun bir etki için bu göz farını hafif nemli bir ruj fırçası ile orta kısma iyice yayabilirsiniz.

...

Angelina'nın dudakları bazı resimlerde cok itici duruyo sekilsiz falan özellikle bu resimde.
Sekilli olsa daha güzel olurdu.

Son düzenleme:
Off bu resimdeki dudakları çok çirkin yahu kafamçokkarıştı Kenarları da çok dolgun halbuki sadece ortaları dolgun olsa yeterli. Çok güzel kadın orası doğru ama şu dudakları azcık daha ince olabilirdi. Amaan o kadarcıkta olur zaten zemuszemus

ılk işim kendi dudak rengimde bir kalem edinmek olacak xD

Son düzenleme:
aman kalsın ben almayayım o at dudakları ...çok yapmacık duruyor..herşeyin en güzeli ,en doğal olanı ...

bunları yapıyorum tabiki anjelina olmıuyor ama dudak bakımında cok yardımcı oluyor yerimseniben

ya ben ruj sürünce dimdirek bu kadn gibi oluyo dudaklarım gerçi benim dudaklarım küçük ve normal arası birşey ama ruj sürünce evrim geçiriyolar :KK70:
ben aishwarya rai'nin doğal dudaklarını beğeniyorum hem kalın hem şekilli hemde onda itici durmuyor bana kalırsa :)

e angienin dudakları zaten dogal ki :kahve:

evet doğal ama kalın bir şekilsizliği var ve biraz abartılı duruşundan dolayı pek doğal gelmiyor insanın gözüne...
tabikide kötü demiyorum ama bir garip yani yeri gelince itici durabiliyor makyajına göre fisfisfis

X