bikini bölgesi ağda??

scarlettsebnem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2009
158
3
38
arkadaşlar bikini bölgesine ağda yapıcam bugüne kadar tüy dökücü kullanıyodum ilk defa ağda yapıcam hangisini öneririsiniz bu sesuların ılık ağdası falanmı?

ılk defa yapacaksanız dışarıda yaptırın derim ben. Şimdi kökü çok güçlüdür tüylerin. Kendiniz çekerken yeterince hızlı çekemezseniz yapışır kalır. Birkaç sefer ağdacıda alışsın, sonra kendiniz yapın.
Ama illa yaparım derseniz şu yöntemi öneririm.
Bant ağdalardan alın. Onları minik minik kesin birkaç santimetrekarelik kareler ya da diktörtgenler halinde. Sonra da ısıtıp ısıtıp uygulayın. Yani her seferinde küçük bir alana yapıştırın, böylece neredeyse hiç acımıyor. Bu arada en önemli kısım ısıtma. O bant ağdaların paketinde elde ısıtılması yeterli yazıyor ama değil. Ben şu yöntemi keşfettim. Yanıma ütüyü alıyorum, düşük ayarda çalıştırıyorum. Her seferinde yapıştıracağım kestiğim bandı ütüde ısıtıyorum, ne kadar ısınırsa o kadar iyi tutuyor.
Kolay gelsin.

Ben de veet soğuk ağda bantını kullanıyorum. hatta bikini bölgemi şu ana kadar başka bir yöntemle almaya cesaret edemedim ama ağda bantlarını ufak ufak kesiyorum o şekilde uyguluyorum. gerçekten çok rahat kullanımı kolay ve çok acımıyor. kesinlikle tavsiye ederim

İlk defa yapacaksanız dışarıda yaptırın derim ben. Şimdi kökü çok güçlüdür tüylerin. Kendiniz çekerken yeterince hızlı çekemezseniz yapışır kalır. Birkaç sefer ağdacıda alışsın, sonra kendiniz yapın.
Ama illa yaparım derseniz şu yöntemi öneririm.
Bant ağdalardan alın. Onları minik minik kesin birkaç santimetrekarelik kareler ya da diktörtgenler halinde. Sonra da ısıtıp ısıtıp uygulayın. Yani her seferinde küçük bir alana yapıştırın, böylece neredeyse hiç acımıyor. Bu arada en önemli kısım ısıtma. O bant ağdaların paketinde elde ısıtılması yeterli yazıyor ama değil. Ben şu yöntemi keşfettim. Yanıma ütüyü alıyorum, düşük ayarda çalıştırıyorum. Her seferinde yapıştıracağım kestiğim bandı ütüde ısıtıyorum, ne kadar ısınırsa o kadar iyi tutuyor.
Kolay gelsin.

şu ısıtma olayını da bi türlü becerememiştim.. ütü hiç aklıma gelmedi :roflol: güzelmiş bikere de öle deniyim barialkisalkisalkis

hanımlar ben de bugün veet'in ağdalarından aldım bikini bölgemde kullandım ve sonuç mükemmel. acaip memnun kaldım diyebilirim. yalnız şey sadece kasıklarımda uygulayabildim iç taraflarda uygulamayın diyorlar ya korktum. acaba ufak ufak kessem ağdaları o zaman kullansam bir şey olur mu ?

hanımlar ben de bugün veet'in ağdalarından aldım bikini bölgemde kullandım ve sonuç mükemmel. acaip memnun kaldım diyebilirim. yalnız şey sadece kasıklarımda uygulayabildim iç taraflarda uygulamayın diyorlar ya korktum. acaba ufak ufak kessem ağdaları o zaman kullansam bir şey olur mu ?

Ben her yerine uyguladım ama yumuşak olan hassas yerlerde acayip zorlandım sonuç alamadım gergin olmayınca çekilmiyor......

ben de bu ütüyü deniyeyim, o ağda bantlarından almıştım aman ne güzel diyerek sonra orama burama yapışıp kalınca bir daha hiç kullanmadım, tavsiyeniz için teşekkürler :KK66:

agda bantlarını ütüyle deniynce gayet memnun kaldım yaa fikri veren arkadasıma cok teşekkür ederim.. daha önceden bu bantlardan nasıl bukadar memnun kalındıgını anlamamıştım becerememişim megerse. işin sırrı ısıtmaktaymış..zemuszemus

bugün ilk kez özel bölgeme kuaförde ağda yaptırdım. Hiç de korktuğum gibi acımadı, halbuki duyduklarımdan ve burda yazanlardan biraz gözüm korkmuştu ama jiletten kurtulmak için gözümü kararttım. Kız beni o kadar rahatlattı ki konuşa konuşa yarım saatte o kısmı bitirdi. ılk kez ağda yaptırmayı (özel bölgesine) düşünenler, mutlak işi uzmanına bıraksın derim. :lepi:

kızlar ben veetin hassas ciltler için olan ağda bantını bikini bölgemde kullandım.daha önce hiç ağda yapmamıştım.hep jiletle almıştım.bikini bölgemin kenarları morardı ve kızardı ağdadan sonra.we 24 saat geçti bikini bölgem hala kırmızı.ne yapmalıyımm??yaşım 13 :)

ben çamsakızı diyorum cnm 5 yıldır başka hiçbirşey sürmedim ve kaymak gibi yapıyo yerimseniben

ben de çamsakızı ile alıyorum geçen ameliyat eldiveni denedim onda da rahat ettim ama çamsakızına devam

X