sakallı ipten mutfağıma perde

aycank

Guru
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
1.275
47
öncelikle SERSOY79 a teşekkürler bana bu perde yapımında yardımcı olduğu için.gerçekten çok beğenildi görenler yapmak için hemen işe koyuldu komşular dışardan çok güzel olmuş diye sesleniyolar hep:lepi: mutfağıma güneş gelince nasıl parlıyolaralkisalkisalkis bakalım sizde beğenecekmisiniz simli gümüş rengi ve simli yeşil renk kulandım gündüz ve gece çekimi var telle çektim çok net olmayabilir

Eklentiler

• $Fotoğraf0190.jpg
    $Fotoğraf0190.jpg
    92,4 KB · Görüntüleme: 75
  • $Fotoğraf0189.jpg
    $Fotoğraf0189.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 78
  • $Fotoğraf0203.jpg
    $Fotoğraf0203.jpg
    78,8 KB · Görüntüleme: 75
ahh ah beğenilmezmi hiç bu perde, valla hazırlara taş çıkartır... canım benim ellerin dert görmesin
harika olmuş gerçekten... kaydirigubbakcemile5 gerçeğini gözumde canlandırabiliryorum, gule gule kullan tatlım opuyorumnanaktan
yanlız bir ricam var, fotoların uzerine adını yaz, perdeni çalıp başka yerde yayınlayan çıkmasın :eek:lmaz:

çok sağolun kızlar
canım isim nasıl yazılıyo benim burda çok resmim var yaptığım hiç birine isim yazmadım :KK43:(

çok güzel olmuş mutlu günlerde kullanın. Bende yapacağım dersem yalan olur. El işine pek yüzüm yok. Güle güle kullanın.

ellerine emeğine sağlık.. tam komşu çatlatan perdesi olmuş...zemuszemus
allah iyi günlerde sağlıcakla kullanmanı nasip etsinopuyorumnanaktan

harika valla ellerine emeğine sağlık , paylaşımın için teşekkürler iyi günlerde güle güle kullan cnm

X