kızlarrr 7 haftalık hamileyim,kese içinde bebek görünmedi,bu şekilde olan varmı?

Nurten_35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2009
42
0
38
kızlar benim 3.tüp bebek denemem basından berı busuru olumsuzluk oldu hadı kese görundu bıras sevındık 7.haftayı bekledık gıttım kesenın içi bombos bu cuma tekrar bakıcak doktor ,ruh halimi anlatamam size o kadar zorki
benım gıbı olan varmı bu kesın boş gebelıkmi,,yoksa beben gecmı gozukcez
kafayı yıcem kızlar

canım benim 6. hafta benimde görünmüyo inşallah ordadırlar bizi üzmezler.rabbim yardımcımız olsun.

bu arada kızlar vajinal ultrasondan baktı gözükmesi gerekmezmiydi:KK43::KK43:bi umut bekliycem yarın sabaha kadar

kızlar hiç endişelenmeyin.... aynı olayı bende yaşadım.. doktorum göremeyince ayrıltılı ultrasona gönderdi... sonra ayrıntılı ultrason bakan doktor kese boş bebek falan yok dedi... birde benim kanamamda vardı.. kanamayla bebeği kaybetmişsin dedi... ağlaya ağlaya kendi doktoruma gittim durumu anlattım sağolsun bana çok moral verdi... bekliycez dedi ... çünki 5 dakika sonra ne olacağını bilemeyiz dedi...sen yüreğini ferah tut ve 1 hafta sonra gel dedi....ve 1 hafta sonra bebeğim oradaydı ve şimdi doğumuma 56 gün kaldı ... düşünün diğer doktora kalsa hemen kürtaj... arkadaşlar tecrübeli olarak şunu söylemeliyim ki moral çok çok önemli iyi düşünün iyi olsun... bol bol dua edin.... Rabbim hakkımızda hayırlısını versin... umarım herşey yoluna girer... bence kürtaj olmadan önce bir doktora daha gitmekte fayda var.... sağlıkla kalın....

yarın tekrar kürtaj yapıcaz derse bi doktora daha gözükcem..işin kötü tarafı monütörden kese o kadar buyuk ve belırgındıkı içinde bi nokta kımıldamıyo görmeseydim keşke::KK43:::KK43:eşimde yanımda heycanlı heycanlı beklerken doktor donup kaldı oda benım kadar ıstıyodur farklı bı bag olustu 1 yılda asılama dahıl 4 denemem oldu:KK43::KK43:ve hiç bi problem yokken,artık bundan sonrası hayırlısı kızlar,Allah büyüktür hepımızın kalbıne göre versin,sağlıgımız daha önemli,gerç, benım ruh saglıgım çok bozuldu

banada vajinal bakılmıştı görünmedi 7 haftalıktım sonra göründü...üzme canını inşallah herşey yoluna girer.... ama genede herşeye hazırlıklı olmak lazım... benim bu ikinci gebeliğim ilkini 6 haftalıkken düşük yapmıştım...çok sorunlu bi hamilelik geçit,rdim ama şimdi iyiyim hamdolsun.. hala çalışıyorum.. .birkaç hafta sonra izne ayrılıcam.. sormak istedikleriniz varsa sorabilirsiniz...

kızlar bi damla kanamam bile olmadı transferden beri,kesede normal bi şekilde buyumeye devam edıyo,7+4 oldu son ultrasondan beri,yarın inşallah ıyı haberlerle gelırım

nurtencim... kanda gebelik bakıldımı düzenli yükseliyomu yani oda çok önemli... benim ilk önce 94 çıktı iki gün sonra 300 e çıkmıştı doktorum bu değerlerle kesenin boş olduğunu hiç sanmıyorum dedi... ve öylede oldu...+

Nurtencim çok geçmiş olsun, kesen kaç mm ve yolk sac görünüyor mu içinde? Benim de ilk baştan itibaren sorunlu gitti, kese geç göründü, yavaş büyüyordu vs. sonra içinde bebek geç göründü ama kalp atımları olmadı zaten kese bozulmaya başlamıştı yani canlılığnı yitirmişti, sonu hüsran oldu, 9 haftalıktım küretaj oldum, insanda psikolji kalmıyor gerçekten, inşallah seninki daha farklı olur, Rabbim yardımcın olsun güzelim.

bide çevremdeki insanlara sinir oluyorum arkadaslar bızı tedavıye kadar göturen bu insanların artniyetli konuşmaları 3 yıllık evlıyım dıyorum aa olmuyomu,sürekli üzülüyorum belkide normal yoldan olcaktı stres yuzunden olmadı,bu insanlar ne zaman bilinçlenicek yarabbim...

anjelik benım 15 mm kese normal boyutlarda ılerlıyomus ama doktor ıcınde hıc bıse göremedi bi işaret yok cnm bomboş..cuma yanı yarın kesin görmemıiz lazım bebegı dedi

serdi kaç haftalıktı bebişin gözükmedi hayatım,benım degerlerım 294 313 430 tam umıdımızı kestık 2063 dusunebılıyomusun bastan berı anormallıler dıs gebelık dedi falan fılan,sımdı kese normal boyutlarda ılerlerken 7.haftaızda yanı bu pazartesı gıttık bebiş yok bomboş kese 15 mm,yarını beklıycem cnm,hayırlısı

canım inşallah bebeğini görürüsün...bende aynı şeyi yaşadım. ama benim kesem bozulmuştu. dahah sonra kese düzeldi fakat bebek gelşmedi ve aldırmak zorunda kaldım... inşallah sen bize güzel haberlerle dönersin...

canım ben internetten araştırmıştım bebeğin görünmesi için kesenin 20 mm olması gerekiyor falan yazıyordu umudunu kaybetme dediğim gibi yarın inşallah görünür ama görünmezse şayet doktoruna birkaç gün dah beklesem bi sakıncası olurmu diye sor.. yada bir doktora daha git derim...

nurtencim canım üzülme lütfen, insanlara kulağını tıka, kendin ve eşin için yaşamaya, dolu dolu yaşamaya devam et çocuğu sen istediğin için yapacaksın, onlar için diil...Benim değerler de 2 katı falan arttı, 11 mm iken yolk sac göründü, 1 hafta sonra bebek ama ondan 1 hafta sonra kalp atışı yoktu, kese 18 mm iken artık canlılığını yütürdü ama seninki daha küçük, en az 9 haftaya kadar bekle, Rabbim isterse herşey olur, bol dua et canım.

X