Dövme Hint Kınası Nasıl Çıkar?

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

seda.sndr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2009
109
0
İnternette ve sitemizde araştırma yaptım.Ancak istediğim cevaba ulaşamadım.
Ben vurdum yollara..Samsun'da tüm hint kınası yapanları gezdim.En sonunda cevaba ulaştım.Hint kınasını çıkarmak için SADECE;
''Domestos'' kullanılıyormuş.duyunca çok şaşırdım.Ama eve gelirken bır kutu domestos aldım ve denedim..[ıkı kolumda hint kınası var]..ve sonuç DOĞRU.

Sizler için araştırdım ve buldum..Kolay Gelsin..!opuyorumnanaktanzemuszemus

bişey sorayım domestos sonuçta kimyasal deriyi tahriş etmiyormu acaba fisfisfis bunuda yazarsan sevinirim :))

paylaşımın için teşekkürler a.s.

Son düzenleme:
Anam ben saÇına sanmıŞtım neyını Çıkartıyorsun kı zaten max 15gÜn kalıyor domestos ÇamaŞır suyu renk aÇıcı oldugu ıÇın Çıkartıyor gayet dogal

klor dahdada cabuk cıkartıyor..oldukı cıkartmanız gerektı oyle yapıyormuşş.bende sasırdım..tahrış olmadı derım'm..ama kımyasallara fazla bulasmamak gerek

Güzel bir bilgi.
Domestos dövmelere düşman,cilde dost(burası yalan tabi)
Sağol canım paylaştığın içina.s.

bende videoda izlemiştim kazıyolardı orayı kanıyodu etin içi görünüyodu deri kendini çabuk yenilesin diyide bişey süriyilerdi :26:

arkadaşlar ben tatilde kızıma çok istediği için hint kınası dövmesi yaptırdım. ama kına çabuk çıkmadı kolundan ve kına çıktıktan sonra kına yakılan şekilde kızımın kolundaki kıllar simsiyah kaldı. o kadar belirgin ve siyahki hala kolunda dövme var gibi duruyor. ne yapabilirim lütfen yardımcı olurmuusunuz :KK43:(((

X