oğlum zayıf...

emirhan26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2008
94
0
kızlar,
oğlum tam 5 ay,3 günlük,65 cm.6850gr.Ek gıdaya 1 ay oldu.başaldık.emmiyor.Ama çok hareketli kilo aldıramıyorum.Çok üzülüyorum.ya ne yapıcammmmm...

en başta üzülmiceksin..benim oğlum senin oğluşundan da zayıf 6400 idi ve çok seiwnmiştik bu kadar kilo aldığına bu ay..dr bize tahlil yaptırdı bi şeyi çıkmadı..anladık ki boya ve hareketliliğine gidiyo kilolar...

o yüzden yedircem diye çocuğun midesini genişletip obezlik için altyapı oluşturma..o zaten yediği kadarını yer..eğer düzenli ve güvenilir bi dr a gidiyosan gelişiminde de bi aksaklık yoksa kafan rahat olsun hayatım...

bizden teselli bulabilirsin yani :)

benim kzım 5 buçuk aylık ve 6 kilo ama doktor gelişimi iyi dedi boyu da 62 di siz daha iyisiniz yani

kızlar bebeklerinizin zayıf olması yada kilolu bebek olması onların sağlıklı olup olmadıklarını göstermez.yani kilolu olunca illa sağlıklı olunmuyor.eğer bebeğinizin gelişimi iyiyse ve dr normal diyorsa çokta kilosuna takılmayın derim ben.nedene biz türkler bebeklerinin kilolu olmasını istiyoruz daha sağlıklı olduklarını düşünüyoruz ki (tamamen yanlış) diğer ülkelerde yaşayanlar ise tam tersini düşünüyor....

canım benim neden üzülüyosun eğer bebegin saglıklıysa problem yok her bebek kilolu olucak diye bir kaide yok hepsinin ayrı ayrı özelliği var demekki seninki minyon tipli hem kendin yazmışsın çok hareketli diye artık eskisi gibi çok kilo almasını bekleme güzelim hep hareket var hemde çok terliyolar doktorun saglılıgı iyi dedikten sonra sakın kafana dert etme saglıklı olsun zayıf olsun.....a.s.a.s.a.s.

X