Saç Rengi ve Saç Boyama Palette yogun renk açıcı için...??

859

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2009
228
1
Bayanlar merhaba yine ben kaydirigubbakcemile5 saçlarım siyah boya üzerine boyadığım için kırmızı kızıl karısımı bir şeydi..kuaför malzemeleri satan bir tanıdık 'önce kestane tonlarında yap renk otursun sonra açarsın'dedi..2 hafta önce kestaneye boyadım..acaba artık palette yogun renk açıcıyla açabilir miyim hihoyyyt yoksa bir defa daha kestaneye boyayıp öyle mi açsam..çünkü şu an hafif hafif kızılımsı sarımsı görünüyorum güneşte...sizce ne yapmalıyım....açayım mı kestane mi yapayım...bir de şey soracagım..palette ile açtıktan ne kdr sonra boyayabiliyoruz??çok soru sordum farkındayım ama ne yapayım kafam karıştı kafamçokkarıştı yardımlarınız için teşekkrler şimdiden :enbuyukkk:

bu kestaneye boyamadan önceki hali...

bu saçımın şu an ki hali...

bu da istediğim renk..biraz daha koyusu olabilir sorun değil...
yardımlarınızı bekliyorum....

Son düzenleme:
slm cnm .benim saçlarım röfleydi dipler koyu gelince garnier açıcı aldım ve saçlarım resmen turuncu oldu bana kalırsa kuaföre git.ben derhal gittim dip boya yaptırdım sonra

saçlarının rengini açacaksan kestane rengine boyaman çok yanlış :eek:lmaz:
en azıncan koyu kumrala yada kumrala boyamalıydın
kestane zaten en koyu tonlardan açmak için buna boyamamalısın
önce kumrala boya sonra açıcı yap
kestane siyaha yakın zaten

palette ile boyadıktan sonra bekleyebildiin kadar bekleki saç bi süre kendine gelsin
bi kaç maskeyle az da olsa toparlansın çünkü açıcı saçı mahvediyor
ama hemen boyarım diyorsan ne zaman boyayacağın farketmez

kızılı kapatması için kestane yaptım bu bile tam kapatmadı kumral hiç olmazdı kedi =( ama acelem yok şimdi kumral yapıp daha sonra da açabilirim...çok sağolun yardımlarınız için

Son düzenleme:
kızılı kapatması için kestane yaptım bu bile tam kapatmadı kumral hiç olmazdı kedi =( ama acelem yok şimdi kumral yapıp daha sonra da açabilirim...çok sağolun yardımlarınız için

cnm kestane kızıl kaynaklı bir renktir madem kızılı kapatmak için boyadın küllü bir renge boyamalıydın zemuszemus

çok b bilgim yok tonlar hakkında tecrübelernz bilgileriniz için buraya yazdım =( açık küllü kumral denemştm b ara pek hoşuma gitmedi gibi =| kızılın üzerine tutmaz diye düşündüm bir de.

..kızılı tamamen yok edip saçımın tonunu açacak.....bir boya var mı bildiğin =p

Başka fikri tecrübesi bilgisi olan yok mu yardımızına ihtiyacm var lütfen =( duramadm yine gidip boya,açıcı vs alacagım =( yardım lütfn :sinifsinif:

Kimse bana yardımcı olmadı ben de yine kafama göre boyadım işte =( aslında çok kötü değil ama 0743571938 renk var saçımda ve yetmedi boya oysa saçım kısa ve az mafoldumben
kullandığım koleston yoğun renk açıcının resmini netten bulamadım ekleyecektim:1shok:
neyse ben saçımın şu an ki halini eklym...
budur..yorumlarınız =( bir de..Hangi renk bu renk farklılığını yok eder??mümkün olduğpunca açık olsun istiyorum ama?en açık hangi ton kapatır acaba

Son düzenleme:
Cnm bende kısa bsüre önce sacımı senin gibi işlerdem gecirdim.
Paletteyla acrım koyu kızıl oldu üstüne volia nın küllü kumralını aldım araştırıp kumrala döndüm.
Bir daha bu renge boyarsam kumral olucam ama beklyorum sacım yıpranmasın diye...
Sen kızıllıktan kurtulmak istiyorsan tek secenegin var o da küllü kumral rengine boyamak 2. defa bu renge boyayınca renk oturuyor.
Ama unutma sakın palettenin küllü kumralını alma o 3 ton koyu yapıyor gene siyaha yakın olur.
Tecrübeyle sabit.Sen volie nın küllü kumralını al hem zaten içinde 2 kutu boya var hem fiyatı da cok uygun digerlerine göre.Dene pişman olmayacaksın...

859 canım saçın bayaa güzel açılmış yaa.. kıskandım walla benim de saçlarım kızıl akıtabildiğim kadar akıttım birkaç ay da bekledim şimdi voila nın sonbahar rüyasına boyayacağım sonuç nasıl olur bilmiyorum... palettenin renk açıcısına cesaret edemedim ne yalan söyleyeyim... senin saçların nasıl oldu yıprandı mı memnun musun??? :uhm: resimde gayet sağlıklı duruyor saçların gerçi de farkı sen bilirsin tabi...

bide şeyi soriiim kızlar, içimde kalmasın, uçlardan boyamaya başlasak renk açıcıyla 10-15 dk sonra diplerine doğru boyasak renk farklılığını önleyebilir miyiz ki?? hani dipler daha kolay açılıyor ya....

şu açıcıyı kaç kere denedim saçımda hiç sağlıklı bir sonuca ulaşamadım.sipsezan uçlardan boyamaya önce başlasanda saçma sapan renkler oluyo..hiç tavsiye etmiyorum.oryalde kötü hepsinin sonu bir tutam yanmış saç :S

çooookkk teşekkür ederim maskaraa bir türlü karar veremiyordum ne iyi olur diye içime su serpptin vallahi...çok sağol denycem bunu zemuszemus

sipsezan çok teşekkür ederim..2 kutu alsaymışım daha iyi olacakmış ama neyse artık...hayır hiç bir yıpranma görmedim saçımda oysa ince tellidir azdır saçım..ama Allah tan bir yıpranma olmadı...aystea bence koyu olan kısımlara yani uçlara önce sürüp daha sonra üstlere sürmenin çok faydası oluyor ben öyle yapmayı unutmuşum bugün ama neyse :eek:

859 selam canım kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş benimkide o hesap:roflol:bende konu açtım bu kızıllıkla ilgili biliyosun kader arkadaşım,peki bu küllü kumral kızılı tamamen kapatıyormu yani bikerede?ve saç ne renk oluyor külü kumralla boyayınca

mirmirmirmirAaah ah nedir bu saçımızın uğruna çektiklerimiz...burada okudum ben de..Bana belli olmaz bakarsınız yarına küllü kumrala boyamış foto eklemiş olurum kaydirigubbakcemile3 ne yapacağımı şaşırdım b renk oturtamadım çünkü

küllü kumralmı kapatıyor kızılı yoksa koyu küllümü kızlar?

859 selam canım kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş benimkide o hesap:roflol:bende konu açtım bu kızıllıkla ilgili biliyosun kader arkadaşım,peki bu küllü kumral kızılı tamamen kapatıyormu yani bikerede?ve saç ne renk oluyor külü kumralla boyayınca

Cnm tek seferde tamamen kapatmıyor.Aslında sacındaki kızıllık oranına baglı...
2. boyamada daha belirgin bir kumral tonu oluyor.
Küllü kumrala boyuyunca cok hoş bir kumral ton oluyor.Ne acık ne de koyu.
Yalnız acık küllü kumral boya da var onu almayın.Sarı gibi bir şey o tutmaz sacınıza...Koyu kumral diye bir renk yok kafanoz karışmasın...
Siz küllü kumral alıcaksınız ve volia alın derim koyu yapmıyor sacı hemde 2 kutu sacınıza rahat rahat yeter ya da daha sonra kullanırsınız geri kalanını...
Öptüm hepinizi...hihoyyyt

çooookkk teşekkür ederim maskaraa bir türlü karar veremiyordum ne iyi olur diye içime su serpptin vallahi...çok sağol denycem bunu zemuszemus

Birşey degil cnm benimde denedigim birşey oldugundan %100 garantiili.
Gözün kapalı boya hiç korkmadan...

X