İlk Bebeği olmuş, İkinciyi düşünenler, Kız mı olacak, Erkek mi?

Ellibirincikisi

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
4.481
1.039
slm arkadaşlar benim henüz bir bebeğim yok olmasını çok istiyorum ama şimdi duyduğum bir şeyi paylaşmak istedim hurafe olduğunu sanmıyorum çünkü her tanıdığımda tuttu.
şimdi ilk çocuğunuzun saçının tam ortasını bulun dağınık duruyorsa ikinci bebeğiniz kız
ama yuvarlak dönüyorsa erkek.
ablamınkine baktık dağınık evet ben olmuşum eşimin ablasına baktık evet yuvarlak eşimin abisi olmuş abisininkine baktık yuvarlak ve eşim olmuş.çevremdeki herkese bakıyorum evet ya gerçekten tutuyor sizinde yorumlarınızı bekliyorum allah gönlünüze göre versin.:lepi:

valla hic duymadim ama hemen bakim
gerci hamile degilim ama ona göre düsünüyüz artik-tatlicadiarzu-

slm arkadaşlar benim henüz bir bebeğim yok olmasını çok istiyorum ama şimdi duyduğum bir şeyi paylaşmak istedim hurafe olduğunu sanmıyorum çünkü her tanıdığımda tuttu.
şimdi ilk çocuğunuzun saçının tam ortasını bulun dağınık duruyorsa ikinci bebeğiniz kız
ama yuvarlak dönüyorsa erkek.
ablamınkine baktık dağınık evet ben olmuşum eşimin ablasına baktık evet yuvarlak eşimin abisi olmuş abisininkine baktık yuvarlak ve eşim olmuş.çevremdeki herkese bakıyorum evet ya gerçekten tutuyor sizinde yorumlarınızı bekliyorum allah gönlünüze göre versin.:lepi:

çok ilginçmiş gerçekten
kardeşlerimde yanımda değilki bakiim

ben bakdim bebegimin sacinin ust tarafinin orta kisminda yuvarlanarak sacin modeli geliyor bebegim erkek yani ikincisidemi erkek olacak...

bebegın cınsıyetını sacma sapan urettıgınız seyler soylemez bebegın cınsıyetı babadakı xy genıyle tayın edılır yanı olurda bu kadar mı olur hıc mı okula gıtmedınız ey cahıller
canım sen bi evlen ondan sonra gel burada konuş olur mu?o kadarını bizde biliyoruz biz o yolları çoktan katettik sen daha yolun başındsın.

bunu bende duydum arkadaşlar ve birkaç arkadalımda tutuyor.ama benim bildiğim ilk çocuğun kafasında hani saç kıvrım şeklinde olurya ondan varsa yandaysa arkası erkek ortadaysa arkası kız diye duydum ben.birde buna dikkat edin bakalım.

mer_86 canım bak hepimiz üniversite okumuşuz cahil diye kastetmen hiç hoş değil ultrason bundan 20 yıl önce yoktu sence o zaman insanlar nasıl tahmin ediyorlardı göklere bakarakmı ya göbeklerine bakıp sivrimi yayvanmı olayına giriyorlardı yada saça bakarak tahmin ediyorlardı.elbette önce allah bilir ve babanın xy spermi belirler ama biz nerden bilcez yumurtayı dölleyen spermin x y olduğunu.hee diyeceksinki şimdi usg var ama onuda drlar hemen söylemiyorlarki 4 aylık olunca belli oluyor oda tam emin olunamıyor gebelik farklı bişey canım insan içindeki canlıyı çok merak ediyor bak sen bi evlen bizden önce yapcaksın bu cahillik dediğin şeyleri.

X