gebelikteki çizgi:(

D

duygukaan

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi duygukaan
kızlar hamileyken göbeğimde midemden aşığıya doğru kara bi düz çizgi oluştu 40 günlük bebişim var ama hala o çizgi duruyo aynı benım gıbı olan varmı veya bılenınız varmı ne zaman bu çizgi yok olur acıl cvp beklıyorum :KK43:((

• Konu Sahibi duygukaan
aynisindan maalesef bendede var canim.....cok kotu durmuyo ama gececegede benzemiyo...bi dergide okumustum dogumdan sonra kaybolur yaziyodu ama ne zaman kaybolur bilmiyorumm...umarim bi an önce gecerr...

• Konu Sahibi duygukaan
kızlar hamileyken göbeğimde midemden aşığıya doğru kara bi düz çizgi oluştu 40 günlük bebişim var ama hala o çizgi duruyo aynı benım gıbı olan varmı veya bılenınız varmı ne zaman bu çizgi yok olur acıl cvp beklıyorum :KK43:((

benim bebeğimin 3 ayı dolacak. benim çizgim çok koyu bir çizgi değildi, hafifledi ama hala geçmedi. Tamamen geçmesi 1 yılı bulur diyorlar.

• Konu Sahibi duygukaan
canım bende doğum yapalı 4 ay olcak,rengi baya açıldı.ben banyodan sonra keseliyorum.gögüs çevremdeki o koyuluk kayboldu.göbeğimdekinin rengide belli belirsiz ama bi tek o çizgi daha tam kaybolmadı ama bu gidişle geçer merak etme.benimde ilk ay hiç değişmemişti rengi..

• Konu Sahibi duygukaan
kıslarr bnm bebişte dört aylık benim çizgide göğüs altından göbek deliğine kadar olan kısmı hafif var göbek deliğinden aşağı olan kısmı kayboldu zamanla geçecek inş.bakalım ama fazla rahatsız edici diil ya ben mayokini aldım görünmüoo hehehe :jeyyar:

• Konu Sahibi duygukaan
bende bunu merak edıyodum 4bucuk ay oldu rengı bıraz acıldı bıraz daraldı ama duruyo ne zaman gecıcek dıye beklıyorum 1 yılda cok uzun bı zamanmıs ya sankı hıc gıtmıcek gıbı duruyo cevremde gorenler cok sasırıyo o cızgı ne oyle dıyolar benım aılemde kımsede olusmamıs bu cızgıden..

• Konu Sahibi duygukaan
e o çizgi bendede var hamileliktemi oluoki sadece

• Konu Sahibi duygukaan
oğlum 7 aylık oldu silik bi şekilde hala var geçmek üzere yani

• Konu Sahibi duygukaan
benim bebeğimde 2 aylık o çizgi baya hafifledi.limon derinin rengini açarmış.bi deniycem bakalım faydası olur mu

o çizgi bendede hala duruyor
rengi biraz açıldı ama silinmedi

bir arkadaş yazmış bebekler 1 yaşına kadar ancak geçermiş diye
biz 8 aylık olduk ama
hala geçmedi

benim bebeğim 25 günlük. bende hiçbir değişiklik yok henüz. çizgi aynen duruyor. sezeryan doğum yaptım ve maalesef karnım da hala duruyor. 4 aylık hamile gibiyim::KK43:(( geçecek ikisi de inşallah

canım benimki 6 ay sonra falan geçti.. çok erken daha seninki zamanla geçer merak etme..

Evet 1 yıl sonra tamamen kayboluyor arkadaşlar içiniz rahat olsun :KK66:

X