İlişkiden 1 hafta sonra hamilelik belirtileri ortaya cıkar mı

slm ben de yeni üyeyim.15ya da 16 sında adet olmam gerekiyordu ama olmadı akıntım var belim kasığım çok ağrıyor adet olacakmışım gibi.dün test yaptım ama negatif çıktı yine de hamile olma ihtimalim var mı sizce?doktora gitmeye de korkuyorum hamile değilsin diyecek diye ne yapacağımı bilmiyorum

canım bence bı doktora git korkunu yenmek zorundasın belkı baska bı problem vardır allah korusun.erken teşhis olur.inşallah hamılesindir kan testi mı yaptın idrar testi mi?

arkadaşlar bende aranıza yeni katılıyor.sizin tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum.3 aydır bebek istiyoruz son adetim 24 kasımda başlamışdı.adetime 7 güm kaldı her ay çok düzenli bir adet yaşarım.yaklaşık 10 gün önceden adet sancısı çekmeye başladım kasıklarımda aniden giren ağrılar oldugöğüslerimde şişlik hissediyorum ama ağrı yok sanki wc gittiğim zaman kanamam olacakmış gibi.sık sık idrara çıkıyorum akıntım normal oluyo.geceleri bile ağrım oluyo ne olur bana bilgi verin

arkadaşlar bende aranıza yeni katılıyor.sizin tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum.3 aydır bebek istiyoruz son adetim 24 kasımda başlamışdı.adetime 7 güm kaldı her ay çok düzenli bir adet yaşarım.yaklaşık 10 gün önceden adet sancısı çekmeye başladım kasıklarımda aniden giren ağrılar oldugöğüslerimde şişlik hissediyorum ama ağrı yok sanki wc gittiğim zaman kanamam olacakmış gibi.sık sık idrara çıkıyorum akıntım normal oluyo.geceleri bile ağrım oluyo ne olur bana bilgi verin

anlattıklarına göre bi çok hamilelik bulgusu var canım inşallah hamilesindir adetin de düzenliyse zaten kolayca hamile kalırsın.bazı gebelik belirtileri,

1-Mide bulantısı
2-Baş dönmesi
3-Tansiyon düşmesi
4-Alt karında şişkinlik ve hassaslık
5-Kasıklarda batma yada sancı, KRAMP
6-Kirpiklerin karışması
7-Bel ağrısı
8-Akıntı artması
9-Göğüslerde hassasiyet
10-Göğüslerde şişme
11-Göğüs uçlarının acıması
12-Göğüs uçlarının renginin koyulaşması
13-Sık idrara çıkma
14-Uyku hali
15-Halsizlik
16-Ağızda kuruluk
17-Ağızda metal tadı hissetmek
18-Dudakların fosur fosur olması
19-Göz bebeklerinin büyümesi
20-İdrar kokusunda değişme
21-Kokulara aşırı hassasiyet
22-Gazlı olmak
23-Mide yanması
24-Avuç içlerinde sıcaklık hissi
25-Bel kalınlaşması
26-Adet gecikmesi
27-Akşamları aşırı üşüme

ama 7 günüm kalmasına rağmen aşırı bir adet sancısı yaşıyorum ve 2 gündür hiç geçmiyor bu beni korkutuyo.normalde böyle olmadı .inşallah hamileyimdir.

açıkçası adet günüme yaklaştıkça ağrım artıyo.bu da benim adet olacağımı gösteriyo.yine hayal kırıklığı olacak diye kordkuyorum

açıkçası adet günüme yaklaştıkça ağrım artıyo.bu da benim adet olacağımı gösteriyo.yine hayal kırıklığı olacak diye kordkuyorum

canım bende seninle aynı durumdayım son adet tarihim 24 kasım bir haftadır ara ara kasık ağrım göğüs ağrım var sık sık tuvalete çıkıyorum ve karnımda şişlik gaz var bende bir hafta bekleyip kanda baktıracam hayırlısı artık

hayırlısı inşallah hamileyizdir ama ben bu bir hafatayı nasıl geçirecem bilmiyorum çünki kanamam olacakmış gibi hissediyorum

hayırlısı inşallah hamileyizdir. benimde karnımda şişlik karnımda gaz var ama adet olacakmışım gibi

hayırlısı inşallah hamileyizdir ama ben bu bir hafatayı nasıl geçirecem bilmiyorum çünki kanamam olacakmış gibi hissediyorum

merhaba canım.bende ilk gebeliğimde senin gibi kafayı yiyecek gibi oluyordum adet olacakmışım gibi sancılar çekiyordum her ay 3 gün 5 gün adetim gecikirdi tam 9 ay kafaya takmaktan psikolojik olmadı..artık dedimki yeter olmazsa olmasın nasip böyleymiş dedim.o ay hamile kaldım...içini ferah tut beklemek çok zor ben bilirim
inşallah hamilesindie hayırlı haberlerini verirsin bize inşallah

çok teşekkür ederim hamile olmayı çok istiyorum .ama kendime söz geçiremiyorum adet sancısı hala çekiyorum bu ayda olmayacak her halde.ama hayırlısı.beni rahatlattığın için çok teşekkür ederim.

çok teşekkür ederim hamile olmayı çok istiyorum .ama kendime söz geçiremiyorum adet sancısı hala çekiyorum bu ayda olmayacak her halde.ama hayırlısı.beni rahatlattığın için çok teşekkür ederim.

ne demek canım sen yeterki hayırlı haberlerini ver bize bu ay olamsada üzülme...allahın izniyle elbet olacak...

hayırlısı inşallah hamileyizdir. benimde karnımda şişlik karnımda gaz var ama adet olacakmışım gibi

gazom var mı sende bir gelişme ben de senin gigiyim.adetimin 26.günü bir hafta öncesinden göğüs ağrım kasık ağrım ve gaz başladı halende devam ediyor öyle tuhaf ki sanki şimdi adet olacam o haldeyim yani bekliyorum perşembeye kadar adet olmassam kan testi verecem hayırlısı Allah'tan

arkadaşlar ben dün idrar testi yaptırdım negatif yani hamile değilim çok üzgünüm adet olmadan once mutlaka sivilcem çıkardı oda şimdi çıktı .yine hayallerim yıkıldı

arkadaşlar internetteki bütün belirtiler bende vardı ama olmadı artık hayırlısı diyorum olursa olur olmazsa olamaz aslında ben çok istemiyorum eşim çok istiyo onun üzülmesi beni daha çok üzüyor

canım ben 3 aylık hamileyim. ilk belirtiyi ilişkiden bir buçuk hafta sonra baş dönmesi olarak yaşadım..
yürürken aniden gelen baş dönmeleri olmaya başlamıştı.
adet tarihime iki üç gün kala kasıklarımda minik kramplar gelip geçiyodu.
artık adet olmam gereken günde gögüslerim patlayacak kadar hassastı. 1 gün gecikince de idrar testinde 2. çizgiyi gördüm zaten:eek:
inşallah siz de o çizgiyi görüp rahat bi hamilelikle bebişlerinize kavuşursunuz tabi bende inşallah:Saruboceq:

arkadaşlar internetteki bütün belirtiler bende vardı ama olmadı artık hayırlısı diyorum olursa olur olmazsa olamaz aslında ben çok istemiyorum eşim çok istiyo onun üzülmesi beni daha çok üzüyor

cnm idrar testine bakıp hamile değilim diyemezsin kan yaptırman lazım hem adet geçmeden idrarda görülmüyor umutsuzluğa kapılma bende sanki her an adet olacakmışım gibi sancı çekiyorum ama bekliyorum perşembeye kadar olmassam kan testi verecem

X