İlişkiden 1 hafta sonra hamilelik belirtileri ortaya cıkar mı

30 unda adet olmam gerekiyor ama ara ara kasıklarımda sızı şeklinde ağrı ve belimde eğilince ciddi bir ağrı var, bel ağrısı ve sızı hamilelik belirtisi olanvar mı?

merve çok sevndim hayırlı olsun cnm allah sağlıklı bir evlet dünyaya getirmryi nasip etsin bende adet olmadım 19 unda idi bakalım bir kaç gün bekleycm snra tahlil yapıcam ama heyecanlıyım

mrb tüm anne adayları ben aranıza yeni katıldım bende iki yıllık evliyim ilk kez bu ay düşünmeye başladık haziranın 3ünde başladı reglim buna göre ben en erken ne zaman kan tahlili yaptırsam çıkar diğer reglim temmuz 2veya 3 tşk

izemsevi merhaba cnm hoşgeldin aslında yanlış cvp vermek iştemem ancak kendi ebem ile konuştuğum için söylüyrm hamile kaldığından itibaren kan değerlerin değişiyor yani hamile isen kan tahlilinde çıkıyormuş cnm.

kızlar benim adetime 4 gün var 26 hastalanmam gerek ama10 gün öncesinden başlardı benim kasık agrılarım ve gögüs agrılarım şişkinlik
şimdi bunların hiç biri yok ve 4gün kaldı test yapsam cıkarmı acaba

en son 28 mayıs adet günümmm

moralim çok bozuk adet oldum azıcık bir leke göründü başka birsey yok ama sonuçta adet oldum allahım ya neden olmaz anlamyorum

moralim çok bozuk adet oldum azıcık bir leke göründü başka birsey yok ama sonuçta adet oldum allahım ya neden olmaz anlamyorum

3 gün var adet olmama ama az önce akıntım pembe pembe geldi.Zaten şu güne kadar hiç bi belirtim yoktu biraz gögüzlerim şişti oda kayboldu.Bu sabahtan beri ufak ufak karnım sancıyordu az önce sebep demekki bu pembiş akıntılarmış.Anlaşılan giderek artacak ve adet olacam.gitti bu ayki ümidim de.....senağlama

3 gün var adet olmama ama az önce akıntım pembe pembe geldi.Zaten şu güne kadar hiç bi belirtim yoktu biraz gögüzlerim şişti oda kayboldu.Bu sabahtan beri ufak ufak karnım sancıyordu az önce sebep demekki bu pembiş akıntılarmış.Anlaşılan giderek artacak ve adet olacam.gitti bu ayki ümidim de.....senağlama

cnm bende kendimce belirtiler hissettim ama demekki psikolojilmiş ya 4 gün geçmişti adetim çok ümitliydim artık birdahaki aya kaldı hayırlısı artık
ohaoldumsmile:çok üzgünüm:

cnm bende kendimce belirtiler hissettim ama demekki psikolojilmiş ya 4 gün geçmişti adetim çok ümitliydim artık birdahaki aya kaldı hayırlısı artık
ohaoldumsmile:çok üzgünüm:

canım sen ne zamandır deniyorsun?benim bır yıl oldu bu arada bi kere kimyasal gebelik yaşadım o kadar.Aslında görünürde hiç bir problem yok ne adetlerimde ne eşimde ama olmuyor işte.Bu ay ilk tedavim ve ilk çatlama iğnemi oldum.çok yoruldum ben yaaa çok yoruldum...:KK43:((

canım sen ne zamandır deniyorsun?benim bır yıl oldu bu arada bi kere kimyasal gebelik yaşadım o kadar.Aslında görünürde hiç bir problem yok ne adetlerimde ne eşimde ama olmuyor işte.Bu ay ilk tedavim ve ilk çatlama iğnemi oldum.çok yoruldum ben yaaa çok yoruldum...:KK43:((

ben 1 senelik evliyim ama 4 aydır deniyoruz aslında erken moral bozmak için ama istiyoruz işte. ister istemez etkileniyor. inşallah tedavilerin basarılı olur cnm

ben 1 senelik evliyim ama 4 aydır deniyoruz aslında erken moral bozmak için ama istiyoruz işte. ister istemez etkileniyor. inşallah tedavilerin basarılı olur cnm

canlarım cok tesk ederim gusel dıleklerınız ıcın.Buarada adetınız devam eetmesse sayet ustune gormede olmus olabılır oyusden su araalar ıyı gozlemleyın.Ben adetım 1 gun gecınce yaptım cıktı testte sızde sayet adetınız kesılırse hemen bı bakın derim..:nazar::dance:
Buarada bebiş haberlerinizi bekliyoruz bebişimle ha gayret kıslar sevındırın bizi:))):dance:

merhaba bende aranıza yeni katıldım.bizde 2 aydır bebek düşünüyoruz ve çalışmalar içindeyiz,yaklaşık 2 aydır folik asit alıyorum,beslenmeme dikkat ediyorum... bu ay ki adetime 5 gün var çok merak ediyorum ne olck,bunun yanı sıra kasıklarımda ağrı,karınımda şişkinlik,gögüslerimde ağrı var hamilemiyimdir acaba,kendimide ümitlendirmek istemiyorum ama bakalım günler geçmiyor meraktayım..... :KK43:

adet günün gecmeden ıdrar testınde ögrenemezsın cnm en az 1 hafta gecmesı gerekır garantı sonuc almak ıcın...

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende 6 aylık evliyim ve daha bu ay bebişe karar verdik ve 13 haziranda adet oldum ve bitiminde çalışmalara başladık yani 1 hafta oldu daha yeniyiz kısa sürede gebelik belli olur mu bende de kasıklarımda ara ara ağrılar oluyor daha sonra geçiyor acaba hamilelik belirtisi olabilir mi? çok merak ediyorum kan testinde ve idrar testinde ne zaman kesin sonuç verir bilen varsa yardım edebilir mi?

Merhaba arkadaşlar, ben istanbuldan yazıyorum bir senelik evliyim ilk aylar doğum kontrol için aylık iğne kullandım ardından doğal yoldan korunduk son üç aydır bebek istiyoruz fakat olmuyor dr kontrollerim temiz çıktı ama yinede olmayınca olmuyor dilerim sizin bebek hayalleriniz bir an önce gerçeğe dönüşsün...

merhaba bayanlar..
hamısler sıze bısey sorucam..su adet sancıları cekıpte hamıle oldugunu ogrenen guzel anne adayları..kılasık adet agrısımı cektınız yoksa adet agrısına benzer bır agrımı oldu..
bende asılama yaptırdım.bugun 12 gunum.adet sancısından baska hıc bır degısıklık yok.olmadı bılıyorum ama su adet sancısı belırtısınede takılmıyor degılım dogrusu..
yasayan varsa yazabılırmı..

Benimde adet gecikmemin bugün 1.günü. meraktan çatlıyorum acaba mı diyorum neden olmasın diyorum şu aralar güzel bir habere çok ihtiyacım var ama test yapmak için çok erken bi kaç gün daha geçmesi lazım gibi geliyor. adet ağrılarım herzamanki şiddetinde devam ediyor.Belkide kendi kendimi kandırıyorum

uf benim dururum daha tuhaf .dogum kontrol hapi ve metformin beraber aliyorum.gogus uclarim buyudu ve sizliyor ayrica kasik agrisi da var.adetime de 11 gun var .suohe etsemmi etmesemmi?napsam?hamile olma olasiligim var midir?hic boyle olmamisti daha once:KK43:

yaa teşekkur ederimopuyorumnanaktan.test yapmadım.ama yapıcam.yapıncada haber vericem sonucu.:Saruboceq:allah herkese hepimize nasip etsinn

arkadaşım bende ağustosun 15de adetim başladı ve 4 gün sürdü bizde bebek istiyoruz bugun fark ettim göğüs uçlarım pembeleşmiş etrafı kahve rengi halka olmus ucuda kahve rengi sankı çerçeve olmus içide pembe renginde hamılelık belırtısı olabılırmı acaba:emir_bebek::ecrin_bebek:

X