Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Erkeği Eşi Ya da Sevgilisi Olanlar

eaglegirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2009
31
0
merhaba bayanlar sevgilisi ya da eşi akrep olanların yardımına ihtiyacım var zannedersem sevgilerini belli etmemekten yanalar peki sevgisini nasıl anlayabilirim? bide benle çok alay eder uğraşır bu sevgiden kaynaklanıyo olabilir mi sizce? görüşleriniz çok önemli benim için

merhaba bayanlar sevgilisi ya da eşi akrep olanların yardımına ihtiyacım var zannedersem sevgilerini belli etmemekten yanalar peki sevgisini nasıl anlayabilirim? bide benle çok alay eder uğraşır bu sevgiden kaynaklanıyo olabilir mi sizce? görüşleriniz çok önemli benim için

Akrep erkeğinin tek düşüncesi vardır oda malüm, ama işlerini de bilirler :)

eaglegirl
Aynısı benim başımda da vardı.onların hakettiği tek şey terkedilmek canım hiç kendini ezdirme..boşver gitsin.Sevgisini göstermedikten sonra napıyım onun sevgisini..:teselli:

bu kişi senin sevgilin mi?

alay etmesi uğraşması sevgisinden değil sapıklığındandır

Son düzenleme:
Canım bu tür beş senedir başımda oooof ki ne ooooooffffffffff.
Dağlara taşlara ama ömrümü yedi.
Arkana bakmadan kaç canım o kadarını diyim.

ayyy akrep erkeği mi :umursamaz: allah uzak tutsun benden bunları:mymeka: hiç tavsiye etmem uzak durun mümkün oldukça :sinifsinif:

Ayyy uzak olsun...
Sadece arkadaş olanı tavsiye edilir.
:eek:klava:

akrep burcuyum ben canım sözlüm de akrep burcu.. tam bi akrep erkeği maco kıskanc ama cok anlayıslı kıskanc oldugu kadar ve oldukca romantik ayyy özledim ben askımı ya..tabi bu biras kişilik meselesi bence mesela bazı arkadaslar memnun değil akrep erkeklerinden ama sevgilimle ben akrep olunca güsel anlasıyorus he şey olabilir tenkit edilmekten hoşlanmazlar sanki öle diyorum ama ne alaka diyo :)

akrep erkeği çok kıskançtır sevdiğini çok sahiplenir ve asla bırakmaz... ama sevmediği kimseyle de beraber olmaz.

senle alay etmesi sevgisinin göstergesi dildir bence ama anladığım kadarıyla lise çağlarındaki bi akrep erkeğinden söz edioruzki eğer öleyse bence hiç bulaşmada lisede kimseyle çıkmaya değmez hepsi sapık oluo o yaştakilerin ciddi bişe düşüncek diiller zten

Canım bu tür beş senedir başımda oooof ki ne ooooooffffffffff.
Dağlara taşlara ama ömrümü yedi.
Arkana bakmadan kaç canım o kadarını diyim.

ay senin akrep naptı bu kadar derin ah çektin merak ettm bende bir buçuk senedir yaşamadığım kalmadı cennetide yaşadım cehennemide gerçkten sevgisindende gazabındanda Allaha sığın o derece yani neyseki ben ayrıldım sayılır :1ninca: 2 kasım doğumlu benmki bide tam çöl akrebiymişş:nazar:

neler çektirmiş bu akrepler bööle yaa .P benim de sevgilim akrep.. öyle sevgisini gösterememe gbi b durumu asla olmadı.. aksine en az benim kadar duygusal ve çok romantikk :asigim: fazla duygusal bi yengeç hatunu olarak sevgisini gösteremeyen biriyle asla olamam zaten vee biz çok çokk iyi anlaşıoruz belki de benim yengeç olmamdan kaynaklanıordur *D akrep erkeğni herkes yola getiremezz.. sengözlerimebaksanab

Son düzenleme:
akrep erkegii bence çok sahipleniyor sevdiğine baglı tutkulu kıskanç
ama çok şüphecşi ve cinselikgeç ok düşkün aklinialirimsmile

Kızlar benim eşim akrep burcu bense ikizlerim uyumsuz burç olarak görülüyor zaman zaman uyumsuzluk oluyor ama karşılıklı sanırım fedakarlık gerekiyor

bencede akrep erkegı c0k kıskanc maço sewdiğini tamamen belli eden fakat zıtlaşırsanızda sonuna kadar haklıyım dıye savaşır sabit fikirlidirler

benim de sevgilim akrep:) 3buçuk yıl oldu ilişkimiz gercekten zor.. akrep çok zor.. ama bi sewgi bukadar büyük olup da bukadar da zor mu yaşanır.. gercekten akrep erkeği çok zor kızlar olumlu özelikleri de biokadar fazla. kıskançlığından şikayetçi çoğu kişi ama öyle yerindeki aslında çoğu.. çünkü biz kızların farkında olamayacağı hatta bazen aklımıza dahi gelemeyecek şeyleri düşünüp haklı kıskançlıklar yaparlar. akrep burcunun hisleri gerçekten çok kuvvetli. boşuna demiyolar doğuştan psişik özellikleri war diye.. gercekten karşı da çıksanız haklı bi sebeple kıskanıyolar. olacakları hissediyolar.. yalnız birbirinize ait olduğunuzu heran hissedersiniz.. onu çok seviyorum iyi ki war...

X