Detoks Diyeti...

yasemin1306

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
987
10
zemuszemusARKADAŞLARRR:bir arkadasımın dıyetısyenı obez olanlar ıcın ayda 2 kez olmayanlar ıcın sadece 1 kezlık uygulanması gereken bır kür vermiş.ve kür sonucunda sadece yag verıyorsunuz ANCAK DIKKAT AYDA SADECE 1 VEYA 2 KEZ kılonuza gore!!!!(her ay uygulanabılır ama dıkkatt)
2 gunluk bır kürdür:KK43:YALNIZCA YAGDAN 1,5-2 KG VERILMEKTEDIR BIZZATTTT DENENMISTIR)
1. ve 2. gün beslenme ayı sekıldedır.
sabah saat 10 kahvaltı: 1 dilim kepek ekmek,1 yumurta,az mıktarda beyaz peynır ve (bolca yenebılır) domates,salatalık,yeşıllık.
2 saat arayla en son saat 22:00
2 lıtre yagsız ayranın ıcıne;2 adet salatalık(rendelenecek) , 4 yemek kasıgı haslanmıs bulgur,4 yemek kasıgı haslanmıs nohut ve 4 yemek kasıgı mercımek(yesıl-kırmızı farketmez) ıstenırse baharatlar konulup her 2 saat arayla bır corba kasesı ıçılecektır.cay-su serbest sınırsız...kafeınlı asıtlı sekerlı ıcecekler sadece yasaktır :) ve kesınlıkle baska bırsey yenmeyecektır.
2.gunde aynı sekılde beslenılecektır.ıdrarınızdan yagların cıktığını goreceksınız(2.gun)
kolay gelsınnnnnnnnnn :):eek:

arkadaslarrrr %100 detoks dıyetınde duzeltme yapmam gerekıyor konu kılıtlendıgı ıcın boyle yazıyorum yanlışşsa uyarın lutfen :KK43: mercımek yesıl olacak ve hepsı karıstırılıp ıcılecektır ayranda tuzsuz olmalıdır.yanı her ogun ayranın ıcıne malzeme koymuyoruz.bır şişeye hazırlayıp oradan ıcıyoruz.1 corba kasesı 2 saate bır!!!(ben 2 kılo yagdan verdım(veremedıgım yapışan 2 kılo :) )...sorularınız ıcın maıl atabılırsınız:) kesınlıkle tavsıye edılırrrr

Son düzenleyen: Moderatör:
X