Göz Makyajı Resml kirpik

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ebixsxim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
1.555
0
37
bayanlar bı bakarmısınız kırpıklerımın rımelle nmıs halı bu kırpıklerım hem seyrem hem cılız off ne yapsam dolgunlasır gurleısrler yardım edermısnız bana bıktım artık ıkı tane tel kırpık rımel surdugumde bıde bırbırlerıne gırmezlermı cıldırdtıyo bneııı ne yapsam duzelırlerr
2096.jpg

canım kirpik ektirebilirsin yada takma kirpik kullanabilirsin şu kuaförlerin 6 aylık filan taktıklarında
ben her akşam hint yağı sürüyorum birde maskaram loreal collagen çok ama çok etkili

arkadaslar ben kırpıklerım dolgunlassn uzasın kendı ole olsun ıstıyorum takma olsun ıstemıyoum ben

ya bence o kadar abartilicak biseyi yok gibi gorukuyo... yani gayet hos duruyo... ama dolgunlastirici maskaralari kullan ise yaradigini duymustum...

ay cnm aynen benimkiler gibi hatta benimkiler birazcık daha az bile diyebilirim.ve aynen rimel sürünce daha beter oluyo hepsi yapışıyo tweety gibi 3 adet kirpikli oluyorum :KK43: maxfactor 2000 calorie kullanıyorum yani iyi de bi rimel ama yok benim kirpiklerde iş yok.belki yaglarla maglarla uzar ama gürleşeceğini de sanmıyorum acıkcasımafoldumben

Hint yağı ve badem yağı gibi yağlar gerçekten işe yarıyor kirpiklerin uzamasında ve gürleşmesinde,biraz sabrediyorsun ama tabii ki.
Sadece hint veya badem yağı ve eski bir rimel fırçan varsa iş tamamdır.

ben eskiden inanmazdım böyle şeylerin pek işe yaradığına ama badem yağı işe yaradı bende ..ama sabretmek gerekiyor..

Hint yağı ve badem yağı gibi yağlar gerçekten işe yarıyor kirpiklerin uzamasında ve gürleşmesinde,biraz sabrediyorsun ama tabii ki.
Sadece hint veya badem yağı ve eski bir rimel fırçan varsa iş tamamdır.

ben eskiden inanmazdım böyle şeylerin pek işe yaradığına ama badem yağı işe yaradı bende ..ama sabretmek gerekiyor..

gercekten işe yarıyo demek,olsun sabrederim:1rolleyes:
alıyım hint yağı ve badem yağı ozaman
ısıtmadan direk sürüyosunuz dimi kızlar?

Ben hint yağını sürüyorum ısıtmadan,baya işe yarıyor.Isıtarak daha da işe yarıyorsa öyle de yapabiliriz.

bilmiyorum ki,hani saça ısıtarak sürüldüğünde daha cok işe yarar ya yaglar
o yüzden dedim acaba öyle mi yapsak:sm_confused:

ebişim gözlerin zaten küçük içine kalem çekerek iyice küçültmüşsün...kipriklerinin üst diplerine kalem çekerek ve dolgunlaştırıcı rimel kullanarak biraz daha çok kipriğin varmış gibi gösterebilirsin....

bende 1 yada 2 ay kadar aklıma geldikçe badem yağı ama acı badem yağı sürdüm bide bayada kirpik kıwırtıcısı kullandım işe yarıyodur bunları kullandım senin kadarken şimdi takmamı diyolar.bide rimel çok önemli burdan yazsam yanlışmı olur bilmem ama flormar ın waterproff war su geçirmeyen mavi parlak bişi çok uzun ve gür gösteriyooooa.s

gercekten işe yarıyo demek,olsun sabrederim:1rolleyes:
alıyım hint yağı ve badem yağı ozaman
ısıtmadan direk sürüyosunuz dimi kızlar?

ısıtmıyorum cnm..biten rimelimi iyice yıkayıp içine koydum daha kolay sürülüyor.. zemuszemus

canım hint yağı ve badem yağını bende sürüyorum. benimkiler çok cılızdı ve kiprik maşası yüzünden çoğu koptu. badem yağı gözümü ytaktığı için üşeniyordum. ama yine kk da okudum;

suna dumankaya badem yağını benmari usülü ısıtıp soğutun öle sürün o zaman yakmaz diyormuş. daha denemedim ben.
kullandığım süre içinde bayağı bir gelişme olmuştu. hint yağı kalınlaştırıyor, badem yağıda besleyip uzatıyor. ama ben yine kiprik kıvrıştırıcısında ve göz makyajımı temizlerken çok şehit verdim. en kısa zamanda yeni,den kullanacağım devamlı olarak çok sabır gerektiriyor !!!...kafamçokkarıştı-tatlicadiarzu-

canım kirpiklerin güzel ama illa dolgunlassın diyorsan ben 2ay önce kirpiklerim dökülünce bakım yagı almıstım (kas-kirpik bakım yagı) blue ocean diye bi marka alırken cok terddüt ettim ama... dökülen kirpiklerim yerine geldigi gibi siyahlastı ve gürlesti benim kirpiklerim zaten bayagı siyuzun ama biraz daha uzadı kaslarımıda siahlastırdı+uzattı azcıkda gürlesti...istersen resim eklerim(kasımın degil kullandım yagın) fiyatı 15tl aktardan almıstım...

Son düzenleme:
eğer kirpikleriniz yapışıyorsa ben şöyle yapıyorum önce bi kaç kat gerekirse rimel sürün daha sonra fırçalar var böyle diş fırçası bile olur ya da kaş tarama fırcalarıyla kirpiklerinizi tarayın bir sağa bir sola en son düz hep fazlalığı alıyor hem yapıştırmıyor tek tek görünüyor hem de şekil vermek daha kolay oluyor sonra üstüne yine rimel sürmek isterseniz sürebilirsiniz gerçekten çok işe yarıyo benimde yapışırdı böyle yapınca tane tane görünüyorlar mutluym :KK70: deneyin hanımlar işe yarıyor.

X