mutfak robotu mu alalım, tek tek blendr-mikser-rondo mu alalım?

aslında tek tek alsak daha iyide ben hem robot aldım kenwod
hemde arceliğin blender mikser setinden ikisininde yeri ayrı a.s.

benimki arzumun üçlü setlerinden işimi görüyor bende ayrı almanı tavsiye ederim özellikle
yer problemin varsa

bencede tek tek al robot çok kullanışlı değil bence kocaman şey bi yere sımaz kullanmaya korkarsın temizlik derdin en güzeli tek tek ben braunun setini kullanıyorum çok memnunm tavsiye ederim

mutfak robotları kullanışlı olmuyo ya, kaldırdığın yerde aylarca kalıyo, insan indirip kaldırmaya, yıkamaya üşeniyo, tek tek al bencede küçük rondolar çok kullnılışlı oluyo kolay yıkandığı için soğanını maydonozunu doğrayıp yıkayıp kaldırıyosun pratik oluyo

ben de mutfak robotunu sevmiyorum, ayrıca mutfağın ne genişlikte olacağını bilmeden o tip riskli işlere giremiyorum. Braun un MCA 6550 setini aldım, blenderin metal saplı olmasına dikkat etmiştim karar verme aşamasında.

robotlar kullanılışlı değil bi mikser bi rondo işini görür.gerisine lüzum yok.

Tefalin doğrayıcı mikser blendır seti var. ondan aldım. çok memnunum. gerçi ne alırsan al hepsini kullanmaya üşeniceksin. üff elimle doğrıyım iki dakkada diceksin. kötükedihüso

braun setini almıştım. robotunu anneme bıraktım iyiki bırakmışım. braun çok güzel ve kullanışlı çekmecemde duruyor ihtiyacım olan aparatı çıkartıp kullanıyorum.

ben philipsin rondosunu ve mikserini aldım, tefalin blenderını kullanıyorum... robotlar bana mantıklı gelmedi... elektronik aletler özelliği arttıkça daha fazla hassaslaşıyor bana göre... ayrıca biri bozulursa diğerleri çalışmaya devam eder en azından... birde saklaması daha koaly gibi geliyor bana...

ben philipsin rondosunu ve mikserini aldım, tefalin blenderını kullanıyorum... robotlar bana mantıklı gelmedi... elektronik aletler özelliği arttıkça daha fazla hassaslaşıyor bana göre... ayrıca biri bozulursa diğerleri çalışmaya devam eder en azından... birde saklaması daha koaly gibi geliyor bana...

annem de ayrı ayrı al, eğer motoru yanarsa hiçbirini kullanamazsın diyor. Philips almak istiyorum ama onun blenderını ayrı olarak bulamadım, her yerde set olarak var. tefalin blenderı nasıl? bu ara kampanya yapmış Tefal smart, rondosu, mikseri ve blenderı. rondosu biraz tuzlu ama, onu alana kadar philips alırım daha iyi.

benimde çeyizimde robotum var ama... kocamn şeyi kulanmam diye.. moulinexin blender setini aldım.. kullananlar memnun.. fiyatıda uygundu... inş. bende memnun kalırım..

Ben ayrı ayrı almadığıma pişman oldum. Extra minik el rondosu aldım şimdi de mikser bakıyorum:2:

X