göbek bölgesindeki kıllara papatya suyu sürsem çözüm getirir mi?

didem_evo

Guru
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2009
3.881
0
36
Arkadaşlar benim göbek bölgemde çok olmasada siyah tüyler var forumda yazılanları okudum hiçkimse tüy sarartıcıları ve oksijenli suyu önermemiş ağdaya da ben güvenemiyorum hassas bölge olduğu için..Yarın tatile çıkıcam ve malum bikini giyicem bu tüylerden bian önce kurtulmam gerek papatya suyu saçların rengini açıyo ya acaba göbek bölgesine papatya suyu sürsem güneşe çıksam sarartır mı?aranızda deneyenler varsa paylaşırsanız sevinirim..

tüy sarartıcı kullanıyorum bn çok memnunum bir yaz yetiyor birkere sürmem:) paapatya suyunu kollarımda denemiştim geçen yaz hiçççççççç etki etmedi tavsiye etmem yani çok açık tenliysen belki eder ama zaten açık tenliysen kılların sarıdır neyse canım sen bilirsin ama ben sarartııcıyı şiddetle tavsiye ederim çoğaltma falan yappmıyor

tüy sarartıcı kullanıyorum bn çok memnunum bir yaz yetiyor birkere sürmem:) paapatya suyunu kollarımda denemiştim geçen yaz hiçççççççç etki etmedi tavsiye etmem yani çok açık tenliysen belki eder ama zaten açık tenliysen kılların sarıdır neyse canım sen bilirsin ama ben sarartııcıyı şiddetle tavsiye ederim çoğaltma falan yappmıyor[/QUOT

sadece sürünce rengi mi açılıyor etkisi uzun mu...........?

parayı bulayım ilk işim epilasyona gitmek olacak bıktım bu istenmeyen abuk tüylerden yaaa:umursamaz:

Kızlar bu tüy sarartıcılar nerede satılıyor?markası ne?sürdükten sonra güneşe çıkmak gerekiyormu?Saç boyası tarzında birşeymi?

böyle bişi de mi varmş cnm bilgi vreblr msn biraz ilk kez duydm

canım bende kullanmadım ama bir arkadasım sally hansen tüy sarartıcı krem aldı hassas bölge ve bacak kol altı için ayrı ayrı kremler var. tüylerin rengini ten rengine göre değiştiriyor. koltuk altındaki tüyleri aldıktan sonra sürüyor nokta nokta şeklinde siyahlıklar kalıyor ya onları sarartıyor. bacakları içinde uyguladı en koyu tüyleri bile sarartmış şuan memnun ama dediğim gibi ben kullanmadım fiyatıda 21 ile 25 milyon arasındaydı sanırım..

canım bende kullanmadım ama bir arkadasım sally hansen tüy sarartıcı krem aldı hassas bölge ve bacak kol altı için ayrı ayrı kremler var. tüylerin rengini ten rengine göre değiştiriyor. koltuk altındaki tüyleri aldıktan sonra sürüyor nokta nokta şeklinde siyahlıklar kalıyor ya onları sarartıyor. bacakları içinde uyguladı en koyu tüyleri bile sarartmış şuan memnun ama dediğim gibi ben kullanmadım fiyatıda 21 ile 25 milyon arasındaydı sanırım..

canm bu dedğn krem, onu biliorm tabiki de sprey demşsn ona şaşrdm ben.arkdşn da krem kullanmş sen yanlş yazmşsn galba.

ben artık makineyle alıyorum,
battı balık yan going hesabı :KK70: ehehe ne yapalım ya peki merak ettim
hani benim karnımdakinler kistten kaynaklı cunku gogus bolgemde de var.
peki ergenlik bitince bunlar kalıyor mı yoksa geciyorlar mı?
hani diyebilirzmi tam 18 oldum yada tam 21 oldum ergenligim bitti yasasın kalmadı hicbrisey kaarın ve gogus bolgesinde.umarım kendimi anlatabilmisimdir gecenn bu saatinde.
ben buna inandırdım biraz kendimi.gerci eger kist olayı varsa ölene kadar devam mı ediyor.(bunun icin polikistik over konusuna bakıyorum) :KK70:

X