vajinal tablet kullanm hakknda?

peri_duygu

sosyolog:)
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2009
22
1
doktor vajinal tablet olan gynoflor verdi bende bugün ilkez kullandım fazlasını idrarla atılıyor demişti ama bende küçük bi parçası idrarda düştü tam sokamadığım için mi olmuş olabilir yoksa uzun bir süre ayağa kalkmadan beklemek mi gerekiyor anlamadım?yardımcı olabilcek olan var mı bu konuda?

doktor vajinal tablet olan gynoflor verdi bende bugün ilkez kullandım fazlasını idrarla atılıyor demişti ama bende küçük bi parçası idrarda düştü tam sokamadığım için mi olmuş olabilir yoksa uzun bir süre ayağa kalkmadan beklemek mi gerekiyor anlamadım?yardımcı olabilcek olan var mı bu konuda?

canım bende bu tip bi ilaç kullanmıştım iltihap içindi seninkide öyleyse akşamdan yap sabaha kadar yat ben öyle yapmıştım ama sen bilirsin tabi

suan ben de kullanıyorum o tableti.dr bana gece yatmadan önce kullan dedi.öle yapıyorum ama gece falan lavabo için kalktıgımda camasırımda oluyo sanki tamamı.bende anlamaadım nasıl iş??

suan ben de kullanıyorum o tableti.dr bana gece yatmadan önce kullan dedi.öle yapıyorum ama gece falan lavabo için kalktıgımda camasırımda oluyo sanki tamamı.bende anlamaadım nasıl iş??

İçeriyi temizleyip, fazlası dışarıya atılıyor.. Kullandıktan sonra yatar vaziyette uzun süre kalmanız gerekiyor.. Yatmadan önce kullanırsanız daha rahat edersiniz..

arkadaşlar ama doktor bana sabah akşam verdi bende akşam kullanıyorum sabaha idrar yaptıktan sonra fazlasını atıyor sabaha tekrar alıp yatıyorum ve bir kaç saat uyumaya çalışıyorum yatar vaziyette oluyorum sonra zaten idrarla yine atıyor..

Yukarıda belirttiğim gibi, içeriyi temizleyip dışarıya atılıyor.. O kadar ilaç içinizde kalamaz zaten.. Fazlası atılıyor..

evet aora canım teşekkürler :) dediğin gibi oluyor hepsi kalamıyor içeride merviş itebildiğin kadar it belki birazı dışta kaldığı için çamaşırına geliyordur bide uzan benim az kaldı bitmek üzere ilk başta nasıl yapıcam diye korkmuştum çünkü jinekolojik muaynede bile gergin oluyordum ama artık alıştım korkucak bişey yokmuş:)

cnm ben taa içeri itiyorum.ayaklarımı yukarı kaldırıp yatıom sonra da kalmadan uyuyorum.ama hep geri gelio birde şişlik yapıo oramda

allah allah anlamadım bende ilacı içine itebildiğin kadar it bence ozaman bir boşluk gibi bişey içine düşüyor gibi oluyor sanki ozaman eriyor içinde zaten sabahta fazlasını atıo iki üç kullanmada benimde öyle oldu itebildiğim kadar çok ittim içeri ondan sonra eridiğini gördüm bugün bitti benimde umarım yaram geçmiştir çok faydalı olduğunu söylemişti doktor gerçi ben bide antibiyotikte kullandım umarım yapabilirsin canım

yha itiyorum da geri mi gelio neyse hamileyim yha cok fazla ileri itmek istemiyorum korkuyorum.7 taneydi benim zaten biitti bugün.akıntı rengim işçin vermişti dr enfeksiyon almısım.rengi deişti ama dr akıntı tamamen seffaf olacak dio.olmadı benm.hala sarı gibi :KK43: erken dogum olabilir dio :KK43::KK43:

canım ben de böyle bi ilaç kullandım gece tam yatarken kullanıyordum ama ne kadar yatarken de alsan ilaç dışarı akabiliyor

canım fıtılı ıcerı ıtebıldıgın kadar ıt ısraet parmagın vajene gırebıldıgı kadar gırsın
yatarken koy yat
sabah kalktıgın fazlalıgını camasırında gorurusun

Gece yatarken kullan daha ıyı oluooo wc kaktındada kalcana fılan baskı uygula dusumemem calıs yada su ıcme yatarken kalma satenm ılac 6 tane fılan 6 7 gun dayan

cnm ben taa içeri itiyorum.ayaklarımı yukarı kaldırıp yatıom sonra da kalmadan uyuyorum.ama hep geri gelio birde şişlik yapıo oramda

canımbende farklı bi tablet kullandım ama dediğin gibi hepsi sanki geri gelioduu..ve ondan sonraki bi kaç ilişkimde çok acı çektim sanki içim yara olmuş gibi acıodu o nedenle bıraktım

ben de şu an onu kullanıyorum ama koyu renkli akıntı geliyo anlamadım neden.yanındada antibiyotik verdi 1 aydır kullanıyorum.bu süre zarfında sürekli akıntı geldi.doktora falan gitmek istemiyorum bıktım artık..böyle bir şikayeti olan var mı?:nazar:

yha itiyorum da geri mi gelio neyse hamileyim yha cok fazla ileri itmek istemiyorum korkuyorum.7 taneydi benim zaten biitti bugün.akıntı rengim işçin vermişti dr enfeksiyon almısım.rengi deişti ama dr akıntı tamamen seffaf olacak dio.olmadı benm.hala sarı gibi :KK43: erken dogum olabilir dio :KK43::KK43:

ben de hamileyim. dr. 3 tane verdi, rahim ağzı yarası için. bi türlü cesaret edemiyorum kullanmaya. akıntı bende beyaz oluyo..akıntının şeffaf olması için bol su içmen gerekiyo.. sanırım :))

Kanımda lokosit(İltihap) Fazla çıkınca jinekoloğum Exagyn fitil verdi. Dün akşam kullanmaya başladım. Gece 12'attım dibe kadarda ittim diyimki işaret parmağımla dibine kadar soktum. Boşluğa düştü fitil resmen sabah tuvalete kalktım 10 saat sonra baktım fitil aynen geri çıktı hiç erime olmadan. Yarın doktorumu arayıp soracağım ama bu gece atsammı bilmiyorum.

Anneme kalsa erimesede o etkisini vermiştir dedi. Ben daha öncede fitil kullandım ama adını hatırlamıyorum hem yağlıydı eski fitil hemen eriyordu hemde şekli üçgendi kullanımı daha kolaydı. Yaa kızlar bana şu konuda yardımcı olun bari yarısı kalsaydı içeride .. Ne yapmam lazımki anlamadım.

Günaydınn Doktorumu aradım şimdi işaret parmağımla tabeleti sonuna kadar atıyorum dedim. Boşluğa düşüyor dedim. Tamam öyle olması lazım dedi. Tmm erimesi lazım belki ilacın tarihi geçiktir dedi baktım yok 2015 nisana son kullanım o zaman bu gece ıslatıp deneyin dedi. Bakalım bu gece ıslatıp atıcam ne olacak.

Ya hiçmi erimez gece atıyorum 80 10 saatte içimde kalıyor sabah kalkınca tabelet sadece yumuşamış şekilde geri geliyor düşünün elime alınca dağılmıyor bile sadece su çekmiş şekilde..

X