kısa dönem olarak eşi ağustosta askere gidecek olanlar gelin beraber sayalım:(((

kurnaz

söylermisin hazan nedir..
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2008
1.891
2
41
:gitme: eşim ağustosun 12 sinde askere gidecek ve moral sıfır benim gibi olan arkadaşlar gelin beraber sayalım günleri :gitme: rabbim tez zamanda gidip gelmek nasip etsin herkese tamda çocuk tedavisine başlamıştık :eek: ama hayırlısı umarım o askerdeyken hamile kalıp güzel haberi veririm :Saruboceq:

Eşim değil ama erkek arkadaşım gidiyor 20sinde.. Arada uğrarım bu topiğe :)

Kısa dönemmiş işte sıkıntı yapma kendinee üzülmedee bak tedavide görüyomuşsun ...Hiç anlamazsın bıle ne zaman gectı gecmedı ..
Sen topık acmıssın yanlıs anlama ama bak yukarda sabıt ıkı konumuz var hem sevdıgını özleyenler hemde safak sayma ıkısındede moral bulursunn.....dediğim topıklere ugra bı kendını ıyı hıssetmessen qene burdan devam edersinn ama emınımkı hosuna gıdıcek =)

umarım tez zamanda biter ve gelir sağ salim bişekildezemuszemus

kaydirigubbakcemile5 umarım iyi bir yere düşermafoldumben gider görürüm

inşallah hayırlısı ile gelir askerden eşiniz.sizin içiniz rahat olsun :1hug:

:gitme: eşim ağustosun 12 sinde askere gidecek ve moral sıfır benim gibi olan arkadaşlar gelin beraber sayalım günleri :gitme: rabbim tez zamanda gidip gelmek nasip etsin herkese tamda çocuk tedavisine başlamıştık :eek: ama hayırlısı umarım o askerdeyken hamile kalıp güzel haberi veririm :Saruboceq:

slm cnm benim esimde askere qidiyor kısa dönemlik 1,5 haftadan offf ya :gitme: seninle bekleriz burdan benim 2 kızım var biri 4 yasında biride 11 aylık cocuklarla beklemek daha zor ya hayıllısı olsn ne diyelim

slm cnm benim esimde askere qidiyor kısa dönemlik 1,5 haftadan offf ya :gitme: seninle bekleriz burdan benim 2 kızım var biri 4 yasında biride 11 aylık cocuklarla beklemek daha zor ya hayıllısı olsn ne diyelim

:a015: canım benim bizimde az kaldı sayıyoruz günleri senin için daha zor çocuklar var allah yardım eder canım sıkma canını bizim olmuyor bebiş :çok üzgünüm: :gitme:

:a015: canım benim bizimde az kaldı sayıyoruz günleri senin için daha zor çocuklar var allah yardım eder canım sıkma canını bizim olmuyor bebiş :çok üzgünüm: :gitme:

öncellikle insallh bebeişiniz olur cnm vede bu arada benimkide 12 sinde qidiyormus amayeri belli olmadı daha 10 belli olacakmıs ewetya hiç sorma kızlarımla cok zor dönem qececek ama vatan saqolsn ne diyleim hayırlı teskereler diyelim eslerimize vede bütün askerelerimize :KK43:

X