kızlarrr proluton depot kullanan var mı?

idil07

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
1.822
9
43
kızlar doktorum bana bu iğneyi verdi düşük engelleyici bir iğne imiş. kullanan var mı?; işe yarıyo mu? bi de haftada kaç defa vuruluyo? bana 3 er gün arayla 3 defa şimdilik dedii.. beni bilgilendirir misiniz?

Progesteron igensinin daha yogun halı bu canı

canım dr ne dedi sana bebişler konusunda 15.00 de dryr gidecektin

Canım normal progesteron devamlı peki yanında ekstramı bu 4 günlük pogesteron ihtiyacını ksrsiliyomus 12 haftadan sonra haftada bir bundan kullaniyo arka

bana verdi kanamam olunca
kanamamı kesti
hocam gene yaptırayım mı dedim hayır depo ilaç o dedi yaptırtmadı ama sanırım 5 günü geçince gene yapılabiliyo ...
bana gerek kalmadı zaten o zamana kadar durumum belirginleşti

Canım normal progesteron devamlı peki yanında ekstramı bu 4 günlük pogesteron ihtiyacını ksrsiliyomus 12 haftadan sonra haftada bir bundan kullaniyo arka

evet canım cronine kullanıyorum bi de bunu verdi 3 gün ara ile vurdur dedi. bi de yakıyo ki sormaa...

bana verdi kanamam olunca
kanamamı kesti
hocam gene yaptırayım mı dedim hayır depo ilaç o dedi yaptırtmadı ama sanırım 5 günü geçince gene yapılabiliyo ...
bana gerek kalmadı zaten o zamana kadar durumum belirginleşti

bana 3 gün dedi cuma-pazartesi-perşembe bi daha mı sorsam.. adamcım sence gidişim nasılİ?

hayatım ben şansının olduğunu düşünüyorum artışın katlanma şeklinde...bence kalkma yat ve iğnelerini ol...beni de çok yakmıştı

hayatım ben şansının olduğunu düşünüyorum artışın katlanma şeklinde...bence kalkma yat ve iğnelerini ol...beni de çok yakmıştı

içimden bi ses büyüyücek diyoo son değer güzel moral oldu bana 25 ten 63 e pazartesi 160 laarı geçersen güzel olacak dedi sanki daha da artıcak gibi kanamam da kesildi ya.. dua et bana nolurr

içimden bi ses büyüyücek diyoo son değer güzel moral oldu bana 25 ten 63 e pazartesi 160 laarı geçersen güzel olacak dedi sanki daha da artıcak gibi kanamam da kesildi ya.. dua et bana nolurr

kalbim senine güzelim son tahlilde çok güzel yükselmiş....bak bu işin olmasını istiyorsan asla ama asla negatif düşünme.....ben olacağına inanıyorum ama vesvese yaparsan olacak da olmaz....benim olmadı diliyorum sen güleceksin.....ama sakın olumsuz olma....çık bu sayfalardan.....burası da psikolojıyı hep bu konuya takıyo...eşinle bişeyler yap...kafan dağılsın...:kahve:

canımmm benim inşallah hepimizin olacak bi gün çok da uzun değil bu zaman.. yatmam gerekiyo ya canım çok sıkılıyo televizyonda da bişe yok ne biliyim işte.. haklısın aslında daha az takılmak gerek şu ara belki de.. kafa hep bununla meşgul oluyo.. neyseki hafta sonu geldi.. eşim de çok umutlu bugün ilk defa babalık duygusunu hissettim dedi :) bizi bırakmayacak biliyorum dedi inşallah da öyle olacak :)

canim benimde 6.haftada kanamam oldu
Dr.um 3er gun arayla 6tane Verdi
11.haftaya kadar lekelenmem devam etti
6taneden sonra da 4gun arayla 4tane Dana vuruldum
Cok sukur. Simdi Yok

canım benim de kanamam olmuştu yoğun değil az az dr.bana hemen bu iğnneyi önerdi 1 kere sonra ben yine yerimden kalkarak eşimle gezmeye gittim ve sonra yine kanamam olmasına rağmen dr.aradım ve yat dinlen dedi iğne yaptırma dedi p.tesi nasipse kontrolum var kalp atışlarını duymak için inş.rabbim bu duygu bana ve herkese yaşatır.(gerçekten çok ağır bir iğne ağrısı 4,5 günü buşuyor geçmesi nese kızlar bizler neleri atlattık bu acılar ne ki)

ben de bir kaç kere haftada 2 kere gibi vuruldum , yani 3 günde 1 gibi oluyor işte .. düşük tehdidi varsa ve kritikse durum böyle bir adım atılabiliyor gebelik sürecinde ..

Son düzenleme:
X