Vajinadan Et paras kmas ve Kanamas ltfen yardm edin!!!

Arkadaşlar bugün annemle doktora gittik..Ne idrar torbası sarkmasıymış ne de rahim..rahimin ağzında bi et oluşmuş.yarın ve perşembe günü oradan parça alıp tahlile gönderceklermiş.ayrıca bi takım hormon testleri fln da yapılcakmış.beni içer almadıklarından bilmiyorum.annemin söledikleri bu kadar.doktorun bu istedikleri sizce neye işaret?ismini bile ağzıma almaktan korkuyorum ama o hastalıkla bi ilgisi varmıdır bu istenilen testlerin?kanserle yani.Allah korusun:Saruboceq:belki annem paniklemesin die sölememiştir diyorum o yüzden soruyorum?

canım muhtemelen onun için almışlardır tahlili ve de başka şeyler için ama aklına getirme hemn kötü şeyler yani o tahlili yaptırmak zorundalar
kadınlardan alınan simir testleri var ya o bile aslında bi nevi biypsiymiş yani muhakkak kanser testi yapılıyomuş
hayırlısını düşün hayırlısı olsun kanama devam ediyomu peki

hayır kanama yok.annem aferdesiniz tuvalete girdiğinde silerken olmuş 2 kez kanama.ama acısı var.tuvaletini yapmakta güçlük çekiyomuş canı yanıyomuş.bugün doktor ultrason başlığıyla bakmış sanırım o da canını yakmış.eğer testler onun içinse umarım öle bişi çıkmaz:Saruboceq:

uzaktan bi yakınım bu rahatsızlıktan vefat etmiş çok kanamalıymış sizde kanama falan da yokmuş bak işte rahat ol daha geçen ay eşimde benzer durum oldu bi tür siğilmiş ve kan toplamış diye kanamış. sora zamanla düştü inşallah böyle basit bişeydir canım
hayır kanama yok.annem aferdesiniz tuvalete girdiğinde silerken olmuş 2 kez kanama.ama acısı var.tuvaletini yapmakta güçlük çekiyomuş canı yanıyomuş.bugün doktor ultrason başlığıyla bakmış sanırım o da canını yakmış.eğer testler onun içinse umarım öle bişi çıkmaz:Saruboceq:

inşallah basit bişidir.öyle kendiliğinden düşecek bişi olduğunu sanmıyorum ama basit bi ameliyatla fln halledilebilcek bişi olsun razıyım.diğerini düşünmek bile korkutuyo:çok üzgünüm:

Öyleyse dahi, Rabbim sifasini versin canim benim. Siz tedbirinizi alin, takdir Rabbim'in...
Annene desdek ol konu ne olursa olsun, biliyorum hic kolay degil ama onu neselendir yaninda üzgün durmamamaya calis..
Rabbim yar ve yardimcisi olsun sifa , huzur, derman arayan her kulunun...

Arkadaşlar bugün annemle doktora gittik..Ne idrar torbası sarkmasıymış ne de rahim..rahimin ağzında bi et oluşmuş.yarın ve perşembe günü oradan parça alıp tahlile gönderceklermiş.ayrıca bi takım hormon testleri fln da yapılcakmış.beni içer almadıklarından bilmiyorum.annemin söledikleri bu kadar.doktorun bu istedikleri sizce neye işaret?ismini bile ağzıma almaktan korkuyorum ama o hastalıkla bi ilgisi varmıdır bu istenilen testlerin?kanserle yani.Allah korusun:Saruboceq:belki annem paniklemesin die sölememiştir diyorum o yüzden soruyorum?

cnm konuyu açalı çok olmuş ama şimdi aynı bahsettiğin sorun bendede var internetten baktım polipmiş adı.doğum yapalı 3 ay oldu her banyodan sonra bakıyorum resmen orda bi et par.ası var ve silince kanıyo bu yüzden eşimdende uzak duruyorum senden ricam annen nasıl bi tedavi gördü burda yazman ameliyatı varmış ama nasıl bilmiyorum dr gitcem bende

X