Vajinadan Et paras kmas ve Kanamas ltfen yardm edin!!!

cardigan85

kahveci güzeli
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2008
110
0
38
Lütfen cevap verin arkadaşlar çok kötüyüm..mafoldumbenAnnemle konuşurken bugün vajinasından bi et parçası çıktığını ve kanadığını söledi ve çok acıyormuş.2-3 gündür ağrısı varmış bugün de bu olmuş tuvaletteyken.Çok morali bozuk bana anlatırken ağladı ben de ağladım.
Bu ne olabilir sizce?Araştırıp duruyorum yok bi yerde off.Aklıma bin türlü kötü şey geliyor.Pazartesi ilk işim onu doktora götürmek ama ozamana kadar düşünürken mahvolucam.o da çok düşünceli çok üzülüyorum.bu konuda bilgisi olan yada başına böle bişi gelen varsa paylaşabilirmi Allah rızası için?napmalıyız nedir bu?mafoldumben
Hep en kötüsü geliyor aklıma.Allahım onu korusun mafoldumbenmafoldumben

ıdrar torbası sarkması olabilir. Et parçası şeklinde aşağı doğru iniyorda kanama olur mu bilmiyorum. Doktora gitsin en kesin çözüm bu.

eğer öyleyse bu nasıl çözülür?ameliyatla sanırım dimi?tehlikelimidir?kanama da varmış ya off.inşallah kötü bişey diildir hemen hallederler ya mafoldumbenmafoldumben

bu arada teşekkürler cvp için...

pazartesiyi beklemesen acil servise gidin aslında kanamaya bakarlaardı

canım bencede pazartesiyi beklemeyin.özel hastaneler cumarteside bakıyor.yarın al bi götür sonuçtanda bizi haberdar et.moralini bozma bişey yoktur inşallah.allah şifa versin.

çook teşekkür ederim cevaplarınız için çok saolunn..Annemi pazartesi gitmeye zor ikna ettim kötü bişi dicek die doktor çok korkuyo.hiç ameliyat olmadı ameliyat derse naparım diyo.yani anlayacağınız yarın özele yada acile gitmeye hayatta ikna edemem.pazartesi sabahı erkenden hastaneye götürcem.sonucu buraya yazarım.inşallah basit bişeydir iyi haberler yazarımm :çok üzgünüm:

bu neyin belirtisi bilmiyorum ama idrar torbası sarkmasıysa hiç korkma çok kolay bi operasyonla hallediyorlar... olumsuz düşünme artık her şeyin çaresi var. Allah annene şifa versin inşallah önemli birşeyi yoktur a.s.

çok teşekkür ederim ya umarım dediğiniz gibidir.içim biraz rahatladı.pazartesi doktorun ağzından da basit bişi olduğunu duyarsam dünyalar benim olcak..

hepiniz saoluna.s.

Geçmiş olsun rahim sarkmasıda olabilir sık sık idrara çıkma olur bazen tutamamada olabilir korkulacak bişey değil genellikle kilolu ve zor normal doğumlardan kaynaklanabilir yaşlada ilgisi var kasların zayıflamasıylada benim annemdede var çok nadir görülen bi durum değil, bu gibi durumlarda kanama olduğunu hiç duymadım normalmi bilmiyorum tabiki en doğru teşhisi doktor koyar biz sadece olabilecekleri söylüyoruz anneni telkin etmeye çalış:teselli: ..

canım kötü birşey değil bildiğim kadarıyla
polip deniyor buna
doğum sonrası oluşabiliyomuş
basit ameliyatla hallediliyor

Canım öncelikle geçmiş olsun, annenin yaşını bilmiyorum ama düşük olabilir mi acaba? Bende düşük yaptım önce et parçası geldi sonra kanama oldu

kanama ilk bugün olmuş ve o da çok yoğun diilmiş.pembemsiymiş.annemi asıl korkutan et parçası gibi bişeyin dışarı çıkması olmuş sanırım.bugün baya soruşturdum.rahim dışarı çıkıyormuş sanırım bazen dediğiniz gibi.eğer öyle bişeyse ve hemen bi çaresi varsa çok sevincem.çok panikledim kafamda çok büyüttüm sanırım.en kötüsünü düşündüm.konu anne olunca başka oluomuş :1no2:aklına herşey gelio insanın.çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler ve iyi dileklerin için :1hug:

Canım öncelikle geçmiş olsun, annenin yaşını bilmiyorum ama düşük olabilir mi acaba? Bende düşük yaptım önce et parçası geldi sonra kanama oldu

Annem 45 yaşında.düşük olduğunu sanmıyorum yoğun bi kanama olmamış.o et parçası da sanırım orda duruyor.ellemeye korkuyorum kanayacak die dedi çünkü..çok teşekkür ederim ilgine.bu arada sana da çok geçmiş olsunn..

canım kötü birşey değil bildiğim kadarıyla
polip deniyor buna
doğum sonrası oluşabiliyomuş
basit ameliyatla hallediliyor

inşallah dediğiniz gibi basit bi ameliyatla çözülür.gerçi annemin basit fln fark etmez ameliyat fobisi var.doktora gitmeye ikna ettim.ameliyat derse napıp edip ona da ikna ederim..

çok teşekkür ederim.cidden rahatlattınız beni saolun..a.s.

anneminde aşırı kanaması vardı
top top geliyordu kanamalar
rahmini aldılar
kist varmış

geçmiş olsun cnm
acil şifalar

X