veet yüz&bikini bölgesi için ağda bandı????

seda_341

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2008
370
0
Kullanmayı düşünüyorum ama önce kullananların yorumlarını almak istedim malum yüz hassas bi bölge yanlış bşi yapmak istemem

yüz için kullanacaksan ağdayı ufak ufak kes öyle kullan derim ben;ama yüz tüylerini hiç alıştırmamanı tavsiye ederim;çünkü bir kere aldın mı sürekli alman gerekicek stresli bir iş haline gelir yani. maddi durumun müsaitse lazer yaptır canım.

müsait değil belki ilerde meslek sahibi olunca yaptırırım ama şuan göze batıyorlar ve dikkat çekiyorlar ciddi anlamda rahatsızım veet bacak için olanları küçük küçük kesip uygulayınca (sirli olandan yapmıştım belkide ondandır) sivilce yaptı yüz için özel bantlarda yaparmı ondan korkuyorum bana bildiğiniz bi yöntem varsa söyleyin lütfenmafoldumben

inşallah ilerde yaptırırsın, benim de yüzümde biraz var ama yüzümdekileri o kadar kafaya takmıyorum;ama sana tavsiyem yüzünü hiç alıştırma. lisedeyken bir arkadaşım sir ağdayla aldırmıştı yüzünü aradan kaç sene geçti kız hala haftanın 2 günü yüzünü almakla uğraşıyor.

inşallah ilerde yaptırırsın, benim de yüzümde biraz var ama yüzümdekileri o kadar kafaya takmıyorum;ama sana tavsiyem yüzünü hiç alıştırma. lisedeyken bir arkadaşım sir ağdayla aldırmıştı yüzünü aradan kaç sene geçti kız hala haftanın 2 günü yüzünü almakla uğraşıyor.

bende istemem alıştırmak ama kendime güvenmemi engelliyor saçlarımı istediğim gibi toplayamıyorum bile görünmesinler diye çok üzülüyorum yasenağlama

ben kullandım yüz bantlarını.dudak üstü için kullandım .çok canım acıdı ve yaptığım gün kıpkırmızı dolaştım.sonrasında da sivilce oldu hep. hiç hoşuma gitmemişti.bir daha asla kullanmam.

ben de tüm yüzüm için bu bantlardan kullanmıştım bi daha tövbeee yüzüm ciğer gibi kızardı sivilceler de cabası haftalarca iyileşmedi şimdi iple ve kirşanla alıyorum tertemiz yüz derisi ince ve hassas olanlar sakın kullanmasın sir ağda

Bi de bıyıklar için ağda kullanmak ilerde dudak üstünün kırışık (çizgi çizgi) olmasına neden oluyor.

aaaaaa bnde dudak üstümü agdayla alamıorum cok hassas cok kötü oluo ip en iisiii:)

ben kullanıyorum çokta memnunum ama veet kullanmıyorumm bikere denemiştim ama beğenmedim ben sesu kullanıyorum :nazar:

arkadaşlar bikini bölgemin hepsini değil ama büyük bir kısmını bugün veet soğuk ağda bantlarıyla aldım.veet in ağda bantlarının çok kötü olduğunu duymuştum. ama evde o vardı ve çıkıp başka bi marka almaya üşendim. oramdaki kılları yaklaşık 3 senedir jiletle alıyodum o yüzden aşırı sertlerdi. ancak bugün bu işe bi son vermeyi düşündüm ve büyük bi cesaretle ağda bantlarını yaklaşık 2 buçuk santimetrelik (ne kadar küçük olursa o kdar iyi oluyor eğer ilk kez yapacaksanız) kareler şeklinde kestim.. ilk parçaları kenarlara yapıştırdım. özellikle oraları çok sık jiletle alıyordum. o yüzden ilk önce baya bi acı hissettim.. fakat 5 dk sonra bi baktım ki kaptırmış gdiyorum :).. bikiniden görülen yerleri (kenarları) bitirdim.. sıra daha zor olan bölgeleri almaya geldi.. önce yukarki kısımdan(karnımın altından) başladım.. ilk alışımda yine çok acıdı fakat yaklaşık 7 dk sonra bi baktım ki kaptırmış gidiyorum :) gide gide dudaklara kadar geldim.. yanlız bazı kıllarım ikili çıktığı için onları alamadım.. veet biraz güçsüz kaldı bu durumda.. dudakları tam iyi görerek alamadığım için daha çok acıdığını hissettim. oraların hepsini almasamda baya seyrekleştirdim..bütün bu işlem yaklaşık 1 saat sürdü (e ilk denemem tabii. bu kdar uzun olması normal bence) :) işlem bittikten yarım saat sonra yazıyorum bunları ve inanın çok az acı var.. onlar da kanayan yerlerin yanma hissi gibi bişey. nerdeyse hiç yok gibi. şimdi bakıyorum da ikili çıkan kıllarımın bazıları hala duruyor.. hafif uyuşma hissi geçmeden cımbızla almayı düşünüyorum.. ilk denemem olmasına rağmen çok rahattı. dudakları alamadım çünkü rahat göremiyodum ve ordaki kıllarımı dha önce jiletle de almadığım için baya uzunlardı.kesmeye üşendim.ve ayrıca bantlardan sadece 3 tane vardı..(daha önceden diğer bölgelerim için kullanmıştım çünkü) o yüzden o kısımları alamadım. vivet i tavsiye ettiler.. yarın vivet alıp, bugün alamadığım dudakları halletmeye çalışıcam.. bu arada veet in için sadece 2 tane temizleme mendili çıkıyor. çok sinir bozucu..fakat pamuğa zeytinyağı döküp temizleyebilirsiniz.. daha sonra temiz suyla yıkayın..
eğer bantı çekerken çok acı duyuyorsanız hemen pes etmeyin.. ilk çekişimde ben de baya acı çektim fakar sonra gerçekten alışıyorsunuz(3-4 çekişten sonra)

sonuç olarak veet ağda bantları ilk deneyimler için iyi değil, yüz için hiç kullanmadım ama bikini bölgesini ilk kez alıcaklar için önermiyorum.-kıllar çok sert olunca- hepsini alamıyor ve tekrar tekrar yapıştırmak zorunda kalıyorsunuz. bi çekişte kurtulmak varken :)

benden bu kadar =)
umarım birilerine biraz olsun cesaret vermişimdir =) çünkü ihtiyacımız olan tek şey bu galiba.. :)

benim bikini bölgemle değilde yüzündekilerle sorunum var sivilce yapar diye korkuyorum çünkü veetin sir bantları yapmıştı ama bunların içinde sir yok emin deilim

bende istemem alıştırmak ama kendime güvenmemi engelliyor saçlarımı istediğim gibi toplayamıyorum bile görünmesinler diye çok üzülüyorum yasenağlama

Canım, almanı tavsiye etmem, eğer renginden dolayı kötü göründüğünü düşünüyorsan rengini açmayı dene ama ille sir ile alacağım diyorsan ilk bir kaç defa cildin alışana kadar ağdacıda yaptır, hijyenede çok dikkat etmelerini rica et, diğer türlü henüz ince tüyler oldukları için tüyler kırılırsa fena halde sivilcececikler yapıyor.Evde yapacağın zamanda muhakkak yüz için üretilmiş ağda bantlarından kullan, özellikle veet vucut bantları yüzde alerji yapıyor.
Son olarak sıcak sir sürülen bölgelerde koyulaşma oluyor, bunuda hesab et, her güzelliğini bir bedeli oluyor maalesef canım.

yüz için en güvenli yöntem ip bence.
sir kızartıyor benim cildimi korkuyorum deri ince bişey olacak diye.
ilk zamanlar hep kuaförde aldırırdım iple; şimdi bende yapabiliyorum şipşak bitiyor.

slm kızlar 13 yaşındayım..dün vücut için olan ağda bantlarıyla ilk defa bikini bölgemi aldım.acıdı ama güzel oldu baya alıyo.neyse aldıktan yarım saat sonra dudakların kenarındaki bölgemin iki tarafında da çizgisinin morardığını ve kızardığını gördüm.zaten ilk olduğu için hepsini alamamıştım.neyse aradan 24 saat geçti hala mor ve kırmızımsı..ne yapmalıyım yardım edin.ağda yaparken püf nokta fln war mı acımaması için.tşkkürler..

Arkadaşlar,

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bıyıklarımı almak için kullandım. Hem tüylerimi tamamen almadı hem de leke yaptı. En iyisi kuaföre gidip ip ya da sir ağdayla aldırmak.

dudak üstümü aldım. bi tarafı fazla zorlamışım sanırım kızardı. dün sabah fondotenle kapattım biraz ama bugün de kuruluk var resmen. sanki süt, ayran içmişim dudağımın üstüne bulaşmış ve kurumuş gibi. nemlendirici sürdüm ama bi işe yaramıyor. bu şekilde olan var mı nasıl geçirebilirim bunu yaaa:KK50:

X