Sevgilim artk beni sevmiyor mu ??

boncuk_nil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2009
63
1
5 senelik bir iilişkim var.sevgilimi gerckten cok seviyorum onunla çok şeyi paylaştım.eskiden benimle çok ilgilenirdi msj atardı arar sorardı.ama artık günde 1 tane msj zor atıyor.aramıyor sormuyor.niye böyle yapıyorsun diorum 5 yıl olmus 15 günlük aşkmı yasıyorsun diyor.bir şey sordugum zaman basımı agrıtıyorsun artık diyor konusmuyor.sizce sebebi ne olabilir.nasıl davranmalıyım sasırdım.iyice soguttu beni kendinden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşüncelerini açık açık söylemesini isteyin.
15 günlük aşk mı yaşıyorsun derken,sanki bu ilişkiden sıkılmış gibi geldi bana.
Zaten beni de soğuttu bu davranışlardan demişsiniz ya,beraberce oturup ilişkinizi bir gözden geçirmelisiniz bence.
Ona göre gidişat belli olur zaten.

bana sanki iliskiden sogumus istemiyormus hali var gibi geldi,
ayrilik kavga ole bisiler yasandi mi?
yasiniz kac?

erkekler bazen bu şeklde sıkıldığını söylemedne hareketlerine yasnıtabiliyor.. benimde uzun süerli bir ilşkim var şuan 6 senemizdeyiz... bizimde ara ara bu tarz durumumuz oldu... üsteleme derim.. ilgini eksik etme.. ama önce al karşına konuş derim neyse aklındaki öğrenmeye çalış ama suçlamadan yapmak en önemli nokta...

valla ben böyle adamların çaresini bilmiyorum , bu tarz olanlarla yollarımız ayrıldı, çözemedim ben bulamadım bir yolunu.

canım bence bıraz kendı halıne bırak asırı ılgınden sıkılmıs gıbı geldı bana arada olur oyle seyler üsme tatlı canını kuruntu yapma konusur halledersınızopuyorumnanaktan

sevgilinizli günde kaç saatte bir msjlasırsınız yada günde kaç kere konusursunuz telefonda.benmi cocukluk yapıyorum acaba

hepsi ayrı cins bunların, biri hiç mesaj cekmeyi sevmezdi arardı zırt pırt yine mi dedirtecek kadar, ilk ay böyleydi 2. ay jilet gibi kesildi ve yolarımız ayrıldı..:) bir diğeri hep yogundu yogundu ama ilk ay illa bir kere arardı görüştüğümüzde gününün ne kadar güzel geçtiğini söyleyen bir mesaj atardı, ne oldu 2. ay sustu pustu yallah dedim.. bir diğeri aksamları işten geldikten sonra cekerdi 12 ye kadar..:) ne oldu peki 6 ay sonra evlilik dusunmedigini söyledi ona da yallah çektim. Şimdiki mesaj manyagı ama ben az çekiyorum diye trip yaptı kac zamandır nazlarda....gerçi benimkiler kısa sürede yüzlerini gösterdiği için hiç uzun birliktelik yasamadım. Tek ortak yönleri ilgileri kesilince anında mesajlar aramalar azalıyor. Adam gibi demiyolar ben artık eskisi gibi değilim diye bayanları peşlerinden koşturuyolar noldu diye.

Son düzenleme:
sevgilinizli günde kaç saatte bir msjlasırsınız yada günde kaç kere konusursunuz telefonda.benmi cocukluk yapıyorum acaba

Kendi adıma konuşayım dolu dolu 3 yıllık bir ilişkim var ve sevgilimde senin sevgilinden bir yaş küçük günde birbirimize hiç abartısız 100 mesaj belkide daha fazla atıyoruz.Her an her dakika birbirimizin herşeyinden haberdarız.En az 3 4 kezde telefonda konuşuruz.
Bu kadarı sana,diğer arkadaşlara abartı gelebilir belki..
Ama bizim ilişkimizde normal olan bu.
Biz bir gün telefonda konuşamayalım bana "hayatım bence birbirimize yeteri kadar zaman ayıramıyoruz daha sık görüşelim" diyor..
Herkesin ilişkisinde farklıdır bu arayp sorma,mesajlaşma durumu.
Azı karar çoğu zarar derler hep ama ben bu çokluğun zararını görmedim hiç..
Allah herkesin gönlüne göre versin.
Sizinde yardımcınız olsun..

canım herkes farklıdır ve bu soruna cevap vermek saçma olur. benimde 5 yıllık bir ilişkim var ve şu an nişanlıyız. ama senin karakterin yaşamın, sevgilinin hayatı ve bizimkiler tabiki farklı. ama ortak birşey var ki bizimkide ilk zamanlardaki gibi değil tabiki ve olmasıda mümkün değil. ilk zamanlar yeni tanıyor iki taraf birbirini, yeni keşfediyor ama aradan zaman geçince oturuyor artık bişeyler. biz ilk zamanlar telefona yapışık yaşardık heran mesaj üstüne dakikalarca konuşma. ama şimdi mesaj hiç yok denecek kadar az ve günde birkaç kez daha kısa telefon konuşmaları. ama ben bunun normal olduğunu düşünüyorum bende ilk zamanlardaki gibi değilim ki.sevgisinden eminsen ki sevmese seninle neden devam etsin. sorun etme bence.

canım az önceki mesajımı diğer konularını okumadan yazmıştım. sen diğer konularında soğuduğundan bahsetmişsin bu konuda sevgilinin ilgisizliğinden şikayet ediyorsun. ha birde msn konusu var. bence siz sevgilinizle ilişkinizi gözden geçirmelisiniz. yada tabi yine bence bir süre görüşmeyerek birbiriniz için ne ifade ediyorsunuz anlamaya çalışmalısınız.

Erkeklerin hepsi mi aynı ya
Benimde ilişkim yeni bitti o bitirdi sebeb heyecan kalmamış sıkılmış ama beni hala seviyormuş
seviyorsan niye ayrılıyorsun
Hata bende de var bu durumun aynısını yaşadım
Üstüne gitme sakın aramadan arama aradığında hiçbişi yokmuş gibi konuş neden niçinleri söyleme üstüne gidersen daha da sıkılır ve ayrılırsınız diyim

valla biz 9 aydır çıkıyoruz.ben 27 o 31 yaşında bizim aramızda mesaj olayı hiç yoktur.ama başından beri.çünkü hiç sevmiyoruz çat çat.çok telefonda da konuşmayız.hatta başlarda konuşacak bir şey bulamazdık ben uyuz olurdum.zamana bıraktım.ben hiiç aramam ve onu öyle bir alıştırdım ki başlarda o msn de konuşunca onu konuşma sayardı tellede aramazdı.kaldıki kurumsal hat kullandığımızdan zaten sınırsız bedavaydı buna rağmen aramazdı.ben de aramadım.onu istediğim kıvama kendim soktum zamanla ve sabırla.aramadım sormadım.her gün birkere olsun düzenli aramaya hatrımı sormaya başladı.sonra yaşadığım şehre görevlendirme yaptırdı zaten sürekli buluşuyoruz.şuan aramaları 2 ve 3 e çıkardı.bu onun için devrim.

şeker bence üzerine gitme ilişki süresi uzaadıkça böyle şeyler yaşanması normaldir benimde şuan 7 yıllık bir birlikteliğim var mesaj ve tlfnla bitişik yaşıyrduk resmen ikl başlarda normaldir ama zamanala azaldı şimdi ise aynı tartışmaalrı bizde yaşıyoruz aslında ikimizde sıkıldık tlfnla konuşmaktan ama yinede sesimizi duyadan yapamıyrz görev nediyle farklı yerlerdeyz yani sana söyleyeceğim şu bırak zamana üsteleme bi kaç gün arama özlesin biraz seni merak etsin emin ol arar zaman verin birbirinize bu sevginizin azaldığı anlamna gelmiyo güzelim ee o seni aramadığında soğumana sebep yokk bence daha çok özlemen gerekmiyomu bak kendimden örnek vereym geçen gün bizde tlfn yüzünden tartıştık tlfnları kapattık aramadım 3 gün o gün gece 4 de seni seviyorum diye pat bir mesaj şok oldum tabi sende yap bunu zaaman ver sıkma emin ol özleyecektir seni

X