Bebek Beslenmesi SMA mama kullananlar

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
benim kızım 9 aylık. üç aydır kilo almadığı için bu ay doktor sma gold kullan günde 4 öğün 75'er ml dedi. bakalım. kızım çok iştahsız hiç içmiyor kesinlikle biberonla mama falan. ama anladığım kadarıyla bu sma baya iyi bi mamaymış. inşallah bizde de işe yarar ve kızım kilo alır

sma gold üstün nitelikli devam formülü..piyasadaki mamalardan baya yüksek değerlere sahip..

BNDE APTAMİL 1 KULLANIYORUM 1 AYDIR bugün sma gold sipairşi werdim eczacıma yarın sabah gelecek ona başlicam ben zaten sadece gece weriorum hep emziriyorum haricinde.. sma yı şimdi bi öğlen bi gece wercem bakalım tontiş olacak mı kızım
3180gr 51 cm doğdu şuan 4 aylık 6510gr 64,5cm boyunda...

sma gold üstün nitelikli devam formülü..piyasadaki mamalardan baya yüksek değerlere sahip..

mrb ya ben aptamil kulanıyorum kzım emeyi bıraktı zaten aptamilde hic kilo aldırmadı kızıma gerce kızımda severek icmiyo hatta zorla iciriyorum bugün sma gold aldım onu denicem bide bu sma gold nekadar kulanımda kilo aldırıyo bebklere nekadar sonra fark ediliyo hemen etkisini gösteriyomu kızım henüüz2.5aylık ve 5kilo.2700dogdu zaten cok zayıf aranızda benimgibi olan varmı cok canım sıkılıyo bu duruma birşeyler yazın nolur...

benim bebeğim 32 günlük ve çok az kilo aldı sadece 250 gr aldı dr gittik aptamil önerdi ama eczacı sma gold u önerdi bende sma kullanıyorum şimdi bugün 4. günüm inş. faydalı olur da bebeğim kilo alır günde kaç defa vereceğimi kestiremiyorum bebeğim sık sık acıkıyo ne kadar vereceğimi bilemedim yardımlarınızı bekliyorummafoldumben

benim bebeğim 32 günlük ve çok az kilo aldı sadece 250 gr aldı dr gittik aptamil önerdi ama eczacı sma gold u önerdi bende sma kullanıyorum şimdi bugün 4. günüm inş. faydalı olur da bebeğim kilo alır günde kaç defa vereceğimi kestiremiyorum bebeğim sık sık acıkıyo ne kadar vereceğimi bilemedim yardımlarınızı bekliyorummafoldumben

canım benim oğlumada aptamil hiç yaramamıştı bende smaya geçtim ve kilo alımı çok düzeldi. ilk başta insan ne sıklıkta vereceğini bilemiyor. bunu bebek belirliyor. 60 lık yiyorsa 60 lık 30 ml yiyorsa 30,120 yiyorsa 120 yap çok takılma yediği kadar ver .ben bebeğim her uyandığında mama veriyordum 2-3 saatte bir yiyordu. mama kutularının üzerinde ilk başlarda 30ml diyor ama bebeklere yetmiyor. inşallah sağlıkla bebeğini büyütürsün

hanımlar bi sorum olcak benimde eczacım smagolu önerdi 10 aylık oğlum için kilo alımı durduğu için.
sma golu aldık ama benim oğlum biberon almıyor onu naıl alıştıracağım biberona ayrıca tadını hiç beğenmedi

bi fikir verin nolur ya

bide kaç ay kullanırsak kilo alımında fark eder bi bilgisi olan varmı

oğlum aptamili hiç yemedi..bebelac aldım yemedi..promil gold aldım sevdi..aynen devam ediyoruz..memnunuz..sma yılların markası..ama heryerde bulunmuyor..eczaneler depodan getirtiyor..migrosta carefourda bile yok..bulduğum yerde 2-3 kutu birden alıyorum..

Bizim doktorumuzda sma gold önerdi. Bu güne kadar anne sütü yeterliydi, artık işe başlayacağım. Onun için ek gıdaların yanı sıra bunu da içmesi lazım. Fakat benim kızım biberonla beslenmeyi reddediyor. Birde bu tür bebek sütünü asla içmek istemiyor. Uykusunda anne sütünün arkasından hemen vermeye çalıştım o zaman bile anlıyor ve içmemek için ağlıyor. Bize ne tavsiye edersiniz?

Benim bebeğim de biberon istemezdi. Meğer kauçuk biberon sevmiyormuş. Silikon biberonu aldı. Biberon değiştirmeyi deneyin. Bir ara ben de sma kullanmıştım, tadı garip bir şekilde yağlıydı ama sevmişti bebeğim. Şimdi başka bir marka kullanıyoruz, o da çok zor bulunuyor, pek bilinmiyor çünkü.

Teşekkür ederim bilgi için. Ben doğduğu günden bu yana silikon uç kullanıyorum. Fakat kızım biberondan su dahi içmiyor. Silikon uçlu emziği emiyor.

Sizin kullandığınız mamanın markası ne?

merhabalar benim kızımda 14 aylık 3 aylıkken sma gold veriyorduk benim kızımda kilo almıyordu hala geceleri 240 ml veriyorum 36 aya kadar verile bilirmiş kızım 12 aylıkken 12 kilo 81 cm idi 3500 gr doğmuştu ama hiç kilo almıyordu kilo kaybıda başlayınca mamaya başlamıştık ben anne sütüyle beraber 24 saat içinde 5 kez 30 ml veriyordum anne sütünü bırakınca mama öğünleri arttı ek besine geçene kadar biz neredeyse tüm mamaları denedik sma gold en iyisi bence

[ı]benim bebeğim de biberon istemezdi. Meğer kauçuk biberon sevmiyormuş. Silikon biberonu aldı. Biberon değiştirmeyi deneyin. Bir ara ben de sma kullanmıştım, tadı garip bir şekilde yağlıydı ama sevmişti bebeğim. şimdi başka bir marka kullanıyoruz, o da çok zor bulunuyor, pek bilinmiyor çünkü.[/ı]

hangi mama acaba ismini verebilirmisiniz

henuz duzenli olarak mama vermiyorum sutumuz yetiyor cok sukur ama bazi durumlarda azaldigini hissediyorum .yurt disinda yasiyorum ve burada belli basli 3 mama var.biri malum aptamil.hic denemedim denemeyi de dusunmuyorum.cok arastirdim ve en iyisinin sma olduguna karar verdim.ama bebegim mama sevmiyor, ben israrla sma veriyorum.sutumun az oldugu zamanlarda.zorla 3 olcek iciyor.
yurt disinda ambalaji cok farkli acaba tadi ayni mi merak ediyorum.

birşey sorucam kızlar..biz şimdi 6 ay ve üzeri promil gold kullanıyoruz..bunu 1 yaşa kadar mı kullanıcaz..aptamil gibi 2 numara 3 numara yok dimi bunda..hiç görmedim de..ya da sma nın 1 yaş üstü olanı var mı? sadece 1 ve 2 mi yani..:KK61:

birşey sorucam kızlar..biz şimdi 6 ay ve üzeri promil gold kullanıyoruz..bunu 1 yaşa kadar mı kullanıcaz..aptamil gibi 2 numara 3 numara yok dimi bunda..hiç görmedim de..ya da sma nın 1 yaş üstü olanı var mı? sadece 1 ve 2 mi yani..:KK61:
valla yalan olmasın ama ben onu sanki 3-4çeşidini hatırlıyo gibiyim.(benim sıpa büyüdü bunlarla...unuttum zaman içersinde)netten sma yazıp reklamına bakabilirsiniz ya da eczaneye de sorabilirsiniz.

bende sma gold kullanıyorum 1 haftadır.ablam sma s-26 kullanmıştı o da çok iyiydi.ben günde 1 kere 90ml yada 120 ml veriyorum.bakalım ne kadar fark edecek 1 ayda.benim için kilodan ziyade dengeli beslenmesi önemli.

mrb ya ben aptamil kulanıyorum kzım emeyi bıraktı zaten aptamilde hic kilo aldırmadı kızıma gerce kızımda severek icmiyo hatta zorla iciriyorum bugün sma gold aldım onu denicem bide bu sma gold nekadar kulanımda kilo aldırıyo bebklere nekadar sonra fark ediliyo hemen etkisini gösteriyomu kızım henüüz2.5aylık ve 5kilo.2700dogdu zaten cok zayıf aranızda benimgibi olan varmı cok canım sıkılıyo bu duruma birşeyler yazın nolur...

bebeğin tadını severek içerse zaten düzenli ve tam ölçüsünde kullandığınızda bir hafta içinde farkı görürsünüz..

X