Sizce Bu Nedir? :))

Sersoy

www.ebruhane.blogcu.com
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2007
2.998
2
45
sdc13376.jpg

sdc13379.jpg

sdc13380.jpg

Bulabildiniz mi kaydirigubbakcemile3

sdc13382.jpg

sdc13384.jpg

Evet evet bu bir peçetelik hihoyyyt nasıl olmuş ama yerimseniben

:nazar:harikasin yine canim ya masallah sana:nazar:
yine döktürmüssün
yine harika bisey cikarmissin ortaya
ellerine saglik
güle güle kullan

super gerçekten ya bayıldım çok yaratıcı kaydirigubbakcemile2

deniz kabuklarına bayılıyorum çok güzel bir işçilik bu harika olmuş...ellerine sağlıkkaydirigubbakcemile5

deniz kabuklarıyla yapılan herşeye bayılırım.
bu da inanılmaz kibar olmuş.
eline sağlık sersoycum..

nekadar güzel olmuş ya ellerinize sağlık bende bugün bir sitede denizkabuklarıyla süslenmiş soda şişesinden mumluk gördüm sizde bir bakarsanız googleden belki takım bir şeyler yapabilirsiniz nacizane fikrim ellerinize sağlık

sersoyum yine değişik ve güzel bir fikirle aramızdasın.....

çok orjinal bişi olmuş ellerine sağlık canım :)

sabırla baktım baktım sonra ağzımdan "hadi canım" çıktı. bunu da mı yaptın sersoyum

Harika olmuş ilk baktığımda heralde biblo falandır demiştim. Süs olarak kullanılan. Ama peçetelik çıktı. Çok şık.

nekadar güzel olmuş ya ellerinize sağlık bende bugün bir sitede denizkabuklarıyla süslenmiş soda şişesinden mumluk gördüm sizde bir bakarsanız googleden belki takım bir şeyler yapabilirsiniz nacizane fikrim ellerinize sağlık

canım çok teşekkur ederim
soda şişeleri değilde, bardaklarımı hazırladım yapacam bende.. yanlız elimde kuçuk kabuklardan kalmadı, beklemedeyim şimdilik :jeyyar:

Harika olmuş ilk baktığımda heralde biblo falandır demiştim. Süs olarak kullanılan. Ama peçetelik çıktı. Çok şık.

kaydirigubbakcemile3
aramızda kalsın ilk niyetim biblo yapmaktı ama peçetelik olarak yaşamını surdurmesinin herkes açısından daha iyi olacağına karar verdim
opuyorumnanaktan teşekkurler

X