Klomen Tedavisi Gören Varmı Aranızda

slm arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım çok mutsuzum sürekli ağlamak geliyor içimden zaten yalnız olduğumda ağlıyorumda.çevremdeki kimseyle de bu konuyu konuşmak istemiyorum. Ben 2 ay önce dış gebelik geçirdim sağ tüpüm alındı.Sol yumurtalığımda iki tane kist vardı onlarda alındı. Şu anda ameliyatımın üzerinden 2 ay geçti hamile kalamadım. Çok korkuyotum kistler alınırken yapışıklık oldumu acaba? Kist ameliyatından sonra hamile kalan varsa yazsın......
Ayrıca bende klomen kullanıyorum pzt.doktora gittim 4 yumurta oluşmuş,cmt tekrar gidicem çatlamış mı diye çatlarsa size de haber veririm

Ah yanarım yanarım boşa giden 3 yılıma yanarım. 1,5yıl korunduktan sonra bebek düşündük ve o ay korunmadık sonra hamile kalmışım ama ben anlamadım yani ihtimal vermedim. Bilmeden çok acı yedim ve çok büyük bir acıyla düşük yaptım. 1 yıl sonra yine hamile kaldım onda da eşim ameliyat oldu stresten düştü. 4 ay sonra yine hamile kaldım(temmuzda)dış gebelik oldu. Dış gebelikte sağ tüpüm gitti.Sol yumurtamdan da kist alındı. Yapışıklık oldu diye çok korkuyorum.Hamile kalamıycam galiba
Offfffffffffffffffff.... O kadar pişmanım ki keşke 1. ve 2. hatalar yapmasaydım. Hatta intihar etmeyi bile düşünüyorum..

Ah yanarım yanarım boşa giden 3 yılıma yanarım. 1,5yıl korunduktan sonra bebek düşündük ve o ay korunmadık sonra hamile kalmışım ama ben anlamadım yani ihtimal vermedim. Bilmeden çok acı yedim ve çok büyük bir acıyla düşük yaptım. 1 yıl sonra yine hamile kaldım onda da eşim ameliyat oldu stresten düştü. 4 ay sonra yine hamile kaldım(temmuzda)dış gebelik oldu. Dış gebelikte sağ tüpüm gitti.Sol yumurtamdan da kist alındı. Yapışıklık oldu diye çok korkuyorum.Hamile kalamıycam galiba
Offfffffffffffffffff.... O kadar pişmanım ki keşke 1. ve 2. hatalar yapmasaydım. Hatta intihar etmeyi bile düşünüyorum..

Sana kocaman bir SAÇMALAMAAAAAA diyorum:mymeka:
Veren de Rabbim Alan da Rabbim
Neyin hesabını kime soruyorsun????

Verdiği zaman iyiydi de aldığı zaman kötü mü oldu???

İnancın nedir bilemem ama ümitsizlik tüm felaketlerin başalngıdır

Sabır, ümit tevekkül herşeyin çözümüdür ki bunlar bizim sabır sınavlarımızdır
İnşallah bebeklerin sana hesap günü şefaatçi olurlar:Saruboceq:

Senin böyle güzel bir ümidin var...

Benim o da yok

arkadaslar merhaba,bende bu ay klomen kullandım ve dun aksam 18.00 de catlatma ıgnesı vuruldum pregnly 5000 doktorum senın ıcın ıgne vurulduktan sonrakı gun cok öenmlı ılşkı dedi fakat benım okuduklarıma görede 35 saat sonra etkılı luormus
ne zaman ılışkıye gırecegımı bılemedim böle saatlede olur mu:)

Merhabalar
Ben de geçtiğimiz ay klomen kullandım ve çatlatma iğnesi vuruldum ama işe yaramadı bu ay puregon tedavisi görüyorum kesinlikle klomenden daha etkili ve daha çabuk sonuç veren bir yöntem maddi açıdan klomenden daha masraflı ama yapacak bir şey yok çünkü klomenle sonuç alamadık. bu arada bir ek bilgi daha vermek isterim klomenle sonuç elde edemeyenlerimiz varsa puregon tedavisi için çok beklemesinler yılbaşından sonra devlet puregon tedavisini karşılamayacakmış. şimdi %40 ını devlet karşılıyor ve doktorun önerdiği 5 kutu puregon 1.200 tutuyor. bilginize sunulur.

arkadaslar merhaba,bende bu ay klomen kullandım ve dun aksam 18.00 de catlatma ıgnesı vuruldum pregnly 5000 doktorum senın ıcın ıgne vurulduktan sonrakı gun cok öenmlı ılşkı dedi fakat benım okuduklarıma görede 35 saat sonra etkılı luormus
ne zaman ılışkıye gırecegımı bılemedim böle saatlede olur mu:)

canım doktorun ne dediyse onu uygula sen bana doktorum prengliyi sabah vurdur aksamına ilişki ve ertesi günde ilişki demişti 35 saati filan bekleme sen bence tabiki saatle olur cok önemli bunlar inan faydasını görürsün Allahın izniyle hayırlı haberlerini bekliyoruz

bende klomen tedavisi gördüm hiç bir fayası olmadı.2.5 yıllık evliğim ama olmadı bence vakti saati vardır bende çok korkuyorum ama rabbim bize e anneliği tattırıcak kızlar buna inanaın klomeni önümüzdeki ay 4 tane yutucam günde işallah o zamn bi fayası olur bide internetten bi yazı okudum soğansuyuyla hamile kalanlar varmış şimdide onu içiyorum hayırrrrrlllllllllıııııısssssssıııııııı

slm arkadaslarbn bişi sormak istyorum bn bu ay ilk kez klomn kullandım daha tecrübeli arkadaslar yardımcı olursa sevinirim bi kere bu ya 2 kilo almısım kilo yaparmı ikincisi iki gündür midem cok kötü hem yanma var ve bulantı ama kusma yok karnm da cok sisşti ama asıl beni rahtsız eden halsizlk 11 oldmus kalkaıym hala yataktan kolarım cok fena agrıyo kilolarca yük tasımısım gibi ellerm sis gibi geliyo bana ilk baslamama ragmn günde 3 tane içtim bundan dolayı agır gelmiş olabilirmi ki

canım bende günde 2 tane içiyordum ama bu saydıgın şikayetler bende olmadı belki bünyeden bünyeye farkediyodur istersen doktoruna danıs Allah yardımcın olsun

slm arkadaslarbn bişi sormak istyorum bn bu ay ilk kez klomn kullandım daha tecrübeli arkadaslar yardımcı olursa sevinirim bi kere bu ya 2 kilo almısım kilo yaparmı ikincisi iki gündür midem cok kötü hem yanma var ve bulantı ama kusma yok karnm da cok sisşti ama asıl beni rahtsız eden halsizlk 11 oldmus kalkaıym hala yataktan kolarım cok fena agrıyo kilolarca yük tasımısım gibi ellerm sis gibi geliyo bana ilk baslamama ragmn günde 3 tane içtim bundan dolayı agır gelmiş olabilirmi ki

kilo alımı ve halsizlik bazı bünyelerde yapabiliyormuş endişelenecek bir şey yok bence ama yine de içinin rahat etmesi için doktoruna sorabilirsin.
şişkinlik ise yumurtalar büyümeye başladığı için oluyormuş. doktorum öyle demişti ve ultrasonla baktığında gerçekten yumurtalar büyümüştü benim.

slm cnm bende 3 aydır klomen kullanıyorum günde 3 tane bendede kılo yaptı bulantıda oluyodu ama napalım katlanıcaz artık yınede doktoruna bı danıs.ben de klomen kullanmaya baslayalı 10 kılo aldım.bebek olsunda kılo vermek kolay:ecrin_bebek:

meraba arkadaslar hiç bi sorun olmadıgı halde gebe kalamadım.Gecen ay klomen kullandım catlatma iğnesi vuruldum ama tutmadı bu ay gene klomen kullandım ama igne vermedi ya bilmiyorum cok korkuyorum anne olamayacam diye klomenle hamile kalanlar varmı beni biraz bilgilendirirmisiniz.ALLAHIM herkes saglıklı hayırlı evlatlar nasip eylesin herkese bol sanslar

slm cnm bende gecen ay klomen ve ovıtrelle ıgnesı kullandım cok guzel büyüdü catladıda ama olmadı.bu ay yıne klomen kullandım bu seferde yumurtam gelısmedı cok kucuk kalmıs buyumemıs.rabbım herkese hayırlı saglıklı bebekler nasıp etsın umudumuzu kaybetmeyelım :ecrin_bebek:

Endişelenmeyn hanımlar,bende 2008 kasımda klomen kullanmaya başladım ve şuan bebeğim 1.5 aylık:asigim: sadece 3 ay kullandım..
kilo alımı olucakdır korkmayın..57 kilo ile hamile kaldım şimdi 63 kiloyum:nazar:
bulantı,uyku hali vs.olan arkadaşım eğer günün geçtiyse filan test yap derim hemen..erken belirtiler başlamış olabilr..ama günde 3 tane klomen bana tuhaf geldi..o kdar çok kullanıldığını duymamşdım hiç..
Rabbim bi an önce hepinize birer melek gönderir umarım..

selam arkadaslar
ben de klomen tedavisi godum,
2 ci denemede hamle kaldım şimdi bebegim 2.5 aylık umarım alaah hepinize bebeişlerinizi kucağınıza almayı nasip eder

sevgiler

Selam kızlar ben de bu ay 2. kez klomen kullanıcam. Geçen sefer günde 1 tane içmiştim bu sefer 2ye çıkardık. Doktor çoğul gebelik riski var dedi ama olsun. Çocuk olsun da :ecrin_bebek:
Ben bugün başladım ama adetimin 3. günündeyim. Doktora özellikle sordum bugün başla dedi. Ama benim bildiğim 5. günü başlanıyo. Siz ne zaman başladınız? Bana doktor geçen seferde de 3. günü başlatmıştı. fisfisfis

X