Klomen Tedavisi Gören Varmı Aranızda

herkesin kandili müberak olsun. allahım bu bütün gecelerden hayırlı olan gecede tüm evlat sahibi olmak isteyenlerin gönlüne göre versin. sağlıklı ,eli ayağı düzgün, hayırlı evlat versin hepimize. dualarınız kabul olsun inş. kızlar

AMİN...:Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq: canım Allahım duysun sesimizi...:1hug:

herkesin kandili müberak olsun. allahım bu bütün gecelerden hayırlı olan gecede tüm evlat sahibi olmak isteyenlerin gönlüne göre versin. sağlıklı ,eli ayağı düzgün, hayırlı evlat versin hepimize. dualarınız kabul olsun inş. kızlar

,Amiiin aminnn.opuyorumnanaktan

Canım öncelikle sanada acil şifalar dilerim:Saruboceq:foliküllerinle ilgili açıkçası pek bilgim yok yanlış bişey söylemek istemem doktorunun seni aydınlatması lazımdı:uhm: artı doktorunu değiştir gerçekten doktordan doktora fark var diyolarya doğruymuş .... ben 1 yıldır aynı doktordayım bi faydasını göremedim bekleyip duruyorum ilk klomen(haziran2009) kullandığımda günde bir tablet ve 5 gün içtim hiç bişey olmadı sonraki ayda(temmuz2009) dozunu yükseltti yani günde 3tablet 5gün içtim işte ozaman kist oluştu ve yumurtlama oluşumum 12.günde başladı büyümeye 18.güne kadar 5cm oldu biz çatlamasını beklerken 20.günde kanamam oldu:1shok: ve adetin 5.günü doğum kontrol verdi 1ay kullan geçer dedi geçmedidelikafadulden sonra 1ay daha kullancan diyince bende doktorumu değiştirdim şimdiki doktorum daha iyi gibişutarafagitti çünkü herşeyin açıklamasını yapıyor neyin neden olduğunu açıklıyor ilk kez aklımda soru işaretleri olmadan eve gelebildim şuanda bekliyorum ilaçlarımı kullanıp tekrar gidicem Allahtan hayırlısı.umarım herkesin gönlünden geçen olur.opuyorumnanaktan
Teşekkür ediyorum canım.Yüce Allahım kendisine çevrilen hiç bir elin boş çevrilmediği gecede bizim özlemimizi de dindirir inşallah!Hepinize hayırlı kandiller.

kızlar şimdi dr dan geldim bugün 21. günüm. çatlatma iğnesi sonrası ilk gidişim dr kan aldırdı bütün hormonlarıma bakılacakmıs. şimdi hamileliği düşündürecek sonuç hangisinden belli olacak hiç bu aşamaya gelen bilen kimse yokmu???
lütfen fikir verirmisiniz. kasıklarımda ara ara batmalar var kramp gibi acabamı demekten kendimi alamıyorum.

kızlar şimdi dr dan geldim bugün 21. Günüm. çatlatma iğnesi sonrası ilk gidişim dr kan aldırdı bütün hormonlarıma bakılacakmıs. şimdi hamileliği düşündürecek sonuç hangisinden belli olacak hiç bu aşamaya gelen bilen kimse yokmu???
Lütfen fikir verirmisiniz. Kasıklarımda ara ara batmalar var kramp gibi acabamı demekten kendimi alamıyorum.

progestrondan bell i olacak

kızlar şimdi dr dan geldim bugün 21. Günüm. çatlatma iğnesi sonrası ilk gidişim dr kan aldırdı bütün hormonlarıma bakılacakmıs. şimdi hamileliği düşündürecek sonuç hangisinden belli olacak hiç bu aşamaya gelen bilen kimse yokmu???
Lütfen fikir verirmisiniz. Kasıklarımda ara ara batmalar var kramp gibi acabamı demekten kendimi alamıyorum.

uterus duvarı kalınlığına bakılacak.gebelik olulumu için uygun kalınlığa gelebiliyormu

merhaba arkadaşlar bende yeni klomen kullanmaya başladım Allah yardımcımız olsun bizlerede bebiş nasip etsin :Saruboceq:

uterus duvarı kalınlığına bakılacak.gebelik olulumu için uygun kalınlığa gelebiliyormu

ee dün bakılmadı kalınlığa falan sadece kan verdim. ama çatlatma iğnesi olacağım gün vajinal ultrasonla bakıldı rahim duvarı baya kalın takip edelim dedi 10 mm dedi hatta yanılmıyorsam. ama sonrasında tekrar bakılmadı. şimdi sonuçları alıcam bugün ama bayram sonrası dr randevum var o zamana kadarda ben çatlarım. progesteron değeri kaç olmalı biliyomusunuz??:1hug:

kızlar progesteron sonucumu aldım 22.86 çıkmış sizce bu yeterli bi değermi yani hamilelik oluşumu yüksekmi bu değerle.

meraba arkadaşlar, ben dün başladım klomene, dünden berim karnım ağrıyor, başım dönüyor. fıldır fıldır dönüyor her yer. acaba klomenin yan etkisi mi? klomen kullanan arkadaşlar sizlerde de oldu mu böyle şeyler

meraba arkadaşlar, ben dün başladım klomene, dünden berim karnım ağrıyor, başım dönüyor. fıldır fıldır dönüyor her yer. acaba klomenin yan etkisi mi? klomen kullanan arkadaşlar sizlerde de oldu mu böyle şeyler

merhaba evet ilacın yan etkisi bende 2 ay kullandım ilk ay bende de yapmıştı sonrakinde yapmadı ama..ilaç bitince geçiyor merak etme umarım hayırlısı olur aşılamamı olacak sana yoksa normal yolla mı dene diyorlar?

kızlar slm eee kimsa bana cevap yazmamıs :KK43:((
klomen kullandıktan sonra çatlatma iğnesi yapılıp progesteron seviyesi ölçülen yokmu???
22.86 ya dr telefonda gebelik için uygun bi değer ama umut tacirliği yapamam dedi.. cuma günü randevum benim baktığım kadarıyla hormon sonuçlarımın hepsi normal kandan bakarlar inşallah..
bende daha fazla çatlamam...zaten pazar günü adetimi bekliyorum.

musetta ben bu ay klomen kullandım folikül oluşmadı üstüne kist oluşturdu bende ileri seviyede endometriozis hastasıyım 2 kere ameliyat oldum en son haziranda oldum ve ağustos ayında 2 cm tekrar çıktı aşılama olmadı ve bende ege üni.tüp bebek merkezine kayıt yaptırdım biz endolar için tek çözüm tüp bebek malesef..

benimde bu ay aşılama yapılacak klomende 2. ayım . 6 tane yumurtam oluştu bu ay bakalım. benim tek umudum bir yumurtalığımın temiz olması. oradan tutturabilirsek tutturucaz.

aslında diyorum ki hiç beklemeden direk tüp bebek tedavisine mi başlasak. çünkü süreç çok sancılı...senağlama

kızlar slm eee kimsa bana cevap yazmamıs :KK43:((
klomen kullandıktan sonra çatlatma iğnesi yapılıp progesteron seviyesi ölçülen yokmu???
22.86 ya dr telefonda gebelik için uygun bi değer ama umut tacirliği yapamam dedi.. cuma günü randevum benim baktığım kadarıyla hormon sonuçlarımın hepsi normal kandan bakarlar inşallah..
bende daha fazla çatlamam...zaten pazar günü adetimi bekliyorum.

walla bubuşcum hiç bilmiyorum ki:uhm:
Bende bu ay bu süreci yaşayacağım
ben de bekliyorum
hatta işin açıkçası senden haber bekliyorum. :sm_confused:

ya kızlaaaar
bana şu çatlatma iğnesi hakkında bilgi versenize
Büyük ihtimalle bana da uygulanacak.
Çünkü sevgili LH hormonum yüksek araştırdım bu meret yumurta çatlamasına engel oluyormuş.
Ne zamanlar yapılır iğne?
Yumurta takibinin ne zamanında?
Sizden okuduklarımın bir kısmına dr bu iğneleri vermiş bir kısmına vermemişler Niyeee?
Peki ilişki ne aralıklarla olacak sonrasındaaaa?
Ya iğne olduktan sonra çatlamazsaaaaa?
Kiste dönşüyor muuuu???
Dönüşünce ne oluyooor???
devlet ödüyor mu bu iğneleriiiiii??
Kaç para bu meretler?
ben emekli sandığına bağlıyım öder mi???

lülülülülülü AMAAAAAAAN KAFAYI YEDıM ıŞTEEEEE YAAAA kafamçokkarıştı
Bi cevap verin de tırlatmayayım bariii

ya kızlaaaar
bana şu çatlatma iğnesi hakkında bilgi versenize
Büyük ihtimalle bana da uygulanacak.
Çünkü sevgili LH hormonum yüksek araştırdım bu meret yumurta çatlamasına engel oluyormuş.
Ne zamanlar yapılır iğne?
Yumurta takibinin ne zamanında?
Sizden okuduklarımın bir kısmına dr bu iğneleri vermiş bir kısmına vermemişler Niyeee?
Peki ilişki ne aralıklarla olacak sonrasındaaaa?
Ya iğne olduktan sonra çatlamazsaaaaa?
Kiste dönşüyor muuuu???
Dönüşünce ne oluyooor???
devlet ödüyor mu bu iğneleriiiiii??
Kaç para bu meretler?
ben emekli sandığına bağlıyım öder mi???

lülülülülülü AMAAAAAAAN KAFAYI YEDİM İŞTEEEEE YAAAA kafamçokkarıştı
Bi cevap verin de tırlatmayayım bariii

cnm ben sana biraz anlatayım geldiğim aşamaya kadar
adetimin 3. günü hormonlarıma bakıldı normal cıktı
sonraki ay adetin 7. günü rahim filmi çektirdim şükür tüpler açık çıktı
sonra tekrar adet oldum 5. gün klomene başladım günde 2 tane içtim
12. gün gittim vajınal ultrasonla baktı dr ilaç acayip işe yaramış hemen iğneyi vurdur dedi
aslında pregnly ama zor bulunuyor dr bana charogon yazdı ama ben pregnly i buldum
neyse aynı gün yaptırdım iğneyi
iğnenin tek paketi 5000 bana 2 adet verdi dr yani 10000 vuruldu
iğne yapılan saatten sonraki 36 ve 72 saat içinde ilişki öneriliyor biz 33. saatte yapmıstık ramazandı çünkü sahur öncesi öyle denk geldi. sonrada her gün oldu.
21. gün dr beni kan için çağırdı hormonlara tekrar bakıldı özelliklede progesterona
progesteron 22.65 çıktı yarın yine randevum var ben bayram öncesi sonucu alınca aradım meraktan tel de bana değerin mükemmel yumurtalamıssın dedi. peki gebelik için olasılık nasıl dedim.umut tacirliği yapmak istemem ama gebelik içinde uygun bi değer dedi
yarında randevum var şimdi bu sonuçlara bakıp ne yapacak bilmiyorum ama ben b-hcg istiycem kesin artık meraktan çatlıycam

bu arada iğne çatlamasını garanti etmek için kist oluşur diyede korkma
sonrasında acayip kasık ağrın oluyor 3 gün boyunca
yürümek bile işkence oluyor ama bu işe yaradığını gösteriyor korkma
allahım hepimize yardım etsin ben gelişme oldukça yazarım burdan:1hug:

cnm ben sana biraz anlatayım geldiğim aşamaya kadar
adetimin 3. günü hormonlarıma bakıldı normal cıktı
sonraki ay adetin 7. günü rahim filmi çektirdim şükür tüpler açık çıktı
sonra tekrar adet oldum 5. gün klomene başladım günde 2 tane içtim
12. gün gittim vajınal ultrasonla baktı dr ilaç acayip işe yaramış hemen iğneyi vurdur dedi
aslında pregnly ama zor bulunuyor dr bana charogon yazdı ama ben pregnly i buldum
neyse aynı gün yaptırdım iğneyi
iğnenin tek paketi 5000 bana 2 adet verdi dr yani 10000 vuruldu
iğne yapılan saatten sonraki 36 ve 72 saat içinde ilişki öneriliyor biz 33. saatte yapmıstık ramazandı çünkü sahur öncesi öyle denk geldi. sonrada her gün oldu.
21. gün dr beni kan için çağırdı hormonlara tekrar bakıldı özelliklede progesterona
progesteron 22.65 çıktı yarın yine randevum var ben bayram öncesi sonucu alınca aradım meraktan tel de bana değerin mükemmel yumurtalamıssın dedi. peki gebelik için olasılık nasıl dedim.umut tacirliği yapmak istemem ama gebelik içinde uygun bi değer dedi
yarında randevum var şimdi bu sonuçlara bakıp ne yapacak bilmiyorum ama ben b-hcg istiycem kesin artık meraktan çatlıycam

bu arada iğne çatlamasını garanti etmek için kist oluşur diyede korkma
sonrasında acayip kasık ağrın oluyor 3 gün boyunca
yürümek bile işkence oluyor ama bu işe yaradığını gösteriyor korkma
allahım hepimize yardım etsin ben gelişme oldukça yazarım burdan:1hug:

ÇOOOOOK TEŞEKKÜR EDERİİİİİMMM
walla ne yalan söyleyeyim umutlandırdın şimdi beni
Mutlaka bilgilendirmeye devam et.
Hayırlı haberlerini bekliyor olacağızkaydirigubbakcemile3

X