Tesettr Abiye

Adesss

Guru
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2008
1.022
5
36
arkadaşlar bu başlıkda biz kapalı bayanlara göre beyendiğmiz abiyleri ve elimizdeki abiye elbiselerimizi cekip koyalım istedim.bizimde düğünümüz var benim içinde cok iyi fikir olacak.bekliyorum kızlar

canım bunlar benim begendiklerim alttakinin pembesi arkadaşta var çok şık duruyo

kızlar bunu nette gördüm hoşuma gitti ama pahalı gibi geldi sizce nasıl
framedimagec.jpg

bunlar benım gecen sene kaynımın dugununde gıydıgım abıyelerımImageshack - sdc10696g hafıf kuyruku altına kırmızı ayakkabı ve kırmızı canta aldım sıyah esarbım vardı sımlı gıbı cıkmış ama duz sıyah saten
Imageshack - sdc10697u
normalde askılı elbıse ama ben ustune bolero aldım boyle gıydım
Imageshack - sdc10699 buda kına gecesınde gıydım ayrı elbıse bolerosunu dıktırdım aynı ren esarp kestırtırdım kahverengı leopar desenlı ayakkabı gıydımImageshack - sdc10698g
fıkır edıne bılırsın herkez cok begenmıstı

bunlar benım gecen sene kaynımın dugununde gıydıgım abıyelerımImageshack - sdc10696g hafıf kuyruku altına kırmızı ayakkabı ve kırmızı canta aldım sıyah esarbım vardı sımlı gıbı cıkmış ama duz sıyah saten
Imageshack - sdc10697u
normalde askılı elbıse ama ben ustune bolero aldım boyle gıydım
Imageshack - sdc10699 buda kına gecesınde gıydım ayrı elbıse bolerosunu dıktırdım aynı ren esarp kestırtırdım kahverengı leopar desenlı ayakkabı gıydımImageshack - sdc10698g
fıkır edıne bılırsın herkez cok begenmıstı

evt cnm gercekten cok hoş bizim burda elbiseler var ama üzerine böyle güzel bolarolar yok bugun carşıya cıkdım ama malesef isterdiğim bişey bulamıyrm güzel olan oluyo acık oluyo cuma düğün araştırmam lazım tşk

Haziran sonu bi dugun var simdiden abiyelere bakiyorum. Bugune kadar hep sade giyindim, hic abiye giyinmedim yani dugunlerde.. Bu sefer bende guzel biseyler giyeyim dedim..

Ornekler verirseniz coook sevinirim :kedi:

bende kendiminkileri eklerim bi ara bi kaç elbise bende güzel şık elbise arıyorum bulamıorum

bence de çoğu güzel ama malesef gerçekte böyle elbiselere rastlayamıyorum:1ninca:

zümra eklediğin abiyelere bayıldımm yhaa markaları felan bellimi şeker ben istiyorum bunnardan hemde çookkkbilmiyorumkismile

Tesettür Abiye Modelleri 2013 , 2013 Tesettür Abiye Elbise

$tesettur_2013_abiye_modelleri (1).jpg
Tesettür Abiye Modelleri 2013
$tesettur_2013_abiye_modelleri (2).jpg
$tesettur_2013_abiye_modelleri (3).jpg
$tesettur_2013_abiye_modelleri (4).jpg
$tesettur_2013_abiye_modelleri (5).jpg
$tesettur_2013_abiye_modelleri (6).jpg
$tesettur_2013_abiye_modelleri (7).jpg
$tesettur_2013_abiye_modelleri (8).jpg
$tesettur_2013_abiye_modelleri (9).jpg
$tesettur_2013_abiye_modelleri (10).jpg
$tesettur_2013_abiye_modelleri (11).jpg
$tesettur_2013_abiye_modelleri (12).jpg

Tesettür için güzel ve şık modeller.Bazı yerler de görüyorum sanki tesettürlülülerin şık olmaya hakkı yokmuş gibi saçma sapan modeller oluyor.

X