Lekeler, Çiller Salyangoz özlü krem hakkında

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

xocaliptusx

Nirvana
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2008
218
20
Kızlar salyangoz özlü krem kullanan ve etkilerini gören var mı?ben yaklasık 10 gündür kullanıyyorum yüzümdeki lekeler ve hafif kırışıklar var ama henüz etkisini göremedim Kullanan varsa bilgilerini bizimle paylaşırsa sevinirim

Bende bi hafta oldu başlayalı ama ben çok memnun kaldım dudak üstümde güneş lekem vardı çok hafifledi bu gidişle tamamiyle kaybolacak ayrıca cildimede çok iyi geldi bundan sonra sürekli kullanmayı düşünüyorum.

ben biara kullandım başlangıçta yumuşacık yaptı.uçuğum vardı birgünde kuruttu.hemen geçri.ama daha sonra yüzüm acayip kustu hep dışarı attı.belki sabretseydim ii gelecekti.öyle olunca bıraktım kullanmayı.

sudemnisa sen ilvina salyongoz özü kremimi kullandın yoksa farklı bir ürünmüydi seninki.

kızlar benim kullandığım kremin adı ixora nın salyangoz kremiydi ama gerçekden bi kaç gün sonra belli oluyoo etkisi tavsiye ederim yağlı değil dokusu böyle hafif nemlendirici gibi sürdüğünde ferahlatıyo sanki cildi ki benim cildim çok çabuk allerji olurdu .ixora yı googleden ixora yazın sitesi çıkar ordan bulabilirsiniz.parfümleri falanda var hatta.

yaa gerçekten geçirirmi benim göz kenarlarımda günş lekesi var acaba kışınmı alıp kullansak yazın daha kötü yapabilir belki bu tarz kremler.canım bide fiyatını sölermisin sen internettenmi sipariş vermiştin.

Ben sadece gece uyurken kullanıyorum kremi zaten üzerindede yazıyor ürün cildinizdeyken güneşe çıkmayın diye . Ben internetten sadece testrlarını istedim kargo parasını ödedim testr gönderdiler 5 6 tane testr var elimde şimdilik onları kullanıyorum bittiği zaman sipariş vereceğim ixoranın sitesinden iletişim bölümüne gir ordan ürünlerinizden istiyorum kargo ücreti bana aittir diye belirt adresine gönderirler 3 lira falan tutuyo kargosu. yanınada bi sürü parfüm testrı bırakıyolar bi dene kremi umarım sende de işe yarar.

sağol canım olmadı bende testır istim en azından kendini bir süre billi eder beni inandırırsa normal kremini sipariş verim.ama tatile çıkacam olmazsa dönüşte sipariş veririm.

Ben sadece gece uyurken kullanıyorum kremi zaten üzerindede yazıyor ürün cildinizdeyken güneşe çıkmayın diye . Ben internetten sadece testrlarını istedim kargo parasını ödedim testr gönderdiler 5 6 tane testr var elimde şimdilik onları kullanıyorum bittiği zaman sipariş vereceğim ixoranın sitesinden iletişim bölümüne gir ordan ürünlerinizden istiyorum kargo ücreti bana aittir diye belirt adresine gönderirler 3 lira falan tutuyo kargosu. yanınada bi sürü parfüm testrı bırakıyolar bi dene kremi umarım sende de işe yarar.

canım hemen gönderiyorlarmı testerları

Ben numune istediğim mail adresini yazayım xxxxxxxxxxxxxx
salyangoz kremi ve 5ml lik 5 erkek 5 kadın parfüm numuneleri 2 anahtarlık ve broşür geliyor kargo ücreti alıcıya ait ama değer parfümleri çok güzel.

Salyangoz kreminden cayıp parfümünü almıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben numune istediğim mail adresini yazayım
salyangoz kremi ve 5ml lik 5 erkek 5 kadın parfüm numuneleri 2 anahtarlık ve broşür geliyor kargo ücreti alıcıya ait ama değer parfümleri çok güzel.

Salyangoz kreminden cayıp parfümünü almıştım.[/
benim gelmedi hala numuneler uzunmu sürüyo gelmesi acaba

Son düzenleyen: Moderatör:
sonunda benim kremlerde geldi deneyip göreceğiz bakalım başka kullanıpta memnun olan yada olmayan yokmu

bende 4 gündür Biominera salyangoz özlü kremi kullanıyorum.gerçi daha erken aradan bir ay geçsin sonucu bende yazarım.benim yüzümde güneş ve sivilce lekeleri var.bakalım iyi gelicekmi?ben sadece akşamları sürüyorum

denizyıldızı sen nerden aldın canım kremi ilvina salyongoz özlü kremede iyi diolar ama ben sizlerin tavsiyesiyle almak istiyorum işallah aldığın krem sanada iyi gelirde bizede tavsiye edersin.

canım almadım ben zayıflama kremi araştırırken k.k.de biominera biolojik zayıflama sistemi üzerine arkadaşlar yazı yazmışlardı bende okuyup almaya karar verdim.onun yanında hediye geldi almadım.daha yeni dediğim gibi 4.gün biraz daha kullanalım annemle beraber kullanıyoruz ben lekeler için o da cildindeki kırışıklar için kullanıyor.annem ben memnunun dudak üstündeki çizgilerde biraz değişiklik var diyor ama biraz daha kullanalım ben sonucu yazıcam buraya.

X