Maske Tarifleri Cilt beyazlatmak için domates maskesi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
CİLT BEYAZLATICI MASKELER

Malzemeler :
3 tatlı kaşığı papatya çiçeği
1 fincan su
1 yemek kaşığı bal
1 yemek kaşığı gül suyu (isteğe bağlı)

Hazırlanışı :
1 fincan suyu kaynatarak içine papatyaları koyun. 7-8 dk kaynadıktan sonra süzgeçten geçirip soğumaya bırakın.

Daha sonra içine bal ve gül suyunu ekleyin. İyice karıştırarak yüzünüze ve boynunuza sürüp 15 dk bekleyin

CİLT BEYAZLATICI MASKELER

Malzemeler :
3 tatlı kaşığı papatya çiçeği
1 fincan su
1 yemek kaşığı bal
1 yemek kaşığı gül suyu (isteğe bağlı)

Hazırlanışı :
1 fincan suyu kaynatarak içine papatyaları koyun. 7-8 dk kaynadıktan sonra süzgeçten geçirip soğumaya bırakın.

Daha sonra içine bal ve gül suyunu ekleyin. İyice karıştırarak yüzünüze ve boynunuza sürüp 15 dk bekleyin

lekelerede iyi geliyormu acabasempatiksalakcinni

çok teşekküler baya tkili bi maskeymiş normalde baya acık beyaz tenliyim gğneşte baya karardım geçmek bilmedi yaptım açtı biraz rengimi haftada 3 kez yapcam =)

merhaba kızlar benim domates soyarken falan ellerim kaşınır suyundan dolayı kızarır acaba bunu unla karıştırınca o etkisi azalıyormudur yoksa yüzümüde mahvedebilirmi?

merhaba, biraz önce yaptım ben de maskeyi. 15 dk beklettim. Maskeyi yıkayınca cildim tertemiz oldu, gözeneklerim sıkıştı. Günes lekelerim var biraz, düzenli kullanımda umarım onlar da geçer.
Çok teşekkür ederim:)

herkes beyazlamış:1shok:
bende yapıcam bendeeeedelikafadulden

merhaba kızlar benim domates soyarken falan ellerim kaşınır suyundan dolayı kızarır acaba bunu unla karıştırınca o etkisi azalıyormudur yoksa yüzümüde mahvedebilirmi?

Sakın deneme. Ellerin kaşınıyorsa yüzünde neler olur neler. Yüz derisi çok daha hassastır. Geri dönülmeyen neticeler alabilirsin.

Uzun zamandır yazan olmamış. Maskeyi deneyen başkaları var mı acaba aranızda kızlar ? :26: Bende başlamak istiyorum :26:

bir de ben deniyim bu maskeyi bu aralar cildim çok bozuldu umarım işe yarar..

Uzun zamandır yazan olmamış. Maskeyi deneyen başkaları var mı acaba aranızda kızlar ? :26: Bende başlamak istiyorum :26:

bende denemek istiyorm ama nasıl yapıcamı tam olarak anlamadm ortaboy domatesi rendeleyip rendedeki sulu kısmına unmu eklicez acaba:KK43:

bende denemek istiyorm ama nasıl yapıcamı tam olarak anlamadm ortaboy domatesi rendeleyip rendedeki sulu kısmına unmu eklicez acaba:KK43:

ben denedim tatlım 3 kere falan olmalı emin değilim ama öyle devamlı olarak denemedim.. cilde bi beyazlık veriyor.. ama kalıcı olarak deil devamlı yapmadığım için olsa gerek :KK51:
yarım domatesi rendele güzelce rendeyi ben süzgeçten geçirdim birde tamamen kıvama gelsin diye üst posasını attım yani.. göz kararı unla macun hgaline gelene kadar karıştırdım bu kadar

Son düzenleme:
sonuç: bol kaşıntı :):) yüzüm çok parlıyordu o parlaklık gitti ama ben abartıldığı kadar birşey göremedim düzenli yapmak gerekiyor sanırım

merhaba,
ben de bu maskeyi geçen sene denemiştim. cildim hassas, o yüzden bende yanma yaptı. 10-15 dakika kadar da kızarıklık oluştu. daha sonra geçti tabii. ama yine de dikkatli olmak gerektiğini düşünüyorum. cildi hassas olanlara duyurulur :KK19:

Kızlar zaten bunu haftada 2-3 gün uygulayın denildi tv de devamlı yapmazsanız tabii etki göstermez :KK34:

X