Maske Tarifleri Cilt beyazlatmak için domates maskesi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
bende beyaz tenliyim ama yüzümün daha da beyaz olmasını istiyorumm çok teşekkürler kızlaar :)

maskeyle cıldı beyazlatmak sacma deılmı sızce de ? gozeneklerı falan acar belkı ama beyazlaması cok sacma gelıyo bana bı esmer bayan ıstedıgı kadar bu maskeyı yapsın nasıl beyaz tenlı olabılırkı ben beyaz tenlıyım vala beyaz tenlı olmak guzel ok ama sıvılce vs falan acayıp bellı edıyo kızarıyourm falansogukta ya da heyecanlandıgımda kotu yanları var yanı

ben bunu daha önce denemiştim ama biraz zorrr yani cildi acıtıyo ama sonucunu görüyoruz güzel oluyo

domates cok asitli ama kizlar ya :18: ben domates soydugumda mesela ellerim kasinmaya basliyor batiyor gibi sanki minik minik.. yuzume surdugumu dusunemiyorum bile :KK50: gerci benim cildim cok hassas, kupkuru ve alerjik. normal cildi olanlarda belki o kadar kotu etki etmeyebilir

Denedim sanki yüzümde minik minik batmalar hissettim ama sonuçtanda memnun kaldım cildim parladı gibi oldu, eğer domatese alerjin flan varsa sakın deneme tatlım geri dönüşü mümkün olmayan şeyler olmasın allah korusun !!

maskeyle cıldı beyazlatmak sacma deılmı sızce de ? gozeneklerı falan acar belkı ama beyazlaması cok sacma gelıyo bana bı esmer bayan ıstedıgı kadar bu maskeyı yapsın nasıl beyaz tenlı olabılırkı ben beyaz tenlıyım vala beyaz tenlı olmak guzel ok ama sıvılce vs falan acayıp bellı edıyo kızarıyourm falansogukta ya da heyecanlandıgımda kotu yanları var yanı

zaten amaç esmerleri beyaz tenli yapmak değil aslında.sadece çevre şartları yada güneşin etkisiyle birkaç ton koyulaşmış tene tekrar gerçek rengini verme çabası.

domates gerçekten riskli kızlar ben denemedim ama faydası olduğunu okudum birkaç yerde.ben domates soyarken bile ellerim kaşınır ve kızarır:18:yalnız aranızda cildi benim gibi hassas olan varsa size başka bir tarif tavsiye edebilirim.ben 1 haftadır hergün sürüyorum cildi aydınlatması bir yana yumuşacık ta yapıyor.papatyayı 7-8 dakika kaynatıyorum biraz ılıyınca süzüyorum içine 1 yemek kaşığı bal 1 yemek kaşığı gül suyu döküyorum.hepsini güzelce karıştırıp.koyu renkli bir şurup şişesine döktüm.ağzını sıkıca kapatıp buzdolabına koydum.her akşam cildimi temizledikten sonra bir pamuğa biraz döküp yüzüme sürüyorum.15_20 dk beklettikten sonra ılık suyla yıkayıp gül suyuyla siliyorum ve nemlendiricimi sürüyorum.sabah kalktığımda ipek gibi ve aydınlık bir tenim oluyor.en hassas ciltler bile deneyebilir bence:KK34:bu arada ben rosensin gül suyunu kullanıyorum çünkü diğerlerinde gül esansı var ama rosens esans değil %100 gül suyu.2 yıldır tonik yerine gül suyu kullanıyorum çokta memnunum

ha bu arada ben esmermiyim diye sorarsanız hayır değilim hatta platin sarı saçları taşıyacak kadar beyazım ama nedense çevre öyle bir etki bırakmışki sanki bütün güzelliğimi beyazlığıma borçluyumda esmerleşirsem çirkinleşecem diye korkmuşum.ne saçma sapan bir fikirse.türk milleti beyaz kadınları daha bir çekici buluyor sanırım(istisnalar kaideyi bozmaz) ve buda ister istemez etkiliyor insanı.halbuki beyaz tende sivilce,ben,leke,hafifte olsa tüylenme vb şeyler çok iğrenç durur.dupduru bir tenin olması gerekir.güneşe çıkınca tavuk gibi kızarırsın soğuktada domates gibi olursun:KK1:kısacası varlığı bir dert ,yokluğu ayrı bir dert:KK50:

zaten amaç esmerleri beyaz tenli yapmak değil aslında.sadece çevre şartları yada güneşin etkisiyle birkaç ton koyulaşmış tene tekrar gerçek rengini verme çabası.

bencer de yoksa beyaz tenen ulamak esmer ıcın ımkansız otesı benım bı arkım esmerdı ellerını beyaz yapmak ıcın beyaz renklı fondoten surerdı saka gıbı :KK1: aslında dedıgım gıbı bı oncekınde beyaz ten rısklı ten esmer bayanşlarda ben hıc dogru durust sıvılce falan gormuyorum cok sanslılar bu konuda benımyuzumun bı yerınde bı sıvılce cıksın tamamdır tum berraklık gıdıyo beyaz tende
bu arada ben bı ara sadece domatesı rendeleyıp yuzume suruyodum bı ara artık kokusundan gına geldı bıraktım ama allık gıbı oluyo yuzunuz kırmısı kırmızı bırazda ondan bıraktım ben gozeneklerı acar dıye yapıyodum onceden ama meger dogal allık gıbı de duruyomus bı ıkı uyguladım bıraktım beyaz tenlı oldugum ıcın kızarmayı hıc ama hıc sevmıyorum :KK43:

ben beyaz tenliyim valla bende esmer olmak istiyorum beyaz tenliler daima itici gelir bana soğuk dururlar esmerler ise daha çekici ve güzel bir söz bile var esmerin tadı veya esmer bomba diye etrafımdaki bütün erkeklere dikkat ettim de hep esmerleri beğeniyorlar beyazları hayalet gibi bulduklarını söylüorlar doğruda esmerler bir başka ya bütün güzeller zaten hep esmerlerde:KK43:

benım vucudum cok beyaz .ama yuzum vucuduma gore1 ton daha koyu gıbı sankı .
o yuzden deneyecegım ben de .

bendee denemek istiyorum ya beyaz tenliyim ama ama dahda beyazlaşmak istiyorumm inş yarar :)

Ben de denemek istiyorum. Beyaz tenliyim zaten ama güneşten dolayı bir-iki tane çil çıktı sanırım. Hem bunlar gider hem de bakım yapmış olurum. :KK9: Ayrıca ben yazın bronzlaşıyorum her gün güneşe çıkınca. Arkadaşım sen koyu tenlisin o yüzden ben beyazım yanamıyorum dedi artist artist (bunda hava atacak ne varsa). Normalde ne kadar beyazsın derler bana şimdi o öyle deyince sinirlendim nedense. :KK9: Rengimi açmak istiyorum. :KK9:

Malzemeler:
Yarım domates
Un

Hazırlanışı: Domatesi yıkayın ve kabuğunu soyun. Blendırda suyunu çıkardıktan sonra süzgeçten geçirin ve yeteri kadar unla macun haline getirin.

Uygulanışı: Domates maskesini göz çevreniz ve dudaklarınız hariç yüzünüze uygulayın. 5 dk yüzünüzde beklettikten sonra yüzünüzü ılık su ile durulayarak maskeyi çıkarın. Bu maskeyi haftada üç kez yüzünüze uygulayın.

Etkileri: Domates maskesi cildinizi nemlendirerek, rengini açar, gözeneklerinizi temizler, çil ve yara izlerini de hafifletir.
mucizeiksirler.blogspot.com/

domates güneş lekelerinede iyi gelir un fln bulamıyorsanız domatesin kabuğunu soyun suyunu cıkartın ve onunla yüzünüzü yıkayın snra o kabukları yüzünüze sürün ve 20-30 dk bekleyin soğuk suyla yıkayın güneş kremi etkisi yapıyo araştırabilirsiniz

domates güneş lekelerinede iyi gelir un fln bulamıyorsanız domatesin kabuğunu soyun suyunu cıkartın ve onunla yüzünüzü yıkayın snra o kabukları yüzünüze sürün ve 20-30 dk bekleyin soğuk suyla yıkayın güneş kremi etkisi yapıyo araştırabilirsiniz

domates degılde mesela bı damla elımıze sursek zeytınyagını kolarımıza yuzumuze yedırsek guzelce o da gunes kremı etkısı yaparmı kı
ben beyaz tenlıyım beyazlar bılır gunes ole bı yakarkı kıpkırmız olursun gozlerımın altı genelde ole oluyo benım eve bı gelıyorum pısmıs gıbı bı ara denıcem ama bılıyosanız ve bılen varsa bu konud aaydınlatırsa sevınırım gunes kremı demısken soruyum dedım konu dısına cıktıgım ıcın affola

ben de denemk istiyorum ama cildim alerjik,domates bsey yapmaz dimi:18::18:

Bir şey soracagım :) ha posası ha suyu,fark eder mi ki..blendırım yok valla rendeyle de yapınca posası cııyor minnacık suyu kalıyor ozaman..daha mı cok domates kullansam acep

X