Maske Tarifleri Cilt beyazlatmak için domates maskesi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.848
29.705
60
Malzemeler:
Yarım domates
Un

Hazırlanışı: Domatesi yıkayın ve kabuğunu soyun. Blendırda suyunu çıkardıktan sonra süzgeçten geçirin ve yeteri kadar unla macun haline getirin.

Uygulanışı: Domates maskesini göz çevreniz ve dudaklarınız hariç yüzünüze uygulayın. 5 dk yüzünüzde beklettikten sonra yüzünüzü ılık su ile durulayarak maskeyi çıkarın. Bu maskeyi haftada üç kez yüzünüze uygulayın.

Etkileri: Domates maskesi cildinizi nemlendirerek, rengini açar, gözeneklerinizi temizler, çil ve yara izlerini de hafifletir.
mucizeiksirler.blogspot.com/

basit bi maske yapmak lazım beyaz tenlerde ypsa ne olur hani domates cıldı guzellestırdğı ıcın

kesinlikle denıcem (= zaten beyazm fakat ben dahada beyaz olmak istiorum xD

bende esmerim mutlaka deniycem fakat cildim yaglı denemeden önce cildi temizlemek gerekiyo mu bilen var mı

ben gecen sene yapıodum cok ıyı geldı aban bu msake sımdıde yaptım 3 dk sonra yıkıcam:KK70:

bende deneyim lekelerime iyi gelir belkiboshayallersmile ama beyazım zaten iyice beyazlarsam hayalet gibi olurmuyumeyvahedigeldismile

canım ben bunu gecen sene yapıodum butun arkadaslarım yuzune nur gelmıs dıodu yanı ten rengı acmaktan cok lekelerı gıderıo bu cıldı berrak gosterıo:) bu sene bırakmıstım tekrardan basladım ben faydasını gordum cıldım kuruya donuk nemlendırme ozllıgıde var

ya kızlar bunun kıvamanı nasıl ayarlıyosunuz mesela bir domatese bir kaşık un mu nasıl oluyo???

ben beceremedim annem yüzünde menemen mi yaptın dedi banasempatiksalakcinni:gitme:

bende deniyim bakıyım :uhm: inş. iyi gelir canım,sağol..

ya kızlar bunun kıvamanı nasıl ayarlıyosunuz mesela bir domatese bir kaşık un mu nasıl oluyo???

ben beceremedim annem yüzünde menemen mi yaptın dedi banasempatiksalakcinni:gitme:

canım sımdıkı domatesler bıraz buyukce yanı ben hep ole gordum pazarda:) neyse eger domates buyukse ıyıke bol rendele sonra onun suyunu akıt ıcıne bole ne cok katı ne cok sıvı olana kadar un koy goz kıvamı anlarsın zaten.bayanssulusmile

bunu gündüzmü yapmalı yoksa gece yatarkenmı ???? yuzumuzde ne kadar beklesın????

canım sımdıkı domatesler bıraz buyukce yanı ben hep ole gordum pazarda:) neyse eger domates buyukse ıyıke bol rendele sonra onun suyunu akıt ıcıne bole ne cok katı ne cok sıvı olana kadar un koy goz kıvamı anlarsın zaten.bayanssulusmile

tşk ederim cnmŞeniz bugün tekrar yapıcamkaydirigubbakcemile5

5 dk bekletıyorum ben gunduz yapıyorum bıde bıyere cıkmadan once yapıyorum:) cıldım guzel dursun diye :)

X