Saç Rengi ve Saç Boyama (RESİMLİ)Dip Boya mı Kendim Yaptım çok ta Güzel oLDU !!!

L

lojel

Ziyaretçi
Arkadaslar başlıktan anlasıldığı gibi dip boyamı kendim yaptığm çok ta güzel oldu maliyeti de sadece koleston marka açıcı pudrası ve yine koleston'un Naturals serisinden olan boyalarından vanilya sarısı ile saçlarıma pudra açım işleminden sonra cila attım... çokta güzel oldu .. herkes kuaföre yaptırdığımdan daha güzel olduğunu söyledi.. hiçte korkulcak bir işlem değilmiş ama bir kişi'nin daha yardımı gerekiyor bu işlemi yaparken arka diplerinizi göremiyor olabiliyorsunuz...

Boşunaa para vermeyin kızlar diyerekten resmimi yorumlarınıza sunuyorum.zemuszemus

Başarılı bir sonuç olmuş.alkisalkisalkis

saçının rengine bayıldım çok güzel durmuş. peki doğal rengi neydi saçının, bir de açarken saçına bir zararı oldu mu

Wooww, süper olmuş canım.. :lepi:

Cnm kuaförlere taş çıkartmışsın maş.

saçının rengine bayıldım çok güzel durmuş. peki doğal rengi neydi saçının, bir de açarken saçına bir zararı oldu mu

sacım canım koyu kahverengiydi açıcı pudrayı 30 dk beklettim çok bekletmedimm onun için de hiç bir yıpranma olmadı... sadece biraz kızıllıklar wardı aralarda (önceden kuaför 'ün açtığı saçtan dolayı) bu kızıllığı kapatmak içinde koleston un küllü sarısını ve koleston un naturals serisinden vanilya sarısını karıştırıp boyadım sacım küllü doğal bir renkte oldu.. sacınızın sarısın da kızıllıklar arda mutlaka küllü renkleri öneririm kesinlikle kızıllıkları kapatıyorr...
Wooww, süper olmuş canım.. :lepi:

teşekkür ederim canım

Cnm kuaförlere taş çıkartmışsın maş.

sağol canım :)

boşuna kuaförlerde kafanızı yakmayın kızlaar evde yapın içiniz rahat olsunkaydirigubbakcemile5

cok basarili olmus canim rengine bayildim!
bu arada kaslarinin rengi dogal mi yoksa boya mi?

ben 2. resimde gözlere takıldım canım harikalar saçın da güzel:)

saçınızı evde kendiniz yapın kuaförlere yaktırmayın çok çektim kuaförlerdennn kuaförlere boşuna paralar dökmeyin.. ama işinin ehli kuaför bulmuşsanız o başka ... benim gibi kuaförlerden çok çekenlere önerim evde kendiniz yapın

:enbuyukkk:

sanırım saçınızın kendi rengide açık. yoksa yanılıyormuyum.

Çok hoş bir renk canım ya, çok da başarılı olmuş

ne kadar güzel olmuş
kuaföre yaptırsan anca bu kadar olurdua.s
uçlarda röfle mi vardı?onlara akmadı mı boya?

X